BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Evlilik Yıldönümü

Yatta Evlilik Yıldönümü

Yatta evlilik yıldönümü organizasyonları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların detaylı cevapları ile önceki yıldönümü kutlaması turlarında çekilmiş video ve fotoğraflar buradadır. Sayfayı sonuna kadar sabırla okursanız fiyatlar, menüler, güzergah ve daha fazlasını öğrenmiş olursunuz. Fiyat teklifi almak için şirketimize mail göndermenize ya da telefon açmanıza hiç gerek yoktur! Çünkü şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm rakamları bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaşıyoruz. Firmamızla sadece rezervasyon yapma aşamasında iletişim kurarak seçtiğiniz yatın istediğiniz gün ve saatler arasında müsait olup olmadığını sorabilir ve rezerve edebilirsiniz.. Bu kadar basit!

EŞİNİZE YAPACAĞINIZ EN ROMANTİK SÜRPRİZ

Bırakın eşiniz yıldönümü tarihini unuttuğunuzu sansın, siz de gerçekten unutmuş gibi yapın.. Sahilde bir mekanda oturup bir şeyler içmek ya da yürüyüş yapmak bahanesiyle belirleyeceğimiz yere gelin ve sizler için büyük bir özenle hazırladığımız lüks yatın önünden geçerken aniden yata doğru yönelin, ekibimiz sizi karşılayarak yata davet etsin! Eşiniz şok olsun, heyecandan ne diyeceğini bilemesin.. İster baş başa isterseniz aileniz, arkadaşlarınız ya da çocuklarınızın da olduğu romantik bir ortamda profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz sizleri en güzel şekilde ağırlasın.. Kapalı mekanlardaki modası geçmiş yıldönümü yemeği organizasyonlarını atın bir kenara! Boğazda lüks bir yatla gezi yaparken romantizmin doruklarında aşk tazeleyin!

YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMA ALTERNATİFLERİ

Sevgilinizle, eşinizle iki kişilik baş başa romantik bir ortamda ya da arkadaş grubunuzun da katılım sağlayacağı lüks bir yatta evlilik yıldönümü kutlaması.. İkramsız sade bir boğaz turu yapabileceğiniz gibi kahvaltı, atıştırmalık kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde de organize edebilirsiniz. Sabah, öğlen, akşam ya da gece saatlerinde.. Ne zaman isterseniz!

LAZERLE EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI

Akşam turlarına lazer gösterisi de dahil ederseniz sevgilinize, eşinize söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıkları ile boğaz köprüsüne yazabiliriz. Yıldönümü kutlama mesajınızı kelime limiti olmaksızın, kayan şeklinde boğaz köprüsüne yaklaşık olarak 5-10 dakika süreyle yansıtıyor, aynı anda fotoğraf çekip video kaydı alarak bu görkemli anları ölümsüzleştiriyoruz.

Yemekli bir programsa yemekten sonra ya da aramızda konuşarak belirlediğimiz saat geldiğinde sizleri yatın ön tarafındaki güzel manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesiyle çağıracağız. Yatın ön kısmında birkaç poz fotoğraf çektikten sonra oturmanızı ve köprüye doğru bakar halde poz vermenizi isteyip yine bir iki fotoğraf çektikten sonra lazer gösterisini başlatacağız. Köprüye yazılmak üzere bize gönderdiğiniz mesajlar kuvvetli lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde köprüye yazılacak ve tüm İstanbul aşkınıza şahit olacak. Yıldönümü mesajı sonunda patlayan volkanlar romantik ortama görsel bir şölen havası katacak ve ekibimiz tüm bu anları video ve fotoğraflarla ölümsüzleştirecek..

