BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Günlük Yat Kiralama

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama hizmetimizden faydalanarak hangi turları organize edebileceğinizi ve bu organizasyonlar için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini aşağıdaki bölümlerde detaylı olarak göreceksiniz. Evet, yanlış okumadınız! Günlük yat kiralama fiyatlarını öğrenmek için şirketimize mail göndermeniz ya da telefon açmanız gerekmiyor. Ekonomik ve lüks yat fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken tüm ücretleri ayrıntılı şekilde bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaştık. Ayrıca daha önce ev sahipliği yaptığımız turlarda ekip arkadaşlarımızın profesyonel kamera ve cep telefonları ile çektikleri fotoğraf ve videoları da bu sayfada bulacaksınız. Lütfen sabırla ve dikkatlice tüm sayfayı sonuna kadar okuyun..

GÜNLÜK KİRALAMALAR YÜZME TURLARI İÇİN İDEAL

Günlük yat kiralama hizmetindeki günlük kelimesinden kasıt sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 saatleri arasını kapsar ve genelde yüzme turu organizasyonları için kullanılır. Misafirler güzergah üzerindeki yanaşma imkanı olan yerlerden alınarak direkt olarak yüzülecek olan yere doğru gidilir ve geri dönüş saatine kadar demir atılan yerde sabit olarak beklenerek denizde keyifli zaman geçirilir. Başlangıç saati müşteri talebi olursa daha erkene alınıp 09:00 sularına da çekilebilir ve bunun için ilave bir ücret ödenmez. Yüzmek için Boğazda ya da Adalar koylarında en temiz ve yüzmeye elverişli olan kıyılara gidilir. Dönüş yolu yaklaşık olarak 1.5 saat sürdüğü için saat 16:30 gibi de tekrar hareket edilerek müşterilerin tekneye alındığı başlangıç noktasına dönülür ve tur sona erdirilir. Akşam turları 19:00‘dan itibaren başladığı ve hazırlıklar yapılması gerekiği için yatın 18:00 gibi terk edilmesi gerekir. Ancak hafta içi yapılacak organizasyonlar için bu saat limitinde esnetmeler yapılabilir. Fiyatlar boğaz için 2250 TL ile 4250 TL, Adalar içinse 2500 TL ile 4500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Günlük kiralamayı yüzme turları dışında kahvaltı ve iş yemeği için de kullanabilirsiniz. Yatı boğazda müsait olan bir yerde demirleyerek yine 8 saat sürecek bir kiralama için aynı ücretleri ödeyebilirsiniz. Demir atmak için boğazda en uygun olan yer; sakin ve dalga almadığı için Beykoz koyudur. Günlük kiralama yapıp yatın sürekli seyir halinde olmasını isteyenler saat başı yat kirası ödemelidir.

KENDİ KAHVALTILIK VE YEMEKLERİNİZİ GETİREBİLİRSİNİZ

Firmamızdan kahvaltı ve öğlen menüsü talep edebileceğiniz gibi tüm yiyecek ve içecekleri kendiniz de getirebilirsiniz. Ancak yatın tabak, bardak, kaşık, çatal, bıçak ve benzeri mutfak malzemelerini kullanmak isterseniz firmamızın tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti da almanız gerekecektir. Garsonlar hem yüzme turu boyunca getirdiğiniz yiyecek ve içeceklerin servisini yapacak hem de tur sonra erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizleyeceklerdir. Kaç adet garsonun alınması gerektiği organizasyona kaç kişinin katılacağı ile doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücreti sadece 150 TL‘dir.

FİYAT HESAPLAMA KOLAYLIĞI

Kişi sayısı, tur süresi, menü ve içecek seçimi ile ekstra hizmet tercihi bilgilerini seçerek sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde paket oluşturarak toplam ücretleri öğrenmek için sitemizin ana sayfasına yani yatkiralama.net adresine gitmelisiniz. Ana sayfada yazılı olan ücretler 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek ve ekstra hizmetin seçilmediği yat turları içindir. Bu değişkenleri kendi turunuza göre belirlediğiniz an tüm ekonomik ve lüks yatlar için ödemeniz gereken toplam ücretler ekranda çıkacaktır. Günlük yat kiralama fiyatlarına bakmak için tablodaki süre kısmından “Günlük Adalar” ya da “Günlük Boğaz” işaretleyin.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.