BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta evlenme teklifi organizasyonları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ve görseller bu sayfada mevcuttur. Aşağıda yazılanları sonuna kadar sabırla okursanız fiyatlar, menüler, güzergah ve diğer tüm detayları hemen öğrenirsiniz. Fiyat teklifi almak için firmamızı aramanıza gerek yok çünkü yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ekstra hizmetler için ödemeniz gereken tüm rakamlar burada yazıyor! Bizimle sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim kurmanız yeterlidir.. Fiyatlarımız şeffaf, her şey çok NET!

HAYATINIZIN TEKLİFİ İÇİN EN ROMANTİK ORTAM YATLARDA

Hayatınızın sonuna kadar bir yastığa baş koyacağınıza inandığınız kişiye bu kutsal teklifi sıradan bir restoran yemeği ile değil de sizler için özel olarak hazırlanmış lüks bir yatta son derece romantik bir ortamda yapmak istersiniz diye düşünüyoruz. Tamamen sizlerin istekleri göz önünde bulundurularak hazırlanan yatımızda profesyonel ekibimiz sizleri en güzel şekilde ağırlayacaktır. Romantizmin doruklarında dakikalar geçirirken hiç beklemediği bir anda sürpriz şekilde diz çökerek yüzüğü parmağına takarken evlenme teklifi edeceksiniz ve alacağınız cevap yüksek sesle ve tekrarlanarak EVET, EVET, EVEEET olacak..

YATTA EVLENME TEKLİFİ ETME ALTERNATİFLERİ

Sevgilinizle iki kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzun da katıldığı yatta evlilik teklifi organizasyonu için alternatifler :

 • Sade yat gezisi (menü ikramı olmadan),
 • Kahvaltı turu,
 • Öğlen yemeği,
 • Akşam yemeği ya da
 • Kokteyl menü eşliğinde evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

LAZERLE EVLENME TEKLİFİ

Akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlara arzu edilirse lazer gösterisi de dahil edilebilir. Evlenme teklifi anında söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde ve patlayan volkanlar eşliğinde Boğaz Köprüsüne yazıyoruz. Kelime limiti olmadan, dilediğiniz kadar uzunlukta, ne isterseniz.. Lazer gösterisi ile bu özel geceyi çok daha anlamlı kılabilirsiniz. Lazer gösterisiyle boğaz köprüsüne yazı ve isim yazdırmak son yılların en popüler evlenme teklifi yöntemidir..

Evlenme teklifi etmek için artık hazır olduğunuzda ya da önceden planladığımız gibi yemek yendikten sonra sizleri yatın ön tarafına manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesiyle çağıracağız. Köprüye karşı birkaç poz fotoğrafınızı çektikten sonra oturmanızı ve köprüye doğru bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve tam o sırada lazer gösterisi başlayacak. Daha önce bize mesaj olarak göndererek evlenme teklifi anında köprüye yazılmasını istediğiniz sözler kayan yazı şeklinde köprünün alt kısmında belirecek. Yazının en sonunda “Benimle Evlenir Misin?” yazısı çıktığı an diz çökecek, cebinizdeki yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız. Tam da bu arada patlayan volkanlar eşliğinde sevgilinizin ağzından büyük bir aşk ve heyecanla EVET cevabını çığlıklar halinde duyacaksınız! Bizler de aşk dolu anları fotoğraf ve video kayıtları ile ölümsüzleştireceğiz..

