BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Saatlik Yat Kiralama

Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama hakkında fiyatlar dahil merak ettiğiniz her şeyi yazının devamında okuyacaksınız. Öncelikle bilmeniz gereken şey yat kiralama hizmetini sadece İstanbul sınırları içinde ve çoğunlukla boğazda verdiğimizdir. Şimdilik sahil şeridinde olan diğer illerde (İzmir, Antalya, Muğla, Bursa, Mersin vb.) yat kiralamıyoruz. İstanbul dışındaki illerde yat kiralamak istiyorsanız başka firmalardan hizmet alabilirsiniz. Boğazda iki kişilik baş başa olarak organize edeceğiniz yemekli ve yemeksiz turlar ya da kalabalık katılımlı tüm davetler için firmamızdan saatlik olarak yat kiralayabilirsiniz. Kiralamayı yaz ve kış ayrımı olmadan 12 ay boyunca, ister gündüz ister gece saatlerinde ve dilediğiniz kadar uzunlukta yapabilirsiniz (yatın tur programı müsaitse). Özel gün kutlamaları, partiler, yemek ve toplantı davetleri ile tüm bireysel ve kurumsal turlar için hizmet veriyoruz. Filomuzda yer alan ekonomik ve lüks özeliklere sahip yatları menü hizmeti alarak ya da kuru olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Arzu edenler kendi yiyecek ve içeceklerini dışarıdan getirip yatın mutfak malzemelerini kullanabilirler. Ancak böyle durumlarda servis ve temizlik işleri için firmamızın sizlere önerdiği sayıda garson hizmeti alınması gerekir.

KİRALAMA SÜRESİ 2 SAATTEN BAŞLIYOR

Saatlik yat kiralama fiyatları 400 TL ile başlar ve yatın lüks özelliklerine göre bu rakam 850 TL‘ye kadar çıkabilir. Yat kiralama süresinde bir üst limit olmasa da alt limit olarak en az kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir. 2 saatten daha kısa sürmesi istenen bir gezi yapmak istediğinizde de yatın 2 saatlik kiralama ücretini ödemeniz gerekir. Menüleri yatta hazırlamayıp boğazdaki anlaşmalı olduğumuz kaliteli restoranlardan aldığımız için yemekli turlarda kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği menülerinin alınacağı yere giderken zaten 15 dakika yolda geçmektedir. İkramlıkların restorandan alınıp rahat bir şekilde yenmesi ve sohbete de zaman kalması için en az 2 saatlik bir süreye ihtiyaç vardır. Hatta kalabalık katılımlı yemek ve eğlence turlarının da tam anlamıyla tadının çıkarılabilmesi için en az 3-4 saat sürecek bir kiralama yapılması gerekebilir. Sevgililer günü ve yılbaşı gibi bazı özel günlerde en az kiralama süresi 4 saat olarak değişir.

İHTİYACINIZ OLAN TÜM ÖZEL ORGANİZASYONLAR

Saatlik olarak yat kiralayarak sevgilinize romantik bir ortamda evlenme teklifi edebileceğiniz gibi eşinizle 2 kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuz ve ailenizin de olduğu bir ortamda evlilik yıldönümü kutlaması yapabilirsiniz. Doğum günü, kahvaltı, akşam yemeği, fasıl, iftar, iş yemeği, mezuniyet, nişan, düğün, yılbaşı, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonu saatlik olarak en sık düzenlediğimiz turların başında gelmektedir. Karada yapmayı planladığınız tüm organizasyonları deniz üstünde en kalite şekilde en uygun fiyatlara organize edebilme imkanını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

HIZLI FİYAT HESAPLAMA

Kişi sayısı, organizasyon süresi, menü ve içecek seçimleri ile ekstra hizmet tercihlerini girerek sitemiz üzerinden hızlıca paket oluşturarak fiyat teklifi almak isterseniz sitemizin ana sayfasına yani yatkiralama.net adresine gidip üst kısımdaki tabloya bu bilgileri girmeniz yeterlidir. Açılış ekranında yazılı olan fiyatlar 2 kişinin katıldığı, 2 saat süren, alkolsüz menü tercih edilen ve hiç bir ekstra hizmetin talep edilmediği standart yat gezisi içindir. Bu tercihleri kendinize göre belirlediğiniz an kiraya verdiğimiz tüm özel yatların toplam ücretlerini ekranda göreceksiniz. Sistem fiyatlandırmayı otomatik olarak yaparak anında sizleri bilgilendirecektir. Bu sayede ayrıca bir fiyat hesaplaması yapmanız gerekmeyecek.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.