BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Doğum Günü

Yatta Doğum Günü

Yatta doğum günü partisi, kutlama ve yemek organizasyonları hakkında merak ettiğiniz hatta akılınıza dahi gelmeyen tüm sorular ve cevaplarını bu sayfada okuyacaksınız. Yazının devamında verdiğimiz tüm hizmetler için talep ettiğimiz fiyatlar, güzergah bilgisi, menü detayları, yat kiralama koşulları ve rezervasyon için nelerin yapılması gerektiği tüm detaylarıyla yazılıdır. Sayfayı sabırla ve dikkatle okursanız kafanızdaki tüm soru işaretlerinin birer birer ortadan kalkacağından emin olabilirsiniz. Yatta doğum günü fiyatlarını öğrenmek için bizi aramanız ya da mail göndermeniz gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ekstra ücrete tabi olan tüm hizmetler için talep ettiğimiz rakamlar aşağıda yazılıdır. Sayfanın en alt kısmından sizler için hazırladığımız doğum günü paketi fiyatlarını öğrenebilir ya da daha geniş kapsamlı bir organizasyon için kendi paketinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Tercih sizin, nasıl arzu ediyorsanız..

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ MEKANI OLARAK YATLAR TERCİH EDİLİYOR

Doğum günleri için sürpriz bir kutlama yapmak ya da parti daveti vermek isteyen genç-yaşlı herkesin yeni gözdesi boğazda kiraya verilen özel yatlar oldu. Bütçeniz ve kişi sayınıza en uygun yatı seçerek yemekli ya da yemeksiz bir ortamda sürpriz doğum günü kutlaması ve parti eğlencesi düzenleyebilirsiniz. Profesyonel bir ekiple, hayatınızın en anlamlı ve eğlenceli doğum günü gecesini yaşayabilmeniz için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Alışılagelmiş gece kulübü, otel, restoran, cafe ve benzeri mekanlardaki demode organizasyonları unutun ve beklentinizi en yükseğe çıkararak gecenizi bize emanet edin!

YATTA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMA ALTERNATİFLERİ

Sevgiliniz, eşiniz, dostunuz, anneniz, babanız, kardeşiniz ya da yakın arkadaşınız için yatta doğum günü kutlaması ve parti daveti verebilirsiniz.. Yani tüm sevdikleriniz için boğazda özel yatta sürpriz doğum günü partisi ve kutlama organizasyonları düzenliyoruz! İki kişilik baş başa romantik bir ortam ya da arkadaş grubunuzun da katılacağı yemekli ve eğlenceli doğum günleri.. Kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde.. Ya da menü hizmeti almadan! Nasıl isterseniz..

LAZERLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlara lazer gösterisi dahil etmenizi tavsiye ederiz. Yemekler yendikten sonra fotoğraf çekme bahanesi ile sizi yatın ön tarafına çağıracağız. Kameraya poz verilirken hiç beklemediği bir anda daha önce belirlemiş olduğunuz doğum günü kutlama mesajınızı boğaz köprüsüne yansıtacağız. Kelime limiti olmadan, kayan yazıyla, istediğiniz uzunlukta.. Lazerle doğum günü kutlaması, patlayan volkanlar eşliğinde muhteşem bir görsel şölen olacak! Ayrıca bu özel anların video kaydını ve fotoğraf çekimini profesyonel kamera ile yaparak ömür boyu unutulmamasını sağlayacağız.. Lazerle yazılan cümlelerin köprünün altında net bir şekilde görülüp okunabilmesi için havanın karanlık olması gerekiyor.

