BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Nikah Sonrası Yemek

Nikah Sonrası Yemek

Nikah sonrası yemek, eğlence ve after party organizasyonları hakkında fiyatlar başta olmak üzere gelin ve damatların merak ettikleri her şeyi detaylı olarak bu sayfada anlattık. Yazının devamında nikah sonrası yemek davetlerinde menü olarak nelerin servis edildiği, tur süresince boğazda nerelerin gezileceği, hareket ve bitiş yeri olarak hangi noktaların tercih edilebileceği, filomuzdaki ekonomik ve lüks özelliklere sahip yatların saatlik kiralama ücretleri detaylı olarak yazılmıştır. Bizimle fiyat bilgisi öğrenmek için değil sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak için iletişim kurmanız yeterlidir çünkü yat kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri de bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaştık. Şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için net rakamları tüm gelin ve damatlarla paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz. Ayrıca daha önce organize ettiğimiz turlarda amatör kamera ve cep telefonuyla çektiğimiz video ve fotoğrafları da içerikte mevcuttur.

YEMEK DAVETLERİ, EĞLENCE VE PARTİ ORGANİZASYONLARI

Nikah günü sonsuzluğa imzalar atılıp hayatlar birleştirildikten sonra verilecek yemek davetleri, eğlence ve parti organizasyonları.. Eşinizle baş başa romantik bir ortamda, aile içi yakın dostların geleceği küçük bir grup ya da tüm tanıdıkların davet edildiği çok daha kalabalık nikah sonrası yemek, eğlence ve parti organizasyonları için son yılların en popüler mekanıdır yatlar! Otel, restoran ve benzeri mekanlara ödeyeceğiniz ücretin daha azına, yüksek kaliteli yemek ve eğlence ortamına sahip olabilirsiniz. Nikahın kıyılacağı yere en yakın yerden tüm misafirleri alıp davet sonra erdiğinde herkesi yine sizlerin istediği bir noktada bırakabiliriz. Arzu edenler nikah memurunu ayarlayarak nikah merasimini de yatta organize edebilirler. Tercih sizin..

NİKAH SONRASI İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Seçtiğiniz yat, sadece sizin için nikah davetine özel olarak hazırlanır.
 • Siz, misafirleriniz, kaptan ve garsonlardan başka yatta yabancı hiç kimse olmaz.
 • Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da nikah sonrası davetleriniz için firmamızdan gündüz ya da gece saatlerinde yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. 12 ay boyunca profesyonel ekibimizle yüksek kalitede hizmet veriyoruz.
 • Gündüz saatlerinde anlık olarak gelen yat rezervasyonu taleplerine olumlu karşılık verebiliyor olsak da gece geç saatlerde yapılması planlanan bir organizasyon için gündüz erken saatlerden bilgi verilerek rezervasyon yaptırılmalıdır.
 • Yatlarda konaklama imkanı yoktur ve zorunlu haller (hastalık vb) dışında kamaralar kullanıma açılmaz.
 • Nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonları için yat kiralama süresi en az 2 saattir.
 • 2 saatten daha kısa sürmesi istenen davetler için de yine 2 saatlik kiralama ücretleri alınır.
 • Yatın o günkü programı müsait ise ücretini ödeyerek tur süresini dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.
 • Yemek organizasyonu süresince yatlar güzergah üzerinde düşük seyir hızında tur yapar.
 • Nikah sonrası davetlerinizi şirketimizden kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği servisi alarak organize edebileceğiniz gibi sadece yat kiralama hizmeti alarak dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilme imkanına da sahipsiniz.
 • Dışarıdan yiyecek malzemesi getirilip yatın bardak, tabak, çatal ve benzeri mutfak malzemeleri kullanılmak istendiğinde hem servise yardım etmesi hem de tur bitince temizlik yapması için şirketimizin önerdiği sayıda garson hizmeti alınması mecburidir. Ancak yiyeceklerle birlikte mutfak malzemelerini de yanınızda getirirseniz garson hizmeti mecburi olmaktan çıkıp tercihe göre tura dahil edilir. 1 garson için ödenmesi gereken ücreti 150 TL’dir.
 • Pastayı firmamızdan talep edebileceğiniz gibi kendi istediğiniz bir yere yaptırıp getirebilme seçeneğiniz de bulunuyor.
 • Profesyonel ustalarımın özenle hazırladığı kahvaltı, yemek ve kokteyl menü detayları menüler bölümünde yazılıdır.
 • 4 saat ve daha uzun süren nikah sonrası davetlerinde yemek molası dalga almayan yer olan Beykoz koyunda verilir.
 • Müzik sistemini yemek ve eğlence süresince ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Organizasyon süresince dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa bunları da cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirmenizde bir sakınca yoktur. Hatta cep telefonunuzu da ses sistemine bağlayarak şarkı dinletisi yapabilirsiniz. AUX girişi ve bluetooth da ses sisteminde vardır.
 • Tekne süslemesi, canlı müzik (keman, gitar, fasıl), lazer gösterisi, oryantal show, DJ, profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini ek ücret ödeyerek tur dahil edebilirsiniz. Ancak bu hizmetlerin de şirketimizden alınma zorunluluğu yoktur, arzu eden kişiler bunları kendileri de organize edebilirler.
 • Organizasyon günü yatların hareket ve bitiş noktası olarak çoğunlukla bağlı oldukları yerleri yani Beykoz, Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Haliç sahillerini kullanıyoruz. Ancak buralara 5-10 dakikalık yakın mesafedeki İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Karaköy, Üsküdar ve Beylerbeyi sahillerini de fiyat farkı almadan kullanabiliriz. Yatların bağlı oldukları bölgelere uzak yerlerden alış ya da bırakış yapılmasını isteyen müşteriler ek ücret ödeyeceklerdir. İskele, marina ve benzeri ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücretlerden de müşteriler sorumludur. Firmamız boğaz turu güzergahındaki ücretsiz yerleri alış ve bırakış noktası olarak kullanır.
 • Yemek ve eğlence devam ederken tura katılmak isyteyen misafirler olursa müsait yere yanaşılarak yata alınabilirler
 • İstediğiniz yatı bağlı olduğu yerde birebir görmek için firmamızdan randevu almanız yeterlidir.
 • Nikah sonrası yemek ve eğlence rezervasyonu için yapmanız gereken ilk şey; organizasyon bedeli olarak ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermenizdir. Kaparo ödemesi alınmadığı sürece kesin rezervasyonlar yapılmaz, kısa süreli geçici opsiyonlar alarak yeni gelen müşteri rezervasyon talepleri değerlendirilir. Bu nedenle elinizi çabuk tutmalı ve mümkün olan en kısa süre içinde bize kaparo göndermelisiniz.
 • Ödemeyi banka yoluyla hesabımıza yatırabilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Sadece nakit çalışıyoruz!
 • Şahsi nedenlerinden dolayı turu iptal etmek isteyen kişilerin rezervasyon yaparken gönderdikleri kaparo ödemesi geri gönderilmez. Sadece yat arızası ve boğazda tur yapmaya elverişli olmayan aşırı yağışlı ve sisli havalarda müşterilerle görüşülerek ya organizasyon kararlaştırılan başka bir güne ertelenir ya da geri ödeme yapılır.
 • Fiyatlar bölümünden nikah sonrası yemek ve eğlence için ödemeniz gereken toplam ücretleri hemen öğrenebilirsiniz. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan ekrana kişi sayınızı, tur sürenizi, menü tercihlerinizi ve varsa ekstra hizmet tercihlerinizi belirtirseniz nikah sonrası organizasyonu için ödemeniz gereken tüm ücretleri detaylı olarak görebilirsiniz. Açılış sayfasında gördüğünüz fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ek hizmet seçilmemiş standart yat kiralaması içindir. Bu tercihleri kendi turunuza göre yaparak site üzerinden online olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Kaptan ve yakıt için ekstra bir ücret talep edilmez, ikisi de toplam ücretin içine dahil edilmiştir.
 • Nikah sonrası yemek ve eğlence fiyatları %18 KDV içermez!
 • Nikah sonrası yemek, eğlence ve parti organizasyonlarının yanı sıra sıklıkla organize ettiğimiz turların başında evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, nişan ve düğün organizasyonu gelmektedir. 12 ay süresince kesintisiz olarak organize ettiğimiz bireysel ve kurumsal tüm turların listesini de organizasyonlar bölümünde görebilirsiniz.
 • Rezervasyon taleplerinizi bizlere iletmek için iletişim bölümündeki bilgileri kullanabilirsiniz.
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.