BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Doğum Günü

Doğum Günü

Sevgiliye, eşe, dosta, anneye, babaya, kardeşe ya da yakın arkadaşa yatta doğum günü organizasyonu..
Kısacası tüm sevdikleriniz için boğazda özel yatta sürpriz doğum günü partisi ve kutlama organizasyonları düzenliyoruz!
Baş başa romantik bir ortam ya da arkadaş grubunuzun da katılacağı yemekli ve eğlenceli doğum günü organizasyonları..
Kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde.. Ya da menü hizmeti almadan! Nasıl isterseniz..

Akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlara lazer gösterisini dahil etmenizi tavsiye ederiz. Yemekler yendikten sonra fotoğraf çekme bahanesi ile sizi yatın ön tarafına çağıracağız. Kameraya poz verilirken hiç beklemediği bir anda daha önce belirlemiş olduğunuz doğum günü kutlama mesajınızı boğaz köprüsüne yansıtacağız. Kelime limiti olmadan, kayan yazıyla, istediğiniz uzunlukta.. Lazerle doğum günü kutlaması, patlayan volkanlar eşliğinde muhteşem bir görsel şölen olacak! Ayrıca bu özel anların video kaydını ve fotoğraf çekimini profesyonel kamera ile yaparak ömür boyu unutulmamasını sağlayacağız..

 • Kiraladığınız yat sadece siz ve misafirlerinize özel olarak hazırlanmaktadır.
 • Davetlileriniz hariç yatta sadece kaptan ve servis elemanları bulunur, başka hiç bir yabancı olmaz.
 • Yatta doğum günü partisi ve kutlaması için yatlar en az 2 saat kiralanabilir, kiralama süresi için üst sınır yoktur.
 • İstediğiniz tarih ve saatler arasında 7/24 organizasyon yapabilirsiniz.
 • Organizasyon devam ederken süre uzatmak istendiğinde yatın o günkü tur programı ve personel müsaitliğine bakılır. Firmamız uygun gördüğü takdirde ekstra ücret ödenerek dilediğiniz kadar süre uzatması yapabilirsiniz.
 • Yatlarda maksimum hizmet kapasitesi yemekli düzende 20 kişi, kokteyl düzende 30 kişidir.
 • Yatlar konaklamalı olarak kiraya verilmez, zorunlu haller (hastalık, kıyafet değişimi vb.) dışında kamaralar açılmaz.
 • Doğum günü organizasyonu süresince yatlar hareket halindedir, güzergah üzerinde düşük hızda boğaz turu yapılır.
 • Sadece yat kiralanarak dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilme imkanı vardır.
 • Kendi yiyecek ve içeceğinizi getirdiğiniz turlarda firmamızın önerdiği adette garson hizmeti alınması mecburidir.
 • Doğum günü pastasını firmamıza sipariş verebileceğiniz gibi kendiniz de yaptırıp getirebilirsiniz.
 • Usta aşçılar tarafından hazırlanan kahvaltı, kokteyl ve yemek menülerimizin detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve daha uzun süren organizasyonlarda yemek molası ve eğlence için sakin bir yer olan Beykoz koyu tercih edilir.
 • Filomuzdaki tüm yatlar yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Arzu edenler sevdiği şarkıları cd ya da usb ile yanında getirebilir. Ses sisteminin AUX girişi olduğu için cep telefonlarından da şarkı çalınabilir.
 • Ekstra ücret ödenmesi gereken hizmetleri; fasıl ekibi, bay-bayan kemancı, Dj performans, oryantal show, lazer gösterisi, havai fişek atışları, çiçek buketi, masa ve tekne süsleme ile palyaço olarak sıralayabiliriz. Ancak tüm bu ek hizmetlerin şirketimizden tedarik edilme mecburiyeti kesinlikle yoktur. Arzu edenler kendileri de halledebilirler.
 • Hareket ve son bulma noktaları olarak çoğu zaman yatların bağlı olduğu sahiller olan Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Beykoz semtleri ile buralara 5-10 dakikalık yakın mesafede bulunan İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Beylerbeyi ve Kandilli semtleri ekstra ücret talep edilmeden kullanılır. Daha uzak mesafedeki yerlerden alınmak ya da bırakılmak istenirse ek ücretler ödenmesi gerekecektir. Firmamız ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullandığı için iskele, marina ve benzeri ücretli yerlerin kullanılmasını tercih eden müşteriler buralarda ödenmesi gereken palamar ücretini ödemekle yükümlüdürler.
 • Parti, kutlama devam ettiği esnada tura katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Yatları bağlı oldukları yerde birebir görmek için firmamızdan randevu alabilir ve en kısa sürede yatı gezebilirsiniz.
 • Yatta doğum günü rezervasyonu için yapılması gereken ilk şey; toplam ücretin yarısının firmamızın banka hesabına kaparo ödemesi olarak gönderilmesi ya da ofisimize gelerek elden verilmesidir. Kaparo alınmadan kesin rezervasyon yapılmaz, 1-2 günlük opsiyonlar alınabilir. Ödeme gelmediği takdirde başka işler alınır.
 • FİYATLAR butonuna basarak karşınıza çıkan tabloya kişi sayınızı, organizasyon sürenizi, varsa menü ve ekstra hizmet taleplerinizi girerek fiyat teklifi alabilir, doğum gününüz için sürpriz paketinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fiyatlar sayfasında ilk ekranda gördüğünüz ücretler 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet seçilmemiş organizasyon içindir. Bu tercihleri kendi turunuza göre belirleyerek ödemeniz gereken toplam ücretleri görebilirsiniz.
 • Yatta doğum günü fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki açık adres, telefon ve mail bilgilerini kullanarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Doğum günü organizasyonlarının yanında evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, fasıl, iftar yemeği, düğün, mezuniyet ve iş yemeği gibi tüm bireysel ve kurumsal organizasyon için de yemekli ve yemeksiz düzende hizmet veriyoruz. Organize ettiğimiz tüm turların listesine de organizasyonlar bölümünden bakabilirsiniz.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2 kişiden 30 kişiye kadar kahvaltı, kokteyl ve yemek düzeninde hizmet verebilen ekonomik, lüks ve mega yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca yüksek kalitede hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarih ve saatler arasında saatlik, günlük ve gecelik olarak yapabilirsiniz. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar yemeği, düğün organizasyonu, fasıl eğlencesi, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.