DOĞUM GÜNÜ İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Kiraladığınız yat sadece siz ve misafirlerinize özel olarak hazırlanmaktadır.
 • Davetlileriniz hariç yatta sadece kaptan ve servis elemanları bulunur, başka hiç bir yabancı olmaz.
 • Yaz/Kış ayrımı olmaksızın 12 ay boyunca ne zaman isterseniz 7/24 saatlik, günlük ve gecelik kiralama yapabilirsiniz.
 • Sabah ve öğlen saatlerinde anlık olarak gelişen tekne kiralama isteklerine hızlıca cevap verebiliyoruz ancak akşam ve gece geç saatlerde bir organizasyon düşünüyorsanız gündüz erken saatlerden rezervasyon yapılması gerekir.
 • Yatlar konaklamalı olarak kiraya verilmez, zorunlu haller (hastalık, kıyafet değişimi vb.) dışında kamaralar açılmaz.
 • Yatta doğum günü partisi ve kutlaması için yatlar en az 2 saat kiralanabilir, kiralama süresi için üst sınır yoktur.
 • 2 saatten daha kısa sürmesi istenen doğum günleri için de 2 saatlik yat kiralama ücreti alınır.
 • Organizasyon devam ederken süre uzatmak istendiğinde yatın o günkü tur programı ve personel müsaitliğine bakılır. Firmamız uygun gördüğü takdirde ekstra ücret ödenerek dilediğiniz kadar süre uzatması yapabilirsiniz.
 • Yatlarda maksimum hizmet kapasitesi yemekli düzende 25 kişi, kokteyl düzende 36 kişidir.
 • Yatta doğum günü organizasyonu süresince yatlar hareket halindedir, güzergah üzerinde düşük hızda tur yapılır.
 • Sadece yat kiralanarak dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilme imkanı vardır. Ya da menü ve alkolsüz içecek servisi alarak alkollü içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz ve servis için ek bir ücret ödemeniz gerekmez.
 • Kendi yiyecek ve içeceğinizi getirdiğiniz ve yatın mutfak malzemelerini (bardak, tabak, kaşık, çatal, bıçak) kullanmak istediğiniz turlarda firmamızın önerdiği adette garson hizmeti alınması mecburidir. Alınması gerekecek garson sayısı, organizasyona katılan kişi sayısı ile alakalıdır. 10 kişiye kadar olan yemek, kokteyl ve kahvaltı turlarında 1 garson yeterli olacaktır ve ödenmesi gereken ücreti 150 TL’dir. Ancak yiyeceklerle birlikte kendi mutfak malzemelerinizi ya da kullan-at tarzı pratik şeyler getirirseniz garson alma mecburiyeti olmayacaktır.
 • Çağrılan garsonlar hem servis yapacak hem de tur bittikten sonra yatı, mutfağı ve malzemeleri temizleyeceklerdir.
 • Doğum günü pastasını firmamıza sipariş verebileceğiniz gibi kendiniz de yaptırıp getirebilirsiniz.
 • Doğum günlerine özel olarak hazırladığımız kahvaltı, kokteyl ve yemek menülerin detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve daha uzun süren organizasyonlarda yemek molası ve eğlence için sakin bir yer olan Beykoz koyu tercih edilir.
 • Filomuzdaki tüm yatlar yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Arzu edenler sevdiği şarkıları cd ya da usb ile yanında getirebilir. Ses sisteminin AUX girişi olduğu için cep telefonlarından da şarkı çalınabilir.
 • Ekstra ücret ödenmesi gereken hizmetleri; fasıl ekibi, bay-bayan kemancı, Dj performans, oryantal show, lazer gösterisi, havai fişek atışları, çiçek buketi, masa ve tekne süsleme ile palyaço olarak sıralayabiliriz. Ancak tüm bu ek hizmetlerin şirketimizden tedarik edilme mecburiyeti kesinlikle yoktur. Arzu edenler kendileri de halledebilirler.
 • Hareket ve son bulma noktaları olarak çoğu zaman yatların bağlı olduğu sahiller olan Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz ve Haliç semtleri ile buralara 5-10 dakikalık yakın mesafede bulunan İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Beylerbeyi, Kandilli, Üsküdar, Kabataş, Beşiktaş, Eminönü ve Karaköy semtleri ekstra ücret talep edilmeden kullanılır. Yatların bağlı oldukları yere uzak mesafedeki yerlerden alınmak ya da bırakılmak istenirse ek ücretler ödenmesi gerekecektir. Firmamız ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullandığı için iskele, marina ve benzeri ücretli yerlerin kullanılmasını tercih eden müşteriler buralarda ödenmesi gereken palamar ücretini ödemekle yükümlüdürler.
 • Parti, kutlama devam ettiği esnada tura katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Yatları bağlı oldukları yerde birebir görmek için firmamızdan randevu alabilir ve en kısa sürede yatı gezebilirsiniz.
 • Yatta doğum günü rezervasyonu için yapılması gereken ilk şey; toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo ödemesi olarak gönderilmesidir. Kaparo alınmadan kesin rezervasyon yapılmaz, 1-2 günlük opsiyonlar alınabilir. Ödeme gelmediği takdirde başka işler alınır. Ne de olsa organizasyon gününe çok var deyip rezervasyon işini son günlere kesinlikle bırakmayın. Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri çok yoğun olmakla birlikte sezon ortasında hafta içi günlerde bile boş yat bulabilmek neredeyse imkansız olabiliyor. Doğum gününüz için kullanmak istediğiniz yatı bir başkası kiralamadan önce harekete geçmeli ve rezervasyonu bir an önce halletmelisiniz.
 • Ödeme yapmak için ofisimize gelerek ya da ortak noktada buluşarak elden verebilir ya da banka hesabımıza para transferi yapabilirsiniz. Ödemeler sadece nakit olarak tahsil edilmektedir, kredi kartı ile ödeme yoktur.
 • Kiralama yapan taraf kendi özel nedenlerinden dolayı rezervasyonu iptal etmek isterse göndermiş olduğu kaparoyu geri alamaz, firmamızda kalır. Müşterilerden kaynaklanmayan (yatın arıza yapması, seyir yapmaya elverişli olmayan aşırı yağış, sis ve benzeri olumsuz hava koşulları) iptal durumlarında taraflar arasında görüşme yapılarak başka bir yat verilebilir, başka bir tarih için organizasyon ertelenebilir ya da alınan kaparo geri iade edilebilir.
 • Doğum günü organizasyonunu evlenme teklifi ya da evlilik yıldönümü kutlamasıyla aynı ana denk getirirseniz sevdiğiniz kişiye çifte mutluluk yaşatabilirsiniz. Sadece özel günler için değil aklınıza gelen tüm kurumsal ve bireysel organizasyonlar için firmamızdan yemekli/yemeksiz tekne kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Ekonomik ve lüks yatlarda organize ettiğimiz tüm turların listesine bakmak için organizasyonlar linkine tıklamanız yeterlidir.
 • İletişim bölümündeki açık adres, telefon ve mail bilgilerini kullanarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