EVLENME TEKLİFİ İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatlar sadece size özel olarak hazırlanır.
 • Kendi grubunuz hariç yatta kaptan ve servis elemanı dışında hiç kimse olmaz.
 • 12 ay boyunca yaz ve kış ayrımı olmadan istediğiniz saatler arasında 7/24 kesintisiz olarak saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama yapabilirsiniz. Kış aylarında da en az yaz aylarındaki kalitede hizmet veriyoruz.
 • Gündüz saatlerinde anlık gelen tekne kiralama taleplerine hemen olumlu yönde cevap verilebilse de gece geç saatlerde yapılacak bir teklif organizasyonu için gündüz erken saatlerde rezervasyon yaptırılması gerekir.
 • Konaklama imkanı yoktur, zorunlu haller (hastalık, kıyafet değişimi vb.) dışında kamara kullanımına izin verilmez.
 • Yatta evlenme teklifi organizasyonları için minimum yat kiralama süresi 2 saattir.
 • 2 saatten daha kısa sürmesi istenen organizasyonlarda da 2 saatlik yat kiralama ücreti ödenmesi gerekir.
 • Organizasyon devam ederken süre uzatılmak istenirse, yatın programı müsaitse ücreti ödenerek süre uzatılabilir.
 • Evlenme teklifi organizasyonu süresince zamanın yettiği kadar kıyıya yakın şekilde güzergah üzerinde tur yapılır.
 • Sadece yat kiralama hizmeti alarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi dışarıdan getirebilir ya da yat ve alkolsüz menü talep ederek kendi alkollü içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Bu durumda garson ve servis için ek ücret ödemezsiniz.
 • Sadece yat kiralayıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirilerek yatın mutfak ekipmanları (bardak, tabak, çatal bıçak, kaşık vb.) kullanılmak istendiği durumlarda firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti alınması gerekir. Önerilecek olan garson sayısı organizasyona kaç kişinin katıldığı ile alakalıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterlidir ve ücreti 150 TL’dir. Ancak yiyeceklerle birlikte tabak, bardak ve benzeri malzemeleri de yata getirilirse garson alma mecburiyeti zorunlu olmaktan çıkar, müşteri talep ederse istenilen sayıda garson organizasyona dahil edilir.
 • Garsonlar servis yapılırken yardım eder, tur bittiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizler.
 • Servis olarak sunduğumuz standart yemek, kokteyl ve kahvaltı menüsü detayları menüler sayfasındadır.
 • 4 saat ve üzeri süren turlarda yemek molası dalga almayan sakin bir yer olan Beykoz koyunda verilir.
 • Yatın ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, isterseniz sevdiğiniz şarkıları cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz. AUX girişi olduğu için ses sistemine kablo ya da bluetooth ile telefon bağlayarak da şarkı dinletimi yapılabilir.
 • Ekstra ücret ödenerek canlı müzik (keman, gitar, fasıl), lazer gösterisi, havai fişek, süsleme, pasta, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri alınabilir. Ancak bu ekstraları firmamızdan alma zorunluğu yoktur, kendiniz de temin edebilirsiniz.
 • Hareket noktaları yatlara göre değişiklik gösterir ancak çoğunlukla bağlı oldukları yerler olan Bebek, Arnavutköy, Beykoz, Kuruçeşme ve Haliç semtleri ile 5-10 dakikalık yakın mesafedeki İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Karaköy vb. yerler fiyat farkı almadan kullanılabilir. Yatın bağlı olduğu yere uzak yerlerin kullanılması talep edilirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. İskele, marina vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücretler müşterilere aittir. Firmamız güzergah üzerindeki ücretsiz alış ve bırakış imkanı olan yerleri kullanmaktadır.
 • Organizasyon devam ederken tura katılmak isteyen misafirler olursa, müsait bir yere yanaşılarak yata alınabilir.
 • Beğendiğiniz yatı yerinde görmek için firmamızdan randevu alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız size yatı gezdirecektir.
 • Yatta evlenme teklifi rezervasyonu için ön koşul kaparo ödemesidir. Anlaşma sağlanan ücretin yarısını kaparo olarak firmamıza göndermeniz gerek. Kaparo alınana kadar kısa süreli opsiyonlar alınır, rezervasyon talepleri işleme konmaz. Ayrıca rezervasyon için mümkün olan en kısa süre içinde harekete geçmeli ve kesinlikle son günlere bırakmamalısınız. Yaz mevsimi ve özellikle hafta sonu günleri tüm yatların yoğun talep gördüğünü ve haftalar öncesinden rezervasyonlar alındığını bilmenizi isteriz. Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında müsait durumda bulmak ve rezerve etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun yoksa her an bir başka damat adayı kendisi için kiralayabilir!
 • Ödemeyi banka hesabımıza EFT / Havale yoluyla yatırabilir ya da İstinye’deki merkez ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz, kredi kartı ile ödeme imkanı yoktur!
 • Müşteri kaynaklı rezervasyon iptali durumlarda kaparo olarak alınan ön ödeme firmamızda kalır. Yat arızası ve olumsuz hava koşullarındaki iptal durumlarında ya para iadesi yapılır ya da başka bir tarih için rezervasyon yapılır. Olumsuz hava koşulu cümlesinden kasıt: sıradan yağmur, kar ya da dolu yağması değildir. Yatın denizde rahat seyir yapamayacağı derecede kötü hava koşullarının olduğu aşırı yağış, fırtına ya da sisli havanın olduğu durumlardır.
 • Fiyatlar linkine tıklayarak 2 kişilik ya da daha kalabalık bir organizasyon için evlenme teklifi paketi hazırlayabilir, ekonomik ve lüks yatlar için ödemeniz gereken saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri detaylı olarak görebilirsiniz.
 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyatlara dahildir. Bunlar için ekstra bir ücret ödenmesi gerekmez.
 • Yatta evlenme teklifi fiyatları %18 KDV içermez!
 • Sevgilinize evlenme teklifi yaptıktan sonra kısmet olursa nişan merasimi, nikah sonrası yemek daveti, düğün eğlencesi ve evlilik yıldönümü kutlama yemeği organizasyonlarında da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sevdikleriniz için organize etmek istediğiniz 2 kişilik baş başa ya da kalabalık bir katılımın olacağı sürpriz doğum günü kutlaması ve parti organizasyonları için de sizleri teknelerimizde ağırlamak isteriz. Yemekli ve yemeksiz olarak organize ettiğimiz tüm turları görmek için organizasyonlar bölümüne bakabilirsiniz.
 • İletişim bölümündeki bilgileri kullanarak rezervasyon için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.