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Seçtiğiniz yat organizasyon saatinde sadece sizin için özel olarak hazırlanır.
 • Siz ve varsa misafirleriniz hariç yatta kaptan ve servis elemanları dışında yabancı hiç kimse bulunmaz.
 • Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tüm sene boyunca ne zaman isterseniz 7/24 kiralama yapabilirsiniz. Süre konusunda hiçbir limit olmadan saatlik, günlük ve gecelik yat kiralama hizmetimizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.
 • Gündüz erken saatlerde anlık olarak gelen yat kiralama taleplerine olumlu yanıt verebilsek de gece geç saatlerde yapılması planlanan bir yıldönümü kutlaması organizasyonu için gündüz saatlerinde rezervasyon yaptırılması gerekir.
 • Yatlarda konaklama imkanı yoktur. Hastalık, kıyafet değişimi ve benzeri haller dışında kamara kullanımına izin verilmez.
 • Yatta evlilik yıldönümü kutlaması organizasyonları en az 2 saat sürmelidir.
 • 2 saatten daha kısa sürmesi istenen yıldönümü turlarında da 2 saatlik tekne kiralama ücretinin ödenmesi gerekir.
 • Tur esnasında ücretini ödeyerek süre uzatması yapabilirsiniz (kendi turunuzdan hemen sonra başka bir tur yoksa).
 • Evlilik yıdönümü organizasyonu boyunca güzergah (Avrupa yakasında Yeniköy-Beşiktaş, Anadolu yakasında da Üsküdar-Beykoz arasında kalan sahiller) üzerinde kıyıya yakın mesafeden düşük seyir hızında boğaz turu yapılır.
 • Yatı kuru olarak kiralayarak (menüsüz) kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirme imkanı vardır. Ya da firmamızdan yat ve yemek menüsü hizmeti alıp kendi özel alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz. Servis için ek ücret ödemeniz gerekmez.
 • Dışarıdan yiyecek ve içecek getirip yatın mutfağında bulunan malzemeleri yani tabak, bardak, çatal, bıçak ve kaşığı kullanmak isterseniz firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız zorunludur. Kaç garson alınması gerektiği; yatta bulunan kişilerin sayısıyla doğru orantılıdır. 1 adet garson 10 kişiye hizmet edebilir ve ücreti 150 TL’dir. Ancak mutfak ekipmanlarını da yanınızda getirip yatın malzemelerini kullanmazsanız garson hizmeti alınma mecburiyeti ortadan kalkar.
 • Garsonlar yemek yendiği esnada servis yapacak, tur bittiğinde yatı, mutfağı ve kullanılan malzemeleri temizleyeceklerdir.
 • Yıldönümü pastası için firmamıza sipariş verebileceğiniz gibi kendiniz de getirebilirsiniz.
 • Standart kahvaltı, kokteyl ve yemek menülerimizin detayları menüler bölümünde yazılıdır: Kahvaltı menü: peynir, zeytin, bal-kaymak, reçel, tereyağı, torku banada çikolata, haşlanmış yumurta, menemen, salam, sigara ve paçanga böreği, domates ve salatalık söğüş, ekmek, poğaça, simit, sınırsız çay ve kahve ikramı. Kokteyl menü: zengin karışık kuruyemiş, cip çeşitleri, karışık mevsim meyveleri, salatalık-havuç söğüş ve limitsiz içecekler (kola, fanta, meyve suları, soda, rakı, bira, şarap). Yemek menü: Başlangıç olarak 5 çeşit soğuk meze, ara sıcak (2 çeşit), ana yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz içecekler (kola, fanta, soda, su, meyve suları, rakı, bira ve şarap).
 • 4 saat ve daha uzun süren yemekli turlarda yemek molası sakin bir yer olan Beykoz koyunda verilmektedir.
 • Filomuzdaki tüm yatlar kaliteli ses sistemleri ile donatılmıştır ve ücretsiz olarak kullanılırlar. Özel şarkılarınız varsa cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz. AUX girişi de olduğundan telefondan da müzik dinletisi yapılabilir.
 • Kemancı, fasıl ekibi, lazer gösterisi, süsleme, havai fişek, pasta, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri ekstra ücrete tabidir. Ancak bu hizmetlerin şirketimizden alınma mecburiyeti yoktur, arzu edenler kendileri de temin edebilirler.
 • Başlangıç ve bitiş noktaları olarak genelde yatların bağlı olduğu yerler (Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz, Haliç) ve 5-10 dakikalık yakın mesafedeki yerler (Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi, İstinye, Üsküdar, Karaköy, Eminönü, Kabataş) fiyat farkı alınmadan kullanılır. Daha uzak mesafedeki yerlerin kullanılması istenirse ek ücretler ödenmesi gerekir. Firmamız sadece ücretsiz alım yerlerini kullanır. İskele, marina vb. ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını talep eden müşteriler buralardaki ödemeleri yaparlar. Çünkü firmamız boğazdaki ücretsiz yanaşma yerlerini kullanır.
 • Tur devam ederken organizasyona dahil olmak isteyen misafirler olursa müsait bir yere yanaşarak alınabilirler.
 • İstediğiniz yatı bağlı olduğu yerde görebilirsiniz. Firmamızdan randevu aldığınızda ekibimiz size yatı gezdirecektir.
 • Yatta evlilik yıldönümü rezervasyonu için atılması gereken ilk adım kaparo ödemesidir. Kaparo miktarı: organizasyona ödenecek toplam ücretin yarısıdır. Kaparo gönderilene kadar kısa süreli opsiyon alınır ancak kesin rezervasyon yapılmaz. Rezervasyon işini de kesinlikle sonraya bırakmamalı ve seri davranmalısınız. Aksi halde beğendiğiniz yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir. Böyle aksi durumlarla karşılaşmamak için hızlı bir şekilde karar vermeli ve ekibimizle temas kurmalısınız.
 • Müşteriden gelen rezervasyon iptali talebi halinde; alınan kaparo geri iade edilmez, firmamızda kalır. Yat arızası ya da tur yapılamayacak derecede şiddetli yağış, sis ve benzeri olumsuz hava koşullarının olduğu durumlarda taraflar arasında istişare yapılarak ya organizasyon başka güne kaydırılır ya da alınan kaparo geri iade edilir.
 • Ödeme yapmak için önünüzde 2 alternatif vardır. Kaparo miktarını banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla transfer edebileceğiniz gibi İstinye mahallesinde bulunan ofisimize ya da yatın bağlı olduğu yere gelerek elden de verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme imkanının olmadığını ve ödemeleri sadece nakit olarak aldığımızı da bilmenizi isteriz.
 • FİYATLAR linkine tıklayarak karşınıza çıkan tabloda kişi sayınız, tur süreniz, menü, içecek ve varsa ekstra hizmet taleplerinizi işaretleyerek fiyat teklifi alabilir, yıldönümü kutlamanız için sürpriz paketinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fiyatlar sayfasında ilk gördüğünüz rakamlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ekstrası yat kiralama fiyatlarıdır. Bu değişkenleri kendi yıldönümünüze göre belirleyerek ekonomik, lüks ve mega kiralık yatlar için ödenmesi gereken toplam ücretleri görebilirsiniz. Fiyatları öğrenmek ancak bu kadar kolay olabilirdi dediğinizi duyar gibiyiz..
 • Yat kaptanı ve mazot ücretleri sitede yazılı olan toplam fiyatlara dahildir, ilave bir ücret ödenmez.
 • Yatta evlilik yıldönümü fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki bilgiler aracılığıyla rezervasyon talebinizi iletmek için ekibimize ulaşabilirsiniz.
 • Yıldönümü kutlamalarının yanında evlenme teklifi, nişan, düğün, doğum günü, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonları için de baş başa ya da kalabalık gruplara hizmet veriyoruz. Bu turlardan özellikle doğum günü kutlamasını evlenme teklifi ya da yıldönümü yemeği ile aynı anda planlarsanız heyecan ve romantizmin ikiye katlanacağından emin olabilirsiniz. Organize ettiğimiz tüm turların listesini organizasyonlar bölümünde görebilirsiniz.

YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ PAKETİ (2 KİŞİLİK)

Mum ve gül yapraklarıyla süslenmiş romantik bir masada, arka fonda size özel aşk şarkıları çalarken eşinizle baş başa olacaksınız.. Usta aşçıların hazırladığı kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüsünü profesyonel garsonlar servis edecek!

PROGRAM İÇERİĞİ

2 saatlik yat gezisi (program boyunca yat sabit değil, hareket halindedir)
Kahvaltı, kokteyl ya da yemek menü (menü detayları için menüler linkine tıklayabilir ya da sayfayı yukarı kaydırabilirsiniz)
Masa süslemesi (masayı mum ve gül yapraklarıyla süslüyoruz)
Ses sistemi (CD/USB ile sevdiğiniz şarkılar varsa getirebilir ya da cep telefonunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz)
Fotoğraf ve video çekimi (profesyonel kamerayla bu romantik dakikaları ölümsüzleştiriyoruz)
Garson hizmeti (profesyonel garsonlar organizasyon süresince servis yapar)

YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ FİYATLARI

Yat 1 : Kahvaltı: 1450 TL – Kokteyl: 1500 TL – Yemek: 1600 TL
Yat 2 : Kahvaltı: 1200 TL – Kokteyl: 1250 TL – Yemek: 1350 TL
Yat 3 : Kahvaltı: 1300 TL – Kokteyl: 1350 TL – Yemek: 1450 TL
Yat 4 : Kahvaltı: 1800 TL – Kokteyl: 1850 TL – Yemek: 1950 TL
Yat 5 : Kahvaltı: 1350 TL – Kokteyl: 1400 TL – Yemek: 1500 TL
Yat 6 : Kahvaltı: 1550 TL – Kokteyl: 1600 TL – Yemek: 1700 TL
Yat 7 : Kahvaltı: 1900 TL – Kokteyl: 1950 TL – Yemek: 2050 TL
Yat 8 : Kahvaltı: 1100 TL – Kokteyl: 1150 TL – Yemek: 1250 TL
Yat 9 : Kahvaltı: 1100 TL – Kokteyl: 1150 TL – Yemek: 1250 TL
Yat 10 : Kahvaltı: 1200 TL – Kokteyl: 1250 TL – Yemek: 1350 TL
Yat 11 : Kahvaltı: 1350 TL – Kokteyl: 1400 TL – Yemek: 1500 TL
Yat 12 : Kahvaltı: 1100 TL – Kokteyl: 1150 TL – Yemek: 1250 TL
Yat 13 : Kahvaltı: 1450 TL – Kokteyl: 1500 TL – Yemek: 1600 TL
Yat 14 : Kahvaltı: 1200 TL – Kokteyl: 1250 TL – Yemek: 1350 TL
Yat 15 : Kahvaltı: 1100 TL – Kokteyl: 1150 TL – Yemek: 1250 TL
Yat 16 : Kahvaltı: 2000 TL – Kokteyl: 2050 TL – Yemek: 2150 TL
Yat 17 : Kahvaltı: 1150 TL – Kokteyl: 1200 TL – Yemek: 1300 TL
Yat 18 : Kahvaltı: 1200 TL – Kokteyl: 1250 TL – Yemek: 1350 TL