YATTA DOĞUM GÜNÜ FİYATLARI

YATLARKOKTEYLKAHVALTIYEMEK
YAT 11650 TL1700 TL1750 TL
YAT 21350 TL1400 TL1450 TL
YAT 31750 TL1800 TL1850 TL
YAT 42050 TL2100 TL2150 TL

Üstteki doğum günü paketi fiyatları 2 kişinin katılacağı, 2 saat sürecek olan, süsleme yapılan masada alkollü kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüsünün ikram edildiği, kutlama ve parti süresince amatör olarak video ve fotoğraf çekiminin yapıldığı doğum günü organizasyonu içindir. Ayrıca tur süresince kiralık yatın ses sisteminden ücretsiz olarak faydalanılacaktır. Sunduğumuz tüm hizmetler ve üst kısımdaki 4 adet yat dışında kiraya verdiğimiz 10’dan fazla yatın her birine saatlik ve günlük olarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini hemen öğrenmek isterseniz fiyatlar linkine tıklayabilirsiniz.

Kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet seçimlerinizi işaretleyerek doğum günü paketi oluşturmak ve çok daha hızlı bir şekilde fiyat teklifi almak isterseniz web sitemizin ana sayfası olan yatkiralama.net linkine tıklamanız yeterlidir. Karşınıza çıkacak olan ilk ekranda göreceğiniz fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmetsiz standart yat kiralama organizasyonu içindir. Bu seçimleri kendi zevkiniz ve bütçenize göre belirlediğiniz toplam rakamları karşınızda bulacaksınız.

Kaptan ve yakıt masrafı için ek bir ücret ödenmez, alınan ücretlere bunlar da dahildir.

Yatta doğum günü fiyatları %18 KDV içermez!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.