BİZE ULAŞIN 0212 277 53 63

Yatta Fasıl

Yatta Fasıl

Yatta fasıl organizasyonları hakkında fiyatlar dahil merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ile önceki fasıl turlarında çekilmiş video ve fotoğrafları bu sayfada göreceksiniz. Yazılanları sonuna kadar okuduğunuzda fasıl eğlenceleriyle ilgili kafanızda hiç bir soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz ücretleri de burada tüm ziyaretçilerle paylaştık. Yani fiyat teklifi almak için şirketimize telefon açmanız ya da mail göndermeniz gerekmemekte! İhtiyacınız olan bilgilere sahip olmak için okumaya devam edin..

FASIL TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Yatta fasıl eğlencesini kişilere ve gruplara özel olarak organize ediyoruz. Haftanın belirli gün ve saatlerinde, belli yerlerden hareket eden, bireysel olarak katılınabilecek karışık katılımlı turlarımız yoktur. Tüm boğaz turlarımız özel organizasyonlardır!

TÜM ORGANİZASYONLARA DAHİL EDEBİLİRSİNİZ

Dostlarınızla toplanıp herhangi bir özel neden olmadan hasret gidermek ve keyifli saatler geçirmek için yatta fasıl eğlencesi düzenleyebileceğiniz gibi tüm özel gün kutlamaları, davet ve toplantı organizasyonlarına da fasıl ekiplerini dahil edebilirsiniz. 4 kişiden oluşan ve eğlendirme garantisi verdiğimiz fasıl ekibini organize etmeyi planladığınız tüm bireysel ve kurumsal turlara dahil edebilirsiniz. Yatta doğum günü partisi ve kutlamalarının yanı sıra evlenme teklifi organizasyonları, romantik evlilik yıldönümü yemekleri, nişan törenleri, düğün eğlenceleri, mezuniyet baloları, iş yemeği görüşmeleri, iftar programları, akşam yemeği davetleri, nikah sonrası yemek, eğlence ve after party organizasyonları gibi her türlü yemekli ve yemeksiz turlara fasıl ekibini dahil edebilirsiniz. Fasıl ekibi hizmetini firmamızdan alabileceğiniz gibi kendi tanıdığınız müzisyenler varsa onları da çağırabilirsiniz. Bunun için firmamıza ek bir ödeme yapmanız da gerekmez.

Yatta Fasıl Fiyatları

KİRALIK YATLARALKOLSÜZ YEMEKALKOLLÜ YEMEK
BOĞAZ ÇOCUĞU4300 TL4500 TL
KARAYEL4700 TL4900 TL
POYRAZ5100 TL5300 TL

Üstteki yatta fasıl fiyatlarının kapsadığı hizmetler:

– 2 kişilik bir katılımın olduğu
– 4 saat süren boğaz turu eşliğinde: alkollü/alkolsüz yemek menüsü
– 4 kişilik profesyonel fasıl ekibi ve ses sistemi kullanımıdır.

Kaptan ve yakıt masrafı için ekstra ücret ödenmez.

Yatta fasıl fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ FASIL PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Daha fazla ya da az kişinin olacağı yatta fasıl programı organize etmek isterseniz sunduğumuz diğer tüm hizmetler ve filomuzdaki tüm kiralık yatların saatlik ve günlük kiralama ücretleri fiyatlar sayfasında detaylı olarak yazılıdır. Sayfaya giriş yaparak inceleyebilirsiniz! yatkiralama.net adresindeki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi yatta fasıl paketinizi hızlıca oluşturabilir ve online olarak şirketimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ana sayfaya giderek üst kısımdaki tablodan kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmetleri işaretlediğiniz an filomuzdaki tüm yatların ücretlerini karşınızda bulacaksınız. İşaretleme yaparken ekstra hizmetler kısmından fasıl ekibini işaretlemeyi unutmayın. Karşınıza çıkan ilk ekranda göreceğiniz toplam fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik yat turu esnasında alkolsüz yemek menüsü ikram edilen ve hiçbir ekstra hizmetin dahil edilmediği standart yat kiralama fiyatıdır. Fiyat tablosunu kendi tercihlerinize göre doldurarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.