BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Akşam Yemeği

Akşam Yemeği

Tüm kurumsal ve bireysel davetlerinizi yatta akşam yemeği organizasyonu eşliğinde 12 ay boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta baş başa yenecek romantik akşam yemekleri,
Arkadaş grubunuzla hasret gidermek adına toplanıp organize edeceğiniz yemekli-eğlenceli turlar ve
Şirket içi toplantılar ya da ağırlamanız gereken önemli misafirleriniz için.. Profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz!

Nikah sonrası düğün eğlencesi ve yemek davetleri, romantik bir ortamda evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü kutlamaları, öğrencilerin sene sonu eğlencesi ve mezuniyet baloları, rakı balık eşliğinde fasıl eğlenceleri, şirketler içi yemekli toplantılar ve iş yemeği görüşmeleri ile Ramazan ayına özel iftar yemeği programlarını en kaliteli şekilde yatlarda organize ediyoruz.

 • Akşam yemeği turları sadece gruplara özeldir, dışarıdan bireysel katılım mümkün değildir.
 • Kendi grubunuz hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz (kaptan ve garsonlar hariç).
 • Yatta akşam yemeği organizasyonları minimum 2 saat sürer, ücretini ödeyerek sınırsız süre uzatma yapılabilir.
 • İstediğiniz tarih ve saatler arasında 7/24 organize edilebilir.
 • Yatta konaklama imkanı yoktur. Sağlık problemleri ve kıyafet değişimi hariç kamaralar kullanıma açık değildir.
 • Akşam yemeği süresince güzergah içinde yat ile boğaz turu yapılır ve kıyılar gezilir.
 • Sade yat kiralama işlemi yapıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir ya da kendi catering firmanızla çalışabilirsiniz.
 • Dışarıdan yiyecek ve içeceğin getirildiği durumlarda firmamızdan garson hizmeti alınması mecburidir.
 • Zengin ve doyurucu akşam yemeği menümüzün detaylarına menüler sayfasından bakabilirsiniz.
 • 4 saat ve daha uzun süren akşam turlarında yemek ve eğlence esnasında Beykoz koyunda mola verilir.
 • Akşam yemeği esnasında dinlemek istediğiniz şarkılar varsa cd ya da usb ile beraberinizde getirmenizde bir sakınca yoktur. Ses sisteminin Aux girişi de olduğu için isteyenler cep telefonlarından da tur boyunca müzik dinleyebilirler.
 • Ekstra ücretler ödeyerek canlı müzik (fasıl, kemancı ve gitarist), DJ performans, havai fişek atışları, lazer gösterisi ve volkan, oryantal show, masa ve yat süsleme ile fotoğraf ve video çekimi hizmetleri alabilirsiniz. Ancak bu ekstraları firmamızdan alma zorunluluğu yoktur. İsterseniz dışarıdan kendiniz de temin edebilirsiniz.
 • Başlangıç ve organizasyon sonu bitiş noktası için genelde yatların bağlı olduğu yerler kullanılır. Beykoz, Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy başlıca semtlerdir. Buralara yakın mesafedeki İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli ve Beylerbeyi sahillerinden de fiyat farkı olmadan alış ve bırakış yapılabilir. Ancak daha uzak yerlerin kullanılması talep edilirse fiyat farkı uygulanabilir. Ücretli iskele ve marinalardan alınma ve bırakılmak isteyen kişiler, buralarda ödenecek ücretleri ödemekle yükümlüdürler. Firmamız sadece ücrete tabi olmayan yerleri kullanmaktadır.
 • Akşam yemeği devam ederken tura katılacak olan misafirler en yakındaki müsait bir yere yanaşarak yata alınabilirler.
 • Şirketimizden randevu alarak seçtiğiniz yatı bizzat gidip yerinde görebilme imkanınız vardır.
 • Yatta akşam yemeği rezervasyonu için ilk adım firmamıza %50 kaparo ödemesi gönderilmesidir.
  Organizasyona ödenecek toplam ücretin yarısı kaparo olarak gönderildikten sonra rezervasyon talepleri işleme konulur.
 • FİYATLAR bölümden akşam yemeği için ödemeniz gereken tüm ücretleri görebilirsiniz. Bu bölümde göreceğiniz ilk fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve herhangi bir ekstra hizmet seçilmemiş akşam yemekleri için geçerli olan fiyatlardır. Bu değişkenleri (kişi sayısı, tur süresi, menü, içecek ve ekstralar) kendi turunuza göre belirleyerek filomuzdaki ekonomik, lüks ve mega yatlar için ödemeniz gereken ücretleri ayrı ayrı göreceksiniz, bu kadar basit..
 • Yatta akşam yemeği fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bilgilerimiz aracılığıyla rezervasyon için ekibimize ulaşabilirsiniz.
 • Akşam yemekleri dışında kahvaltı, öğlen yemeği, yüzme turu ve yılbaşı partileri için de bizden hizmet alabilirsiniz.
  Yaz-Kış demeden aralıksız olarak sunduğumuz hizmetlerin tam listesine organizasyonlar bölümünden bakabilirsiniz.
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2 kişiden 30 kişiye kadar kahvaltı, kokteyl ve yemek düzeninde hizmet verebilen ekonomik, lüks ve mega yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca yüksek kalitede hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarih ve saatler arasında saatlik, günlük ve gecelik olarak yapabilirsiniz. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar yemeği, düğün organizasyonu, fasıl eğlencesi, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.