Üstteki yemek ve kokteyl menü fiyatlarına 2 kişi için 100 TL değerinde olan limitsiz alkollü içecekler yani rakı, bira ve şarap da dahil edilmiştir. Alkol kullanmıyor ya da alkollü içecek istemiyorsanız bu fiyatları 100 TL daha düşük olarak hesaplayabilirsiniz.

200 TL ücret karşılığında yapılan masanın mum ve gül yapraklarıyla süslenmesi hizmeti de paket fiyatlarına dahil edilmiştir. Süsleme istemiyorsanız ya da kendiniz yapmak istiyorsanız yukarıdaki toplam rakamlardan 200 TL daha düşebilirsiniz.

EKSTRA HİZMET FİYATLARI

Ekstra ücret ödenerek teknede evlilik yıldönümü paketine dahil edilebilecek hizmetler:

– Boğaz köprüsüne lazer ışıklarıyla yazı yazılması ve 2 adet volkan patlatılması: 600 TL
– Yatın iç ve dış ortamlarının balonla süslenmesi: 350 TL
– 10 kişilik yıldönümü pastası yaptırılması: 100 TL
– Masaya çiçek buketi konulması: 150 TL
– Bay kemancı çağrılması: 350 TL
– Bayan kemancı çağrılması: 600 TL
– 4 kişilik fasıl ekibi çağrılması: 700 TL

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ PAKETİNİZİ KENDİNİZ HAZIRLAYIN

2 saatten daha fazla sürecek, daha fazla ekstra hizmeti içerek ya da eşinizle baş başa değil de aileniz, arkadaşlarınız ya da çocuklarınızın da katılacağı teknede evlilik yıldönümü yemeği organize etmek istiyorsanız FİYATLAR linkine tıklayın. Açılan pencereden kişi sayınızı, tur süresini, menü seçimini, içecek seçimini ve istediğiniz ekstra hizmetleri işaretleyerek kendi istekleriniz doğrultusunda bir paket hazırlayabilir ve hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

7 GÜN 24 SAAT TELEFON DESTEĞİ

Teknede evlilik yıldönümü yemeği ve kutlama organizasyonları ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi ekip arkadaşlarımıza sorarak en doğru cevapları almak için 0212 277 53 63 ve 0532 353 53 54 numaralarını günün her saati 7/24 ne zaman isterseniz arayabilirsiniz. Rezervasyon talebi yoğunluğu nedeniyle maillere anında cevap veremeyebiliyoruz ancak telefon numaralarımızı arayarak bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz. Whatsapp’ı görsel paylaşımı ve rezervasyon teyidi için kullandığımız için “Yıldönümü kutlaması hakkında bilgi almak istiyorum” şeklinde değil de, sitemizden fiyat bilgisi aldıktan sonra “Yat 4 için 2 kişi olacağız, 2 saat sürecek ve alkollü menü olacak. Ek hizmet olarak masa süslemesi ve lazer gösterisi istiyorum. 18 Haziran 2018 günü 22:00 – 00:00 saatleri arası müsait midir” tarzda mesaj gönderirseniz anında cevap alırsınız!

VİDEO VE FOTOĞRAFLAR ŞİRKETİMİZE AİTTİR

Bu sayfada bulunan görsellerin hepsi sitemize özel olup daha önce organize ettiğiniz yıldönümü yemeği ve kutlama organizasyonlarında ekibimiz tarafından amatör olarak çekilmiş video ve fotoğraflardır. İzin alınarak veya alınmayarak başka mecralarda kullanılması kanunen suç teşkil etmektedir. Bu fotoğraf ve videoları başka site ve benzeri mecralarda görürseniz şirketimizi arayarak durumu iletmenizi önemle rica ederiz.. Avukatlarımız ivedilikle harekete geçeceklerdir!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2 kişiden 30 kişiye kadar kahvaltı, kokteyl ve yemek düzeninde hizmet verebilen ekonomik, lüks ve mega yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca yüksek kalitede hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarih ve saatler arasında saatlik, günlük ve gecelik olarak yapabilirsiniz. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar yemeği, düğün organizasyonu, fasıl eğlencesi, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.