BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Düğün

Yatta Düğün

Yatta düğün organizasyonları hakkında gelin ve damatların fiyatlar dahil olmak üzere bilmek isteyeceği her şeyi bu sayfada ayrıntılı olarak yazdık. Sayfayı sonuna kadar sabırla olursanız servis olarak sunulan kokteyl ve yemek menü detaylarının yanı sıra düğün eğlencesi süresince boğazda gezilecek olan sahillerin isimlerini, turun nereden başlanıp nerelerde bitebileceğini, önceki düğünlerde amatör olarak çektiğimiz video ve fotoğraflar ile kiraya verdiğimiz ekonomik ve lüks yatların saatlik kiralama ücretini öğreneceksiniz. Evet, yanlış okumadınız! Fiyat teklifi almak için bizi aramanız, mesaj atmanız ya da e-mail göndermeniz gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra ücrete tabi olan tüm hizmetler için ödenmesi gereken rakamları burada yayınlıyoruz. İzlediğimiz şeffaf fiyat politikası bizi diğerlerinden ayırıyor ve ücretleri tüm ziyaretçilerle paylaşıyoruz. Hiç kimseye farklı bir muamele yok, herkese aynı fiyatlar çünkü hizmet kalitemize güveniyoruz!

DÜĞÜN EĞLENCESİ VE YEMEK DAVETLERİNİN YENİ GÖZDESİ YATLAR

Düğün eğlenceleri ve yemekli davetler için yatlara olan talep ger geçen sene artış gösteriyor. Bu yönelimin en önemli nedeni otel, restoran ve benzeri sıradan ama pahalı mekanlara ödenecek ücretin çok daha azının ödeyerek daha kaliteli bir düğün organize edilebiliyor olmasıdır. Nikah günü imzalar atıldıktan sonra eşinizle 2 kişilik baş başa romantik bir ortam ya da arkadaş ve aile dostlarınızın da olduğu bir düğün organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Yatlarımızda nikah sonrası yemek daveti verebileceğiz gibi tüm misafirler için parti ve eğlence ortamı da sağlayabilirsiniz. Ayrıca arzu edenle kişiler nikah memurunu çağırarak nikah merasimini de yatlarımızda yapabilirler, nasıl isterseniz.. Nikah dairesine en yakın yerden başlangıç yaparak, tur biterken yine sizlerin istediği bir noktada organizasyonu sonlandırabiliriz.

ÖĞLEN, AKŞAM YA DA GECE SAATLERİNDE ORGANİZE EDİN

Düğününüzü organize etmek istediğiniz saati siz belirleyecek: öğlen, akşam ve hatta gece saatlerinde yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düzen olacak şekilde planlayacaksınız. Organizasyona katılacak olan kişi sayısına göre teknede ya da yatta tamamen profesyonel kişilerden oluşan uzman ekibimizden en kaliteli hizmeti alacaksınız. Düğüne katılan tüm misafirler ve sizin adınıza unutulmaz saatler yaşanabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın!

DÜĞÜN İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatlar siz ve davetlilerinize özel olarak hazırlanır.
 • Kaptan ve servis elemanı hariç yatta sizden başka kimse olmaz.
 • Yatta düğün organizasyonları için en az kiralama süresi 2 saattir.
 • İstediğiniz tarih ve saat aralıklarında 7/24 organize edebilirsiniz.
 • Ücretini ödeyerek süreyi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz (yatın tur programı müsaitse).
 • Yatlar konaklamalı olarak kiraya verilmez, zorunlu haller (hastalık, kıyafet değişimi) dışında kamaralar açılmaz.
 • Düğün organizasyonu boyunca güzergah üstünde yatla boğaz turu yapılarak kıyılar gezilir.
 • Düğününüzü firmamızdan yemek ve kokteyl menü hizmeti alarak öğlen ya da akşam yemeği esnasında organize edebileceğiniz gibi yatı kuru olarak kiralayarak kendiniz de yanınızda yiyecek ve içecek getirebilirsiniz.
 • Dışarıdan malzeme getirildiğinde belli sayıda garson hizmeti alınması zorunludur.
 • Düğün pastasını da firmamızdan talep edebileceğiniz gibi kendiniz de yaptırabilirsiniz.
 • Usta aşçılarımızın özenle hazırladığı kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve daha uzun süren yemekli düğünlerde yemek molası Beykoz koyunda verilmektedir.
 • Müzik sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, sevdiğiniz şarkıları cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz.
  Ses sisteminin AUX girişi vardır, bu sayede telefondan da şarkı dinletisi yapılabilir.
 • Süsleme, canlı müzik (fasıl, keman, gitar), dj, oryantal, profesyonel video çekim ve fotoğraf hizmetlerini ek ücretler ödeyerek satın alabileceğiniz gibi bu hizmetleri kendiniz de dışarıdan tedarik edebilirsiniz, nasıl isterseniz.
 • Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Rumeli Hisarı, Beykoz, İstinye, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi ve Üsküdar’dır. Daha farklı ve uzak yerlerin talep edilmesi ekstra ücrete tabidir. Ayrıca marina ve benzeri yerler kullanılacaksa buralardaki ücretleri müşteriler ödemekle yükümlüdürler.
 • Düğün devam ederken organizasyona katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Beğendiğiniz yatı aynı gün bağlı olduğu yerde bizzat görmek için firmamızdan randevu alabilirsiniz.
 • Yatta düğün rezervasyonu için toplam ücretin yarısının kaparo olarak firmamıza gönderilmesi gerekir.
  Kaparo ödemesini almadığımız sürece 1 ya da 2 günlük geçici opsiyonlar alarak ve diğer müşterilerden gelen talepleri hazırda bekletiriz. Kesin rezervasyon için kaparo ödemesinin mutlaka alınması gerekir. Ödemeyi banka hesabımıza transfer edebileceğiniz gibi İstinye’deki ofisimize gelerek kahvenizi içtikten sonra elden de yapabilirsiniz.
 • FİYATLAR bölümüne gelerek düğün organizasyonu için ödemeniz gereken ücretleri öğrenebilirsiniz.
  Bu sayfadaki fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet talebi edilmemiş baş başa yapılan bir düğün içindir. Bu kriterleri kendi düğününüze göre belirleyerek site üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Yatta düğün fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki bilgileri kullanarak rezervasyon taleplerinizi ekibimize iletebilirsiniz.
 • Nikah sonrası düğün eğlencesi ve yemek davetinden sonra eşinizle baş başa ya da arkadaş grubunuz ve ailenizle organize edeceğiniz evlilik yıldönümü ve doğum günü organizasyonları için de hizmet verebiliriz. Ayrıca lüks yatlarımızla sevgilinize son derece romantik bir ortamda evlenme teklifi etmenize de imkan sağlayabiliriz.
  Organize ettiğimiz yemekli ve yemeksiz turların hepsini organizasyonlar bölümünde görebilirsiniz.
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.