BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Kahvaltı

Kahvaltı

Boğazın temiz ve iştah açıcı havası ile büyüleyici manzarası eşliğinde lüks bir yatta kahvaltı ile güne başlamak..
Boğaz turu eşliğinde sevgilinizle, eşinizle baş başa ya da arkadaş grubunuzla birlikle kahvaltı turları organize edebilirsiniz.
Kahvaltı turu eşliğinde son derece romantik bir ortamda sevgilinize evlenme teklifi edip evlilik yıldönümü kutlaması yapabileceğiniz gibi doğum günü partisi verebilir, yüzme turu organize edebilir ya da iş yemeği görüşmesi yapabilirsiniz.

 • Kahvaltı turları sadece gruplara özeldir, karışık (münferit) katılımlar söz konusu değildir.
 • Yatta siz ve davetlileriniz dışında hiç kimse olmaz (kaptan ve servis elemanı hariç).
 • Yatta kahvaltı organizasyonu için yat kiralama süresi en az 2 saattir ve istenilen saatle başlatılabilir.
 • Kahvaltı esnasında süre uzatılmak istenirse, yatın programı müsaitse ücreti ödenerek süre uzatılabilir.
 • Kıyafet değişimi ve sağlık problemleri dışında kamara kullanımına izin verilmez, konaklama imkanı yoktur.
 • Kahvaltı organizasyonu süresince kıyıya en yakın mesafeden güzergah üzerinde boğaz turu yapılır.
 • Arzu ederseniz sadece yat kiralayıp, kendi kahvaltılıklarınızı yanınızda getirebilirsiniz.
 • Dışarıdan kahvaltılık getirilmesi durumunda firmamızdan garson hizmeti alınma zorunluluğu vardır.
 • Son derece zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menümüzün detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve üzeri süren turlarda kahvaltı yapılacağı esnada Beykoz koyunda mola verilir.
 • Kahvaltı esnasında dinlemek istediğiniz müzikler varsa cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirebilirsiniz. Ses sisteminde AUX girişi olduğu için cep telefonunuzu ses sistemine bağlayarak da istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.
 • Hareket noktaları genelde yatların bağlı oldukları yerler: Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz ve yakın mesafedeki sahiller olan İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Anadolu Hisarı ve Beylerbeyi semtleridir. Yatların bağlı olduğu yerlere uzak mesafedeki yerler kullanılmak istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ücrete tabi olan yerler (marina, iskele vb.) kullanılacaksa buralarda ödenmesi gereken ücretler müşterilere aittir.
 • Kahvaltı turu devam ederken katılmak isteyen misafirler olursa müsait bir yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Firmamızdan randevu alarak beğendiğiniz yatı bağlı olduğu yerde bizzat görebilirsiniz.
 • Yatta kahvaltı rezervasyonu için toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo olarak gönderilmesi gerekir.
  Kaparo ödemesi gönderilmediği takdirde rezervasyon talepleri işleme konuşmaz, kısa süreli opsiyonlar alınabilir.
 • FİYATLAR bölümüne gerek kahvaltıya katılacak olan kişi sayısını, tur süresini ve menü talebinizi seçerek hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Açılış ekranındaki fiyatlar 2 kişi, 2 saat ve alkolsüz yemek menüsü için yazılı olan fiyatlardır. Bu kutuları kendi turunuza özel olarak doldurduğunuzda tüm yatlar ve fiyatlarını ekranda göreceksiniz.
 • Yatta kahvaltı fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için firmamızla temas kurabilirsiniz.
 • Sabah saatlerinde organize ettiğimiz kahvaltı turları dışında akşam yemeği ve iftar yemeği için de hizmet veriyoruz.
  Tüm organizasyonlar gruplara özeldir, karışık katılımlı turlarımız yoktur.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2 kişiden 30 kişiye kadar kahvaltı, kokteyl ve yemek düzeninde hizmet verebilen ekonomik, lüks ve mega yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca yüksek kalitede hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarih ve saatler arasında saatlik, günlük ve gecelik olarak yapabilirsiniz. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar yemeği, düğün organizasyonu, fasıl eğlencesi, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.