BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Düğün

Yatta Düğün

Otel, restoran ve benzeri sıradan mekanlara ödeyeceğiniz ücretin çok daha azını ödeyerek kusursuz bir düğün organize edin!
Nikah günü imzalar atıldıktan sonra eşinizle baş başa ya da arkadaşlarınızla yatta düğün organizasyonu düzenleyebilirsiniz.
Yatlarımızda nikah sonrası yemek daveti verebileceğiz gibi tüm misafirler için parti ve eğlence ortamı da sağlayabilirsiniz.
Ayrıca arzu edenler kişiler nikah memurunu çağırarak nikah merasimini de yatlarımızda yapabilirler, nasıl isterseniz..
Nikah dairesine en yakın yerden başlangıç yaparak, tur biterken sizlerin istediği bir noktada organizasyonu sonlandırabiliriz.

 • Yatlar siz ve davetlilerinize özel olarak hazırlanır.
 • Kaptan ve servis elemanı hariç yatta sizden başka kimse olmaz.
 • Yatta düğün organizasyonları için en az kiralama süresi 2 saattir.
 • İstediğiniz tarih ve saat aralıklarında 7/24 organize edebilirsiniz.
 • Ücretini ödeyerek süreyi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz (yatın tur programı müsaitse).
 • Yatlar konaklamalı olarak kiraya verilmez, zorunlu haller (hastalık, kıyafet değişimi) dışında kamaralar açılmaz.
 • Düğün organizasyonu boyunca güzergah üstünde yatla boğaz turu yapılarak kıyılar gezilir.
 • Düğününüzü firmamızdan yemek ve kokteyl menü hizmeti alarak öğlen ya da akşam yemeği esnasında organize edebileceğiniz gibi yatı kuru olarak kiralayarak kendiniz de yanınızda yiyecek ve içecek getirebilirsiniz.
 • Dışarıdan malzeme getirildiğinde belli sayıda garson hizmeti alınması zorunludur.
 • Düğün pastasını da firmamızdan talep edebileceğiniz gibi kendiniz de yaptırabilirsiniz.
 • Usta aşçılarımızın özenle hazırladığı kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve daha uzun süren yemekli düğünlerde yemek molası Beykoz koyunda verilmektedir.
 • Müzik sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, sevdiğiniz şarkıları cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz.
  Ses sisteminin AUX girişi vardır, bu sayede telefondan da şarkı dinletisi yapılabilir.
 • Süsleme, canlı müzik (fasıl, keman, gitar), dj, oryantal, profesyonel video çekim ve fotoğraf hizmetlerini ek ücretler ödeyerek satın alabileceğiniz gibi bu hizmetleri kendiniz de dışarıdan tedarik edebilirsiniz, nasıl isterseniz.
 • Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Rumeli Hisarı, Beykoz, İstinye, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi ve Üsküdar’dır. Daha farklı ve uzak yerlerin talep edilmesi ekstra ücrete tabidir. Ayrıca marina ve benzeri yerler kullanılacaksa buralardaki ücretleri müşteriler ödemekle yükümlüdürler.
 • Düğün devam ederken organizasyona katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Beğendiğiniz yatı aynı gün bağlı olduğu yerde bizzat görmek için firmamızdan randevu alabilirsiniz.
 • Yatta düğün rezervasyonu için toplam ücretin yarısının kaparo olarak firmamıza gönderilmesi gerekir.
  Kaparo ödemesini almadığımız sürece 1 ya da 2 günlük geçici opsiyonlar alarak ve diğer müşterilerden gelen talepleri hazırda bekletiriz. Kesin rezervasyon için kaparo ödemesinin mutlaka alınması gerekir. Ödemeyi banka hesabımıza transfer edebileceğiniz gibi İstinye’deki ofisimize gelerek kahvenizi içtikten sonra elden de yapabilirsiniz.
 • FİYATLAR bölümüne gelerek düğün organizasyonu için ödemeniz gereken ücretleri öğrenebilirsiniz.
  Bu sayfadaki fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet talebi edilmemiş baş başa yapılan bir düğün içindir. Bu kriterleri kendi düğününüze göre belirleyerek site üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Yatta düğün fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki bilgileri kullanarak rezervasyon taleplerinizi ekibimize iletebilirsiniz.
 • Nikah sonrası düğün eğlencesi ve yemek davetinden sonra eşinizle baş başa ya da arkadaş grubunuz ve ailenizle organize edeceğiniz evlilik yıldönümü ve doğum günü organizasyonları için de hizmet verebiliriz. Ayrıca lüks yatlarımızla sevgilinize son derece romantik bir ortamda evlenme teklifi etmenize de imkan sağlayabiliriz.
  Organize ettiğimiz yemekli ve yemeksiz turların hepsini organizasyonlar bölümünde görebilirsiniz.
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.