BİZE ULAŞIN 0212 277 53 63

Yatta Düğün

Yatta Düğün

Yatta düğün organizasyonları hakkında gelin ve damatların fiyatlar dahil olmak üzere bilmek isteyeceği her şeyi bu sayfada ayrıntılı olarak yazdık. Sayfayı sonuna kadar sabırla olursanız servis olarak sunulan kokteyl ve yemek menü detaylarının yanı sıra yatta düğün eğlencesi süresince boğazda gezilecek olan sahillerin isimlerini, turun nereden başlanıp nerelerde bitebileceğini, önceki düğünlerde amatör olarak çektiğimiz video ve fotoğraflar ile kiraya verdiğimiz ekonomik ve lüks yatların saatlik kiralama ücretini öğreneceksiniz.

Evet, yanlış okumadınız! Fiyat teklifi almak için bizi aramanız, mesaj atmanız ya da e-mail göndermeniz gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra ücrete tabi olan tüm hizmetler için ödenmesi gereken rakamları burada yayınlıyoruz. İzlediğimiz şeffaf fiyat politikası bizi diğerlerinden ayırıyor ve ücretleri tüm ziyaretçilerle paylaşıyoruz. Hiç kimseye farklı bir muamele yok, herkese aynı fiyatlar çünkü hizmet kalitemize güveniyoruz!

ÖĞLEN, AKŞAM YA DA GECE SAATLERİNDE ORGANİZE EDİN

Düğününüzü organize etmek istediğiniz saati siz belirleyecek: öğlen, akşam ve hatta gece saatlerinde yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düzen olacak şekilde planlayacaksınız. Organizasyona katılacak olan kişi sayısına göre teknede ya da yatta tamamen profesyonel kişilerden oluşan uzman ekibimizden en kaliteli hizmeti alacaksınız. Yatta düğüne katılan tüm misafirler ve sizin adınıza unutulmaz saatler yaşanabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın!

Yatta Düğün Fiyatları

KİRALIK YATLARALKOLSÜZALKOLLÜ
BOĞAZ ÇOCUĞU4900 TL5900 TL
KARAYEL5300 TL6300 TL
POYRAZ5700 TL6700 TL

Üstte yazılı olan yatta düğün fiyatları:

– 10 kişinin katıldığı
– 4 saat süren
– Alkollü ve alkolsüz kokteyl menülerin ikram edildiği
– Canlı müzik olarak 4 kişilik fasıl ekibinin dahil edildiği
– Kiralık yatın iç ve dış kısımlarının balonlarla süslendiği
– Düğün süresince amatör olarak video ve fotoğrafların çekildiği düğün organizasyonu içindir.

Kaptan ve yakıt masrafları burada yazılı olan ücretlere dahil edildiği için ek ücret talep etmiyoruz.

Yatta düğün fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ DÜĞÜN PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yatta düğün yemekleri ve eğlence organizasyonları için kiraya verdiğimiz tüm yatların saatlik ve günlük ücretlerinin yanı sıra menüler ve sunduğumuz tüm ek hizmetler için talep ettiğimiz ücretleri tek sayfada görmek isterseniz fiyatlar sayfasına bakabilirsiniz. Fiyat hesaplama tablosunu kullanarak sistem üzerinden hızlıca kendinize özel yatta düğün paketi hazırlamak isterseniz yatkiralama.net sayfasına girebilirsiniz. Ana sayfada göreceğiniz ilk fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve hiçbir ekstra hizmetin seçilmediği standart yat kiralama fiyatıdır. Bu tercihleri kendinize göre işaretleyin.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.