BİZE ULAŞIN 0212 277 53 63

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta evlenme teklifi organizasyonları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ve görseller bu sayfada mevcuttur. Fiyat teklifi almak için firmamızı aramanıza gerek yok çünkü yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ekstra hizmetler için ödemeniz gereken tüm rakamlar burada yazıyor! Bizimle sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim kurmanız yeterlidir.. Fiyatlarımız şeffaf, her şey çok NET!

YATTA EVLENME TEKLİFİ ETME ALTERNATİFLERİ

Sevgilinizle 2 kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzun da katıldığı yatta evlenme teklifi organizasyonu için alternatifler :

 • Sade yat gezisi (menü ikramı olmadan)
 • Yatta kahvaltı
 • Öğlen yemeği ya da
 • Akşam yemeği eşliğinde evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

LAZERLE EVLENME TEKLİFİ NASIL YAPILIR

Akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlara arzu edilirse lazer gösterisi de dahil edilebilir. Lazerle evlenme teklifi anında sevgiliye söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde ve patlayan volkanlar eşliğinde Boğaz Köprüsüne yazıyoruz. Kelime limiti olmadan, dilediğiniz kadar uzunlukta, ne isterseniz.. Lazer gösterisi ile bu özel geceyi çok daha anlamlı kılabilirsiniz. Lazerle boğaz köprüsüne yattan yazı ve isim yazdırmak son yılların en popüler evlenme teklifi yöntemidir..

Lazerle evlenme teklifi etmek için hazır olduğunuzda ya da önceden planladığımız gibi yatta yemek yendikten sonra sizleri kiralık yatın ön tarafına manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesiyle çağıracağız. Köprüye karşı birkaç poz fotoğrafınızı çektikten sonra oturmanızı ve köprüye doğru bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve tam o sırada lazer gösterisi başlayacak. Daha önce bize mesaj olarak göndererek yatta evlenme teklifi anında köprüye yazılmasını istediğiniz sözler kayan yazı şeklinde köprünün alt kısmında belirecek. Yazının en sonunda “Benimle Evlenir Misin?” çıktığı an diz çökecek ve yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız. Tam da bu arada patlayan volkanlar eşliğinde sevgilinizin ağzından büyük bir aşk ve heyecanla EVET cevabını çığlıklar halinde duyacaksınız! Biz de aşk dolu anları fotoğraf ve video kaydı ile ölümsüzleştireceğiz..

Yatta Evlenme Teklifi Fiyatları

KİRALIK YATLARKAHVALTIYEMEK
BOĞAZ ÇOCUĞU2500 TL2600 TL
KARAYEL YATI2700 TL2800 TL
POYRAZ2900 TL3000 TL

Üst kısımdaki yatta evlenme teklifi fiyatları 2 kişilik baş başa evlilik teklifi organizasyonu içindir ve şu hizmetler dahildir;

– Boğazda 2 saatlik yat turu
– Alkolsüz kahvaltı ya da yemek menüsü
– Masanın mum ve kuru gül yaprakları ile süslenmesi
– Profesyonel garson hizmeti
– Müzik sistemi (cd, usb, bluetooth)
– Lazer gösterisi ve iki adet volkan show
– Amatör fotoğraf ve video çekimi

Kaptan ve yakıt ücreti fiyatlara dahildir, bunlar için ekstra bir ücret ödenmesi gerekmez.

Yatta evlenme teklifi fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ EVLENME TEKLİFİ PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yatta evlenme teklifi organizasyonları için filomuzdaki tüm kiralık yatların saatlik ve günlük kiralama fiyatları ile sunduğumuz tüm hizmetlerin ayrı ayrı ücretlerini öğrenmek isterseniz fiyatlar sayfasına bakabilirsiniz. Sistem üzerinden hızlı bir şekilde paket oluşturmayı tercih ederseniz yatkiralama.net adresine giderek 2 kişilik ya da daha kalabalık bir yatta evlenme teklifi paketi hazırlayabilirsiniz. Ana sayfada karşınıza çıkan ilk fiyatlar iki kişilik, iki saat süren, alkolsüz yemek menüsü ve hiçbir ekstra hizmetin seçilmediği klasik yat kiralama organizasyonları içindir. Bu seçimleri kendi tercihlerinize göre yaparak sürpriz evlilik teklifi için toplam ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini ekranda görebilirsiniz. Elinizi çabuk tutun!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.