BİZE ULAŞIN 0212 277 53 63

Nikah Sonrası Yemek, Eğlence ve After Party

Nikah Sonrası Yemek, Eğlence ve After Party

Nikah sonrası yemek, eğlence ve after party organizasyonları hakkında fiyatlar başta olmak üzere gelin ve damatların merak ettikleri her şeyi detaylı olarak bu sayfada anlattık. Yazının devamında nikah sonrası yemek davetlerinde menü olarak nelerin servis edildiği, tur süresince boğazda nerelerin gezileceği, hareket ve bitiş yeri olarak hangi noktaların tercih edilebileceği, filomuzdaki ekonomik ve lüks özelliklere sahip yatların saatlik kiralama ücretleri detaylı olarak yazılmıştır.

Bizimle fiyat bilgisi öğrenmek için değil sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak için iletişim kurmanız yeterlidir çünkü yat kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri de bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaştık. Şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için net rakamları tüm gelin ve damatlarla paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz. Ayrıca daha önce organize ettiğimiz turlarda amatör kamera ve cep telefonuyla çektiğimiz video ve fotoğrafları da içerikte mevcuttur.

YEMEK DAVETLERİ, EĞLENCE VE PARTİ ORGANİZASYONLARI

Nikah günü sonsuzluğa imzalar atılıp hayatlar birleştirildikten sonra dostlara verilecek yemek davetleri, eğlence ve parti organizasyonu.. Eşinizle baş başa romantik bir ortamda, aile içi yakın dostların geleceği küçük bir grup ya da tüm tanıdıkların davet edildiği çok daha kalabalık nikah sonrası yemek, eğlence ve parti organizasyonları için son yılların en popüler mekanıdır yatlar! Otel, restoran ve benzeri mekanlara ödeyeceğiniz ücretin daha azına, yüksek kaliteli yemek ve eğlence ortamına sahip olabilirsiniz. Nikahın kıyılacağı yere en yakın yerden tüm misafirleri alıp davet sonra erdiğinde herkesi yine sizlerin istediği bir noktada bırakabiliriz. Arzu edenler nikah memurunu ayarlayarak nikah merasimini de yatta organize edebilirler. Tercih sizin..

Nikah Sonrası Yemek, Eğlence ve After Party Fiyatları

KİRALIK YATLARKOKTEYLYEMEK
BOĞAZ ÇOCUĞU5700 TL6300 TL
KARAYEL6100 TL6700 TL
POYRAZ6500 TL7100 TL

Üstte kısımda yazılı olan nikah sonrası yemek, eğlence ve after party fiyatları:

– 6 kişilik
– 4 saatlik
– Alkolsüz yemek ve kokteyl menüler
– 4 kişilik fasıl ekibi
– Balon süsleme
– Oryantal Show
– Eğlence süresince ücretsiz video ve fotoğraf çekimlerini kapsar.

Kaptan ve yakıt ücretleri fiyatlara dahildir, ilave ücretler talep edilmez.

Nikah sonrası yemek, eğlence ve after party fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ NİKAH SONRASI PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Nikah sonrası yemek, eğlence ve after party organizasyonları için kiralık olan yatların saatlik ve günlük ücretleri ile menüler ve sunduğumuz tüm hizmetler için talep ettiğimiz rakamları fiyatlar sayfasında ayrıntı olarak görebilirsiniz. Kişi sayısı, tur süresi menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek hızlıca nikah sonrası yemek, eğlence ve after party paketi oluşturmak için yatkiralama.net giriş yapın. Göreceğiniz ilk ücretler 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve hiçbir ek hizmetin dahil edilmediği standart yat kiralama fiyatlarıdır. Seçimleri kendinize göre yapın ve anında fiyat teklifi alın!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.