BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Fasıl

Yatta Fasıl

Yatta fasıl organizasyonları hakkında fiyatlar dahil merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ile önceki fasıl turlarında çekilmiş video ve fotoğrafları bu sayfada göreceksiniz. Yazılanları sonuna kadar okuduğunuzda fasıl eğlenceleriyle ilgili kafanızda hiç bir soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz ücretleri de burada tüm ziyaretçilerle paylaştık. Yani fiyat teklifi almak için şirketimize telefon açmanız ya da mail göndermeniz gerekmemekte! İhtiyacınız olan bilgilere sahip olmak için okumaya devam edin..

FASIL TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Fasıl eğlencesini kişilere ve gruplara özel olarak organize ediyoruz. Haftanın belirli gün ve saatlerinde, belli yerlerden hareket eden, bireysel olarak gelip katılınabilecek karışık katılımlı turlarımız yoktur. Tüm turlarımız özel organizasyonlar içindir!

BOĞAZ TURU EŞLİĞİNDE FASIL KEYFİ

Lüks bir yatla boğaz turu yaparken dünyanın en güzel manzarasının altında sevdiğiniz fasıl müziklerini dinleyerek keyifli saatler geçireceksiniz. 4 kişiden oluşan ve profesyonel kişilerden oluşan fasıl ekibinin çaldığı hareketli şarkılarla kalkıp oynayacak, yavaş şarkılara sıra geldiğinde mazi gözünüzde canlanacak. Geceyi yemekli ya da yemeksiz olarak organizasyona dahil edebileceğiniz gibi alkollü içecekleri dahil edip etmemek de tamamen sizlerin tercihine bağlıdır. Fasıl ekibinin yanında oryantal dansçı da çağırırsanız eğlence kalitesi çok daha yükseğe çıkacaktır!

TÜM ORGANİZASYONLARA DAHİL EDEBİLİRSİNİZ

Dostlarınızla toplanıp herhangi bir özel neden olmadan hasret gidermek ve keyifli saatler geçirmek için yatta fasıl eğlencesi düzenleyebileceğiniz gibi tüm özel gün kutlamaları, davet ve toplantı organizasyonlarına da fasıl ekiplerini dahil edebilirsiniz. 4 kişiden oluşan ve eğlendirme garantisi verdiğimiz fasıl ekibini organize etmeyi planladığınız tüm bireysel ve kurumsal turlara dahil edebilirsiniz. Doğum günü partisi ve kutlamalarının yanı sıra sürpriz evlenme teklifi organizasyonları, romantik evlilik yıldönümü yemekleri, nişan törenleri, düğün eğlenceleri, mezuniyet baloları, iş yemeği görüşmeleri, yılbaşı partileri, iftar programları, akşam yemeği davetleri, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonları gibi her türlü yemekli ve yemeksiz turlara fasıl ekibini dahil edebilirsiniz. Fasıl ekibi hizmetini firmamızdan alabileceğiniz gibi kendi tanıdığınız müzisyenler varsa onları da çağırabilirsiniz. Bunun için firmamıza ek bir ödeme yapmanız da gerekmez.

FASIL İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yat size özeldir, kaptan ve servis elemanı hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz.
 • Önceden rezervasyon yaptırarak istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olan yatlarda yaz-kış ayrımı olmadan 7/24 ne zaman isterseniz saatlik, günlük ve gecelik tekne kiralayarak fasıl eğlencesi organize edebilirsiniz.
 • Gündüz anlık gelen tekne kiralama taleplerine de hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz ama gece geç saatlerde bir fasıl programı düşünüyorsanız en azından gündüz erken saatlerden rezervasyon yaptırmanız gerekir.
 • Sağlık sorunları ve kıyafet değiştirmek dışında kamaralar kullanıma açılmaz, konaklama hizmeti yoktur.
 • Yatta fasıl organizasyonları en az 2 saat üzerinden gerçekleşir.
 • 2 saatten daha az kiralama yapmak isteyenler yine 2 saatlik kiralama ücretini öderler.
 • Yatların tur programı müsait ise eğlence devam ederken ücreti ödenerek süre uzatması yapılabilir.
 • Yatta fasıl organizasyonu boyunca düşük hızda güzergah üzerinde boğaz turu yapılarak kıyılar gezilir.
 • Firmamızdan yatı kuru olarak kiralayıp kendiniz yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Ancak bu durumda hem servise yardım etmesi hem de tur sonu temizliğini yapması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti alınması gerekir. Alınacak garson sayısı tura katılan kişi sayısıyla alakalıdır. 10 kişiye kadar olan grupları tek garson idare edebilir ve ücreti 150 TL’dir. Yiyecek/içeceklerin yanında mutfak malzemelerinizi de getirirseniz garson alma zorunluluğu ortadan kalkar.
 • Firmanızın servis ettiği kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve daha fazla süren turlarda yemek ve eğlence için Beykoz koyunda demir atılır.
 • Yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve kullanmak için ek ücret ödenmesi gerekmez
  Fasıl ekibi çalmaya ara verip dinlediği esnalarda ses sisteminden de müzik dinletisi yapabilirsiniz
  Dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirmenizde de bir sakınca yoktur.
  Ses sisteminde Aux girişi olduğu için telefonlardan da müzik dinleyebilme imkanı vardır.
 • Ekstra hizmetleri; süsleme, pasta, oryantal show, lazer gösterisi, havai fişek, fotoğraf ve video kaydı olarak sayabiliriz. Ancak bu hizmetlerin firmamızdan alınma mecburiyeti yoktur. Arzu edenler dışarıdan kendileri de organize edebilirler.
 • Organizasyon saatinde başlangıç ve bitiş noktası olarak genelde yatların bağlı olduğu yerleri kullanılırız. Yani Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz ve Haliç sahilleri gibi.. Ekstra ücret almadan bu sahillere yakın olan kısa mesafedeki yerleri de kullanabiliriz. İstinye, Rumeli Hisarı, Kandilli, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü ve Karaköy gibi.. Yatların bağlı oldukları yerlere daha uzak mesafedeki yerlerin kullanılması talep edilirse; ya yolda geