BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yat Organizasyonları

Yat Organizasyonları

Yat organizasyonları her geçen sene popülaritesini arttırmakla birlikte tüm bireysel ve kurumsal davetler için tercih ediliyor. Yemekli ya da yemeksiz olarak her türlü eğlence, kutlama, davet ve toplantı organizasyonu için 12 ay boyunca firmamızdan saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ekonomik ve lüks yatları önceden rezervasyon yaptırarak istediğiniz tarih ve saatler arasında en az 2 saat üzerinden kiralayabilirsiniz. Firmamızdan yat kiralama hizmetinin yanında menü (kahvaltı, kokteyl, yemek), rehber, canlı müzik, süsleme, lazer gösterisi, Dj, oryantal show, pasta ve benzeri hizmetleri alabileceğiniz gibi arzu ederseniz sadece kuru yat kiralama hizmeti alarak geri kalan tüm organizasyonu kendiniz halledebilirsiniz. Yaz ve kış sezonu boyunca sıklıkla organize ettiğimiz yat turlarının listesi aşağıdadır:

YAT ORGANİZASYONLARI

 • Evlenme teklifi
 • Doğum günü
 • Evlilik yıldönümü
 • Akşam yemeği
 • Kahvaltı
 • Yüzme turu
 • Fasıl
 • İftar
 • İş yemeği
 • Mezuniyet
 • Düğün
 • Nişan
 • Nikah sonrası yemek
 • İhtiyacınız olan yat kiralama organizasyonu fiyatını öğrenmek için fiyatlar, organizasyon süresince boğazda gezilecek olan yerleri görmek için güzergah, servis olarak sunulan kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü detaylarına bakmak için menüler, rezervasyon yaptırmak için gerekli olan telefon, e-mail ve açık adres bilgilerine ulaşmak için de iletişim linklerine tıklayın.

  ORGANİZASYONLAR
  SIK SORULAN SORULAR
  • Minimum yat kiralama süresi nedir

   En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

  • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

   Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

  • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

   Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

  • Kiralık yatta ses sistemi var mı

   Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

  • İstediğim yerden alıyor musunuz

   Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

  • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

   Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

  • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

   Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

  • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

   Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

  • Rezervasyon için ne yapmalıyım

   Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

  • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

   Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

  GÜZERGAH
  BEYKOZ - ÜSKÜDAR

  Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
  Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

  SARIYER - BEŞİKTAŞ

  Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
  Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - Beşiktaş  Güzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

  Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
  Mail : bekir@bogazturu.com
  İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
  Sarıyer - İstanbul
  Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
  Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.