BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Evlilik Yıldönümü

Yatta Evlilik Yıldönümü

Yatta evlilik yıldönümü organizasyonları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların detaylı cevapları ile önceki yıldönümü kutlaması turlarında çekilmiş video ve fotoğraflar buradadır. Sayfayı sonuna kadar sabırla okursanız fiyatlar, menüler, güzergah ve daha fazlasını öğrenmiş olursunuz. Fiyat teklifi almak için şirketimize mail göndermenize ya da telefon açmanıza gerek yoktur! Çünkü şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm rakamları bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaşıyoruz. Firmamızla sadece rezervasyon yapma aşamasında iletişim kurarak seçtiğiniz yatın istediğiniz gün ve saatler arasında müsait olup olmadığını sorabilir ve rezerve edebilirsiniz.. Bu kadar basit!

YILDÖNÜMÜ İÇİN EŞİNİZE YAPACAĞINIZ EN ROMANTİK SÜRPRİZ YATTA

Bırakın eşiniz yıldönümü tarihini unuttuğunuzu sansın, siz de gerçekten unutmuş gibi yapın.. Sahilde bir mekanda oturup bir şeyler içmek ya da yürüyüş yapmak bahanesiyle belirleyeceğimiz yere gelin ve sizler için büyük bir özenle hazırladığımız lüks yatın önünden geçerken aniden yata doğru yönelin, ekibimiz sizi karşılayarak yata davet etsin! Eşiniz şok olsun, heyecandan ne diyeceğini bilemesin.. İster baş başa isterseniz aileniz, arkadaşlarınız ya da çocuklarınızın da olduğu romantik bir ortamda profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz sizleri en güzel şekilde ağırlasın.. Kapalı mekanlardaki modası geçmiş yıldönümü yemeği organizasyonlarını atın bir kenara! Boğazda lüks bir yatla gezi yaparken romantizmin doruklarında aşk tazeleyin!

YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMA ALTERNATİFLERİ

Sevgilinizle, eşinizle iki kişilik baş başa romantik bir ortamda ya da arkadaş grubunuzun da katılım sağlayacağı lüks bir yatta evlilik yıldönümü kutlaması.. İkramsız sade bir boğaz turu yapabileceğiniz gibi kahvaltı, atıştırmalık kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde de organize edebilirsiniz. Sabah, öğlen, akşam ya da gece saatlerinde.. Ne zaman isterseniz!

LAZERLE EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI

Akşam turlarına lazer gösterisi de dahil ederseniz sevgilinize, eşinize söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıkları ile boğaz köprüsüne yazabiliriz. Yıldönümü kutlama mesajınızı kelime limiti olmaksızın, kayan şeklinde boğaz köprüsüne yaklaşık olarak 5-10 dakika süreyle yansıtıyor, aynı anda fotoğraf çekip video kaydı alarak bu görkemli anları ölümsüzleştiriyoruz.

Yemekli bir programsa yemekten sonra ya da aramızda konuşarak belirlediğimiz saat geldiğinde sizleri yatın ön tarafındaki güzel manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesiyle çağıracağız. Yatın ön kısmında birkaç poz fotoğraf çektikten sonra oturmanızı ve köprüye doğru bakar halde poz vermenizi isteyip yine bir iki fotoğraf çektikten sonra lazer gösterisini başlatacağız. Köprüye yazılmak üzere bize gönderdiğiniz mesajlar kuvvetli lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde köprüye yazılacak ve tüm İstanbul aşkınıza şahit olacak. Yıldönümü mesajı sonunda patlayan volkanlar romantik ortama görsel bir şölen havası katacak ve ekibimiz tüm bu anları video ve fotoğraflarla ölümsüzleştirecek..

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Seçtiğiniz yat organizasyon saatinde sadece sizin için özel olarak hazırlanır.
 • Siz ve varsa misafirleriniz hariç yatta kaptan ve servis elemanları dışında yabancı hiç kimse bulunmaz.
 • Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tüm sene boyunca ne zaman isterseniz 7/24 kiralama yapabilirsiniz. Süre konusunda hiçbir limit olmadan saatlik, günlük ve gecelik yat kiralama hizmetimizden dilediğiniz gibi faydalanın.
 • Gündüz erken saatlerde anlık olarak gelen tekne kiralama taleplerine olumlu yanıt verebilsek de gece geç saatlerde yapılması planlanan bir yıldönümü kutlaması organizasyonu için gündüz saatlerinde rezervasyon yaptırılması gerekir.
 • Yatlarda konaklama imkanı yoktur. Hastalık, kıyafet değişimi ve benzeri haller dışında kamara kullanımına izin verilmez.
 • Yatta evlilik yıldönümü kutlaması organizasyonları en az 2 saat sürmelidir.
 • 2 saatten daha kısa sürmesi istenen yıldönümü turlarında da 2 saatlik tekne kiralama ücretinin ödenmesi gerekir.
 • Tur esnasında ücretini ödeyerek süre uzatması yapabilirsiniz (kendi turunuzdan hemen sonra başka bir tur yoksa).
 • Yatta evlilik yıdönümü organizasyonu boyunca güzergah üzerinde kıyıya yakın mesafeden boğaz turu yapılır.
 • Yatı kuru olarak kiralayarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirme imkanı vardır. Ya da firmamızdan yat ve yemek menüsü hizmeti alıp kendi özel alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz. Servis için ek ücret ödemeniz gerekmez.
 • Dışarıdan yiyecek ve içecek getirip yatın mutfağında bulunan malzemeleri yani tabak, bardak, çatal, bıçak ve kaşığı kullanmak isterseniz firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız zorunludur. Kaç garson alınması gerektiği; yatta bulunan kişilerin sayısıyla doğru orantılıdır. 1 adet garson 10 kişiye hizmet edebilir ve ücreti 150 TL’dir. Ancak mutfak ekipmanlarını da yanınızda getirip yatın malzemelerini kullanmazsanız garson alma mecburiyeti ortadan kalkar.
 • Garsonlar yemek yendiği esnada servis yapar, tur bittiğinde yatı, mutfağı ve kullanılan malzemeleri temizler.
 • Yıldönümü pastası için firmamıza sipariş verebileceğiniz gibi kendiniz de getirebilirsiniz.
 • Kahvaltı, kokteyl ve yemek menülerin detayları menüler bölümünde yazılıdır.
 • 4 saat ve daha uzun süren yemekli turlarda yemek molası sakin bir yer olan Beykoz koyunda verilmektedir.
 • Filomuzdaki tüm yatlar kaliteli ses sistemleri ile donatılmıştır ve ücretsiz olarak kullanılırlar. Özel şarkılarınız varsa cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz. AUX girişi de olduğundan telefondan da müzik dinletisi yapılabilir.
 • Kemancı, fasıl ekibi, lazer gösterisi, süsleme, havai fişek, pasta, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri ekstra ücrete tabidir. Ancak bu hizmetlerin şirketimizden alınma mecburiyeti yoktur, arzu edenler kendileri de temin edebilirler.
 • Başlangıç ve bitiş noktaları olarak genelde yatların bağlı olduğu yerler (Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz, Haliç) ve 5-10 dakikalık yakın mesafedeki yerler (Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi, İstinye, Üsküdar, Karaköy, Eminönü, Kabataş) fiyat farkı alınmadan kullanılır. Daha uzak mesafedeki yerlerin kullanılması istenirse ek ücretler ödenmesi gerekir. Firmamız sadece ücretsiz alım yerlerini kullanır. İskele, marina vb. ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını talep eden müşteriler buralardaki ödemeleri yaparlar. Çünkü firmamız boğazdaki ücretsiz yanaşma yerlerini kullanır.
 • Kutlama devam ederken organizasyona dahil olmak isteyen misafirler olursa müsait bir yere yanaşarak alınabilirler.
 • İstediğiniz yatı bağlı olduğu yerde görebilirsiniz. Firmamızdan randevu aldığınızda ekibimiz size yatı gezdirecektir.
 • Yatta evlilik yıldönümü rezervasyonu için atılması gereken ilk adım kaparo ödemesidir. Kaparo miktarı: organizasyona ödenecek toplam ücretin yarısıdır. Kaparo gönderilene kadar kısa süreli opsiyon alınır ancak kesin rezervasyon yapılmaz. Rezervasyon işini de kesinlikle sonraya bırakmamalı ve seri davranmalısınız. Aksi halde beğendiğiniz yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir. Böyle aksi durumlarla karşılaşmamak için hızlı bir şekilde karar vermeli ve ekibimizle temas kurmalısınız.
 • Ödeme yapmak için önünüzde 2 alternatif vardır. Kaparo miktarını banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla transfer edebileceğiniz gibi İstinye mahallesinde bulunan ofisimize ya da yatın bağlı olduğu yere gelerek elden de verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme imkanının olmadığını ve ödemeleri sadece nakit olarak aldığımızı da bilmenizi isteriz.
 • Müşteriden gelen rezervasyon iptali talebi halinde; alınan kaparo geri iade edilmez, firmamızda kalır. Yat arızası ya da tur yapılamayacak derecede şiddetli yağış, sis ve benzeri olumsuz hava koşullarının olduğu durumlarda taraflar arasında istişare yapılarak ya organizasyon başka güne kaydırılır ya da alınan kaparo geri iade edilir.
 • Yıldönümü kutlamalarının yanında evlenme teklifi, nişan, düğün, doğum günü, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonları için de 2 kişilik baş başa ya da kalabalık gruplara hizmet veriyoruz. Bu turlardan özellikle doğum günü kutlamasını evlenme teklifi ya da yıldönümü yemeği ile aynı anda planlarsanız heyecan ve romantizmin ikiye katlanacağından emin olabilirsiniz. Organize ettiğimiz tüm turların listesini organizasyonlar bölümünde görebilirsiniz.
 • İletişim bölümündeki bilgiler aracılığıyla rezervasyon talebinizi iletmek için ekibimize ulaşabilirsiniz.

YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ FİYATLARI

YATLARKOKTEYLKAHVALTIYEMEK
YAT 11650 TL1700 TL1750 TL
YAT 21350 TL1400 TL1450 TL
YAT 31750 TL1800 TL1850 TL
YAT 42050 TL2100 TL2150 TL

Üstteki evlilik yıldönümü paketi fiyatları 2 kişilik, 2 saat süren, alkollü yemek, kokteyl ya da kahvaltı menüsü ile masa süslemesi, amatör video ve fotoğraf çekimi hizmetlerini kapsamaktadır. Ayrıca kutlama süresince kiralık yatların ses sistemleri ücretsiz olarak müşteri kullanımına sunulmaktadır. Evlilik yıldönümü turları için kiraya verdiğimiz tüm hizmetler ve özel yatlara saatlik ve günlük olarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğiniz öğrenmek için fiyatlar sayfasına bakınız.

Kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet seçimlerinizi işaretleyerek sistem üzerinden evlilik yıldönümü paketinizi hızlıca oluşturmak isterseniz sitemizin ana sayfasına yani yatkiralama.net adresine gitmelisiniz. Açılış ekranında ilk göreceğiniz rakamlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve hiçbir ekstra hizmeti dahil edilmediği boğazdaki standart yat turları içindir. Bu seçimleri kendi tercihlerinize göre yaptığınız an şirketimizden fiyat teklifi almış olacaksınız.. Evet, fiyatları öğrenmek bu kadar kolay ve net!

Yat kaptanı ve mazot ücretleri sitede yazılı olan toplam fiyatlara dahildir, ilave bir ücret ödenmez.

Yatta evlilik yıldönümü fiyatları %18 KDV içermez!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.