BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yat Kiralama Fiyatları

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları saatlik 800 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir ve en az kiralama süresi 2 saattir. Günlük fiyatlar da 6000 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir ve sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 arası sürmektedir. Konaklama hizmeti sadece Boğaz Çocuğu yatında evli çiftlere özel olarak verilmektedir ve tek gecelik fiyatı 7000 TL‘dir. Yatın kapasitesi ve lüks olma özellikleri arttıkça fiyat da o oranda artar. Yat kiralama fiyatları hesaplanırken saatlik ve günlük kiralama ücretlerinin üzerine müşteri talebi olursa menü ve ekstra hizmetler de eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Menü ve diğer ekstra hizmetlerin firmamızdan alınma mecburiyeti yoktur. Arzu edenler yatı kuru olarak kiralayıp geri kalan tüm organizasyonu (yiyecek, içecek, canlı müzik, süsleme, lazer gösterisi vb.) kendileri halledebilirler. Ya da bizden yat ve alkolsüz menü hizmeti alıp kendi özel alkollü içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Sadece kuru yat kiralamak isteyenlerin aşağıda yazılı olan saatlik ve günlük yat kiralama fiyatlarına bakmaları yeterlidir, menü ücretlerini hesaba katmayın.

Sadece yat kiralayıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirerek yatın tabak, çatal, bıçak, kaşık, bardak vb. mutfak malzemelerini kullanmak isteyen kişilerin firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti de almaları gerekir. Garsonlar işinin ehli profesyonel kişiler olmakla birlikte hem tur süresince servis işini halledecek hem de tur bittiğinde yatı, mutfağı ve kullanılan malzemeleri temizleyeceklerdir. Kaç garson alınması gerektiği organizasyona katılan kişi sayısı ile doğru orantılıdır ve bir adet garson için ödenmesi gereken ücret 200 TL‘dir. Dışarıdan getirilen yiyecek ve içeceklerle birlikte servis malzemeleri de getirilir ve yatın malzemeleri kullanılmazsa garson alma mecburiyeti otomatik olarak ortadan kalkar. Müşteri talebi olursa istenilen sayıda garson organizasyona dahil edilir. Servisle uğraşarak eğlencenizin bölünmemesi için garson hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

HER BÜTÇEYE UYGUN EKONOMİK VE LÜKS YATLAR

Yat kiralama fiyatları ekonomik ve lüks yatlar için farklılık gösterir. Genel olarak yolcu taşıma kapasitesi arttıkça özel yat kiralama ücreti de artıyor olsa da düşük kapasiteli lüks bir yat çok daha fazla yolcu taşıma kapasitesine sahip ekonomik bir yattan daha pahalı olabilir. Yatlar için en az kiralama süresi 2 saattir, daha kısa süreli kiralama yapmak isteyenler 2 saatlik kiralama ücretini ödemelidir. Yatlar organizasyon süresince sürekli boğaz turu yaparak hareket halinde de olsa, gezi yapmayıp belli bir yerde sabit de kalsa saatlik yat kiralama ücretleri aynı şekilde ödenir, fiyatlarda herhangi bir indirim yapılmaz. 2 saat olan minimum kiralama süresi sevgililer günü, yılbaşı gecesi ve benzeri özel günlerde 4 saat olarak değişmektedir. 2 kişilik yatta baş başa yenecek yemek ve kahvaltı turları için en az 2 saatlik bir süre gereklidir. Daha kalabalık ve eğlence ortamının olacağı turların da en az 3-4 saat sürmesi gerekir ki eğlencenin tadına varılabilsin. Güzergah kısmında yazılı olan yerlerin tamamının gezilebilmesi için boğazda en az 4 saat sürecek bir kiralamanın yapılması gerekmektedir.

TÜM BİREYSEL VE KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Sitemizde yat kiralama fiyatları saatlik ve günlük olarak yazılmıştır. Saatlik yat kiralama hizmetinin en çok kullanıldığı turlar yatta doğum günü, kahvaltı, akşam yemeği, yatta evlenme teklifi, bekarlığa veda, evlilik yıldönümü, düğün, nişan, iftar, fasıl, mezuniyet, iş yemeği, nikah sonrası yemek, eğlence ve after party davetleri olup günlük yat kiralama hizmeti çoğunlukla yüzme turu için kullanılır. Organizasyonlar hakkında detaylı bilgiler, video ve fotoğraflara ulaşmak için ilgili organizasyonun linkine tıklayabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırarak gündüz ya da gece istediğiniz saatler arasında özel yat kiralayabilirsiniz. Yat kiralama hizmetimiz sadece yaz aylarına özel değildir, kış aylarında da aynı kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. Yatların kapalı alanları ve ısıtma sistemleri olduğundan yağmur, kar, dolu ve benzeri olumsuz hava koşullarından kesinlikle etkilenmezsiniz.

Alt kısımda firmamızın İstanbul sularında saatlik ve günlük olarak kiraya verdiği ekonomik ve lüks yatlar için ödemeniz gereken net rakamları göreceksiniz. Bu ücretler sadece kuru yat kiralama fiyatlarıdır. Yemek, kokteyl ve kahvaltı menüleri ile ekstra hizmetler için talep ettiğimiz ücretleri yat fiyatlarından sonraki bölümde göreceksiniz.

Büyük fotoğrafların olduğu galeri ve teknik detaylarını görmek istediğiniz yat numarasının üzerine tıklayabilirsiniz.

Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

KİRALIK YATLAR2 SAAT3 SAAT4 SAAT
BOĞAZ ÇOCUĞU1600 TL2400 TL3200 TL
KARAYEL1700 TL2550 TL3400 TL
POYRAZ1900 TL2850 TL3800 TL

Günlük Yat Kiralama Fiyatları

KİRALIK YATLARBOĞAZADALAR
BOĞAZ ÇOCUĞU6000 TL6000 TL
KARAYEL6000 TL6000 TL
POYRAZ7000 TL7000 TL

Menü Fiyatları

MENÜLERALKOLSÜZALKOLLÜ
Yemek200 TL350 TL
Kokteyl100 TL250 TL
Kahvaltı150 TL300 TL

Ekstra Hizmet Fiyatları

HİZMETÜCRET
Pasta200 TL
Masa Süsleme200 TL
Çiçek Aranjman300 TL
Lazer Gösterisi500 TL
Balon Süsleme500 TL
Kemancı600 TL
4 Kişilik Fasıl Ekibi1500 TL
Oryantal Show1500 TL

KENDİ PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yukarıda da belirttiğimiz gibi organizasyonlar için ödemeniz gereken ücretler yat kirası + menü ve ekstra hizmet ücretleri toplanarak hesaplanmaktadır. Organizasyon bilgilerini girerek site üzerinden hızlıca toplam fiyatları öğrenmek için sitemizin ana sayfasına yani yatkiralama.net linkine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan kişi sayısı, tur süresi, menü seçimi, içecek seçimi ve ekstra hizmet tercihlerinizi yaptığınızda kiralık olarak verdiğimiz ekonomik ve lüks yatlar için ödemeniz gereken ücretleri göreceksiniz. Bu sayfadaki gibi ayrı ayrı toplayarak hesaplamak zorunda kalmazsınız. Ana sayfada göreceğiniz fiyatlar 2 kişilik, 2 saat sürecek, alkolsüz yemek menüsü ve hiçbir ekstra hizmetin seçilmediği standart yat kiralama organizasyonu içindir. Bu seçimleri kendi turunuza göre belirleyerek site üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

REZERVASYON İÇİN KAPARO GÖNDERİN

Rezervasyon taleplerinizin işleme konularak seçtiğiniz kiralık yatın istediğiniz gün ve saatler arasında sizler için rezerve edilebilmesi için yapmanız gereken ilk şey organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo ödemesi olarak gönderilmesidir. Kaparo ödemesi gelmeden kesin rezervasyon yapmayız, kısa süreli geçici opsiyonlar alırız. En kısa süre içinde kaparo gelmediği takdirde diğer rezervasyon taleplerini değerlendirmeye alırız. Bu nedenle mümkün olan en kısa süre içinde kaparo ödemesi gönderilmesi gerekir. Aksi halde beğendiğiniz yatı bir başkası kendisi için ayırtmış olabilir. Ödemeyi elden yapabilir ya da banka yoluyla gönderebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı yoktur!

7/24 TELEFON AÇABİLİRSİNİZ

İletişim sayfasındaki telefon numaralarından bizlere 7/24 ulaşabilir, kiralık yatlarla ilgili kafanıza takılan şeyleri yetkili kişilere sorarak rezervasyon taleplerinizi iletebilirsiniz. E-mail de gönderebilirsiniz ancak yoğunluk nedeniyle mailleri sık sık kontrol edemiyor ve hızlı cevap veremiyoruz. Bu nedenle telefon açarak daha çabuk iletişim kurabileceğinizi bilmelisiniz.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.