BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Evlilik Yıldönümü

Evlilik Yıldönümü

Eşinizle baş başa ya da arkadaş grubunuzun da katılım sağlayacağı romantik yatta evlilik yıldönümü kutlamaları..
İkramsız sade bir boğaz turu ya da kahvaltı, atıştırmalık kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği dahil organizasyonlar..

Akşam turlarına lazer gösterisini de dahil ederseniz sevgilinize, eşinize söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıkları ile boğaz köprüsüne yansıtabiliriz. Yıldönümü kutlama mesajınızı kelime limiti olmaksızın, kayan şeklinde boğaz köprüsüne yaklaşık olarak 10 dakika süreyle yansıtıyor, aynı anda fotoğraf çekip video kaydı alarak bu görkemli anları ölümsüzleştiriyoruz.

 • Seçtiğiniz yat organizasyon saatinde sadece sizin için özel olarak hazırlanır.
 • Siz ve varsa misafirleriniz hariç yatta kaptan ve servis elemanları dışında yabancı hiç kimse bulunmaz.
 • Yatta evlilik yıldönümü kutlaması organizasyonları en az 2 saat sürer.
 • İstediğiniz tarih ve saatler arasında (7/24) organize edebilirsiniz.
 • Tur esnasında ücretini ödeyerek süre uzatması yapabilirsiniz (kendi turunuzdan hemen sonra başka bir tur yoksa).
 • Yatlarda konaklama imkanı yoktur. Hastalık, kıyafet değişimi ve benzeri haller dışında kamara kullanımına izin verilmez.
 • Evlilik yıdönümü organizasyonu boyunca güzergah üzerinde kıyıya yakın mesafeden boğaz turu yapılır.
 • Yatı kuru olarak kiralayarak (menüsüz) kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirme imkanı vardır.
 • Dışarıdan yiyecek ve içecek getirildiğinde firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti alınması zorunludur.
 • Yıldönümü pastası için firmamıza sipariş verebileceğiniz gibi kendiniz de getirebilirsiniz.
 • Standart kahvaltı, kokteyl ve yemek menülerimizin detayları menüler bölümünde yazılıdır.
 • 4 saat ve daha uzun süren yemekli turlarda yemek molası sakin bir yer olan Beykoz koyunda verilir.
 • Filomuzdaki tüm yatlar kaliteli ses sistemleri ile donatılmıştır ve ücretsiz olarak kullanılırlar. Özel şarkılarınız varsa cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz. AUX girişi de olduğundan telefondan da müzik dinletisi yapılabilir.
 • Kemancı, fasıl ekibi, lazer gösterisi, süsleme, havai fişek, pasta, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri ekstra ücrete tabidir. Ancak bu hizmetlerin şirketimizden alınma mecburiyeti yoktur, arzu edenler kendileri de temin edebilirler.
 • Başlangıç ve bitiş noktaları olarak genelde yatların bağlı olduğu yerler (Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz) ve 5-10 dakikalık yakın mesafedeki yerler (Rumeli Hisarı, Kuleli, Beylerbeyi, İstinye) fiyat farkı alınmadan kullanılır. Daha uzak mesafedeki yerlerin kullanılması istenirse ek ücretler ödenmesi gerekir. Firmamız sadece ücretsiz alım yerlerini kullanır. İskele, marina vb. ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını talep eden müşteriler buralardaki ödemeleri yaparlar.
 • Tur devam ederken organizasyona dahil olmak isteyen misafirler olursa müsait bir yere yanaşarak alınabilirler.
 • İstediğiniz yatı bağlı olduğu yerde görebilirsiniz. Firmamızdan randevu aldığınızda ekibimiz size yatı gezdirecektir.
 • Yatta evlilik yıldönümü rezervasyonu için atılması gereken ilk adım kaparo ödemesidir. Kaparo miktarı: organizasyona ödenecek toplam ücretin yarısıdır. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kaparo gönderilene kadar kısa süreli opsiyon alınır ancak kesin rezervasyon yapılmaz.
 • FİYATLAR linke tıklayarak karşınıza çıkan tabloda kişi sayınız, tur süreniz, menü ve varsa ekstra hizmet taleplerinizi işaretleyerek fiyat teklifi alabilir, yıldönümü kutlamanız için sürpriz paketinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fiyatlar sayfasında ilk gördüğünüz rakamlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ekstrası olmayan paket fiyatlarıdır. Bu değişkenleri kendi yıldönümünüze göre belirleyerek tüm yatlar için ödenmesi gereken toplam ücretleri görebilirsiniz.
 • Yatta evlilik yıldönümü fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki bilgiler vasıtasıyla rezervasyon işlemleri için ekibimize ulaşabilirsiniz.
 • Yıldönümü kutlamalarının yanında evlenme teklifi, düğün ve doğum günü organizasyonları için de baş başa ya da kalabalık gruplara hizmet veriyoruz. Organize ettiğimiz tüm turların listesini organizasyonlar bölümünde görebilirsiniz.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2 kişiden 30 kişiye kadar kahvaltı, kokteyl ve yemek düzeninde hizmet verebilen ekonomik, lüks ve mega yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca yüksek kalitede hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarih ve saatler arasında saatlik, günlük ve gecelik olarak yapabilirsiniz. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar yemeği, düğün organizasyonu, fasıl eğlencesi, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.