BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

YAT 8

YAT 8
İskeleBebekUzunluk15.5 MTGenişlik4 MTYemekli Kapasite8 KişiKokteyl Kapasite12 KişiKaptan1Servis ElemanıVarMüzik Sistemi(CD, USB, IPAD, Android)MutfakVarKlimaYokIsıtma SistemiVarJeneratörVarWCVarIşıklandırmaVar

En az 2 saat üzerinden kiraya verilir
Bebek sahilinde bağlı bulunmaktadır. Kalkış noktası olarak Bebek, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli ve Beylerbeyi uygundur
12 ay kesintisiz ve sorunsuz olarak hizmet vermektedir
Arkadaki açık kısım şeffaf branda ile tamamen kapanarak soğuk havadan etkilenilmemesi sağlanır
Yüzme turlarında ön kısımdaki minderler güneşlenmek içindir
Yemeksiz kiralama yapılarak dışarıdan yiyecek ve içecek temin edilme imkanı vardır

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masan