BİZE ULAŞIN 0212 277 53 63

Yatta Bekarlığa Veda

Yatta Bekarlığa Veda

Yatta bekarlığa veda partisi hakkında fiyatlar başta olmak üzere merak ettiğiniz her şeyi bu sayfada bulacaksınız.
Fiyat teklifi almak için bizi aramanız ya da mail göndermeniz gerekmiyor çünkü hemen alt kısımda sizler için hazırladığımız 10 kişilik bekarlığa veda paketini inceleyebileceğiniz gibi kendiniz de hızlı bir şekilde organizasyon paketi hazırlayabilirsiniz.


KIZ KIZA DOYASIYA EĞLENİN

Sadece siz ve davet ettiğiniz bayan arkadaşlarınızın olacağı bir ortamda doyasıya eğleneceksiniz. Kiraladığınız yatta personel hariç yabancı hiç kimse olmayacaktır. İsterseniz servis yapması için bayan garsonları da organizasyona dahil edebilirsiniz. Yatta bekarlığa veda partisi boyunca kiralık yattaki ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, arzu ederseniz şirketimizden canlı müzik ekipleri ile Dj ve dansçı hizmeti alabileceğiniz gibi bu ekstraları dışarıdan kendiniz de organize edebilirsiniz.

Yatta Bekarlığa Veda Fiyatları

KİRALIK YATLARALKOLSÜZALKOLLÜ
BOĞAZ ÇOCUĞU6500 TL7500 TL
KARAYEL6900 TL7900 TL
POYRAZ7300 TL8300 TL

Üstteki tabloda yazılı olan yatta bekarlığa veda fiyatları şu hizmetleri kapsamaktadır:

– 10 kişilik katılım
– 4 saatlik boğaz turu
– Alkollü ve alkolsüz kokteyl menüler
– Fasıl ekibi
– Oryantal Show
– Boğaz köprüsüne lazer gösterisi ve 2 adet volkan
– Balon süsleme

Kaptan ve yakıt ücretleri buradaki rakamlara dahil edilmiştir, bunlar için ek ücret talep edilmez.

Yatta bekarlığa veda fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ BEKARLIĞA VEDA PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yatta bekarlığa veda partisi ve yemek organizasyonları için saatlik ve günlük olarak 12 ay boyunca kiraya verdiğimiz tüm yatların listesi ile sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini tek sayfada görmek için fiyatlar sayfasına bakabileceğiniz gibi kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek hemen kendi yatta bekarlığa veda paketinizi oluşturmak isterseniz yatkiralama.net linkine gidebilirsiniz. Ana sayfada göreceğiniz ilk fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet seçilmemiş boğazdaki standart yat kiralama fiyatlarıdır. Bu seçimleri kendi zevkiniz ve bütçenize göre belirleyerek hemen fiyat teklifi alabilirsiniz!
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.