BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

YAT 13

YAT 13
İskeleBebekUzunluk18 MGenişlik5 MTYemekli Kapasite15 KişiKokteyl Kapasite25 KişiKaptan1Servis ElemanıVarMüzik Sistemi(CD, USB, IPAD, Android)MutfakVarKlimaVarIsıtma SistemiVarJeneratörVarWC VarIşıklandırmaVar

En az kiralama süresi 2 saattir
Bebek semtindedir, Bebek, Rumeli Hisarı, Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi noktalarından alım yapılabilir
12 ay kesintisiz olarak hizmet vermektedir
Arka havuz şeffaf branda ile kapatıldığı için kış aylarında da soğuk hava koşullarından etkilenilmez
Yüzme turlarında öndeki minderlerde güneşlenilebilir
Yemeksiz olarak kiralama yapılıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilir

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi iste