BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Fasıl

Fasıl

Dostlarınızla toplanıp boğazda yatta fasıl eğlencesi düzenleyerek son derece keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Ayrıca 4 kişiden oluşan fasıl ekibini organize etmeyi planladığınız tüm bireysel ve kurumsal turlara da dahil edebilirsiniz. Doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, düğün, mezuniyet, iş yemeği, yılbaşı, iftar yemeği, akşam yemeği ve benzeri her türlü yemekli ve yemeksiz organizasyonlara fasıl ekibini de dahil edebilirsiniz. Fasıl ekibi hizmetini firmamızdan alabileceğiniz gibi kendi tanıdığınız müzisyenler varsa onları da çağırabilirsiniz. Bunun için firmamıza ek bir ödeme yapmanız da gerekmez. Fasıl gecelerini alkollü ya da alkolsüz olarak organize edebilirsiniz, siz nasıl isterseniz..

 • Fasıl eğlenceleri sadece gruplara özel olarak organize edilir, münferit katılım söz konusu değildir.
 • Kaptan ve servis elemanı hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz.
 • Yatta fasıl organizasyonları en az 2 saat üzerinden organize edilir.
 • İstediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olan yatlarda 7/24 fasıl gecesi yapabilirsiniz.
 • Yatların tur programı müsait ise eğlence devam ederken ücreti ödenerek süre uzatması yapılabilir.
 • Sağlık sorunları ve kıyafet değiştirmek dışında kamaralar kullanıma açılmaz, konaklama hizmeti yoktur.
 • Fasıl gecesi boyunca düşük hızda güzergah üzerinde boğaz turu yapılarak kıyılar gezilir.
 • Firmamızdan yatı kuru olarak kiralayıp kendiniz yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Ancak bu durumda hem servise yardım etmesi hem de tur sonu temizliğini yapması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti alınması gerekir.
 • Firmanızın servis ettiği kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve daha fazla süren turlarda yemek ve eğlence için Beykoz koyunda demir atılır.
 • Yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve kullanmak için ek ücret ödenmesi gerekmez
  Fasıl ekibi çalmaya ara verip dinlediği esnalarda ses sisteminden de müzik dinletisi yapabilirsiniz
  Dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirmenizde de bir sakınca yoktur
  Ses sisteminde Aux girişi olduğu için telefonlardan da müzik dinleyebilme imkanı vardır.
 • Ekstra hizmetleri; süsleme, pasta, oryantal show, lazer gösterisi, havai fişek, fotoğraf ve video kaydı olarak sayabiliriz. Ancak bu hizmetlerin firmamızdan alınma mecburiyeti yoktur. Arzu edenler dışarıdan kendileri de organize edebilirler.
 • Organizasyon saatinde başlangıç ve bitiş noktası olarak genelde yatların bağlı olduğu yerleri kullanılırız. Yani Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Beykoz sahilleri gibi.. Ekstra ücret almadan bu sahillere yakın olan kısa mesafedeki yerleri de kullanabiliriz. İstinye, Rumeli Hisarı, Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi gibi.. Yatların bağlı oldukları yerlere daha uzak mesafedeki yerlerin kullanılması talep edilirse; ya yolda geçecek olan zaman tur süresinden düşülür ya da yolda geçecek olan zaman için ek ücret alınır. Ayrıca firmamız boğazda sadece ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullanmaktadır. İskele ve marina gibi ücretli yerlerin kullanılmasını talep eden kişiler buralardaki ücretleri ödemekle yükümlüdür.
 • Eğlence devam ederken tur katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Beğendiğiniz tüm yatları bağlı olduğu yerde birebir görme imkanınız da vardır. Bunun için yapılması gereken tek şey; firmamıza telefon açılarak görmek istenilen yatın numarası ile birlikte belirtilmesidir. Ekibimizden arkadaşlar size yatı mümkün olan en kısa süre içinde gezdirecektir. Siz o an müsaitseniz hemen bile görebilirsiniz.
 • Yatta fasıl rezervasyonu için ön koşul toplam ücretin yarısının kaparo ödemesi olarak firmamıza gönderilmesidir. Kaparo almadığımız sürece kesin rezervasyon yapmıyor, sadece 1-2 günlük geçici opsiyonlar alabiliyoruz.
 • FİYATLAR bölümünden fasıl geceniz için ödemeniz gereken ücretleri öğrenebilirsiniz. Ekranda karşınıza çıkan kutulara kişi sayınızı, tur sürenizi, menü ve ekstra hizmet taleplerinizi girerseniz filomuzdaki tüm ekonomik, lüks ve mega yatların toplam ücretlerini görebilirsiniz. Ana ekranda gördüğünüz fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ek hizmet talep edilmemiş organizasyonlar içindir. Bu değişkenleri kendi turunuza göre ayarlayarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Yatta fasıl fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim kısmındaki bilgileri kullanarak ekibimizle temas kurabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Fasıl dışında organize ettiğimiz tüm turların detaylı listesine organizasyonlar sayfasından bakabilirsiniz.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2 kişiden 30 kişiye kadar kahvaltı, kokteyl ve yemek düzeninde hizmet verebilen ekonomik, lüks ve mega yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca yüksek kalitede hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarih ve saatler arasında saatlik, günlük ve gecelik olarak yapabilirsiniz. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar yemeği, düğün organizasyonu, fasıl eğlencesi, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.