BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yat 12

Yat 12
İskeleBebekUzunluk16.30 MTGenişlik 4.30 MTYemekli Kapasite10 KişiKokteyl Kapasite12 KişiKaptan1Servis Elemanı VarMüzik Sistemi(CD, USB, IPAD, Android)MutfakVarKlimaYokIsıtma SistemiVarJeneratörVarWCVarIşıklandırmaVar

En az 2 saat üzerinden kiralanabilir
Bebek’te bulunmaktadır. Bebek, Rumeli Hisarı, Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi hareket noktası olarak kullanılabilir
Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kesintisiz olarak hizmet verir
Arkadaki açık alan olumsuz hava koşullarında şeffaf branda ile kapatılabilir
Yüzme turlarında ön kısımda güneşlenme imkanı vardır
Menü hizmeti almadan kiralama işlemi yapılıp dışarından yiyecek ve içecek getirilebilir

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar