BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

YAT 14

YAT 14
İskeleBebekUzunluk18 MTGenişlik5 MTYemekli Kapasite10 KişiKokteyl Kapasite15 KişiKaptan1Servis ElemanıVarMüzik Sistemi(CD, USB, IPAD, Android)MutfakVarKlimaYokIsıtma SistemiVarJeneratörVarWCVarIşıklandırmaVar

Minimum kiralama süresi 2 saattir
Bebek semtinde bağlıdır. Hareket ve bitiş noktaları olarak Bebek, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli ve Beylerbeyi kullanılabilir
Yaz-Kış ayrımı olmadan 12 ay kesintisiz olarak hizmet verir
Arka kısım şeffaf branda ile kapatılabildiği için olumsuz hava şartlarından etkilenilmez
Yüzme turlarında ön minderlerde güneşlenme imkanı vardır
Kuru olarak kiralanıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilir

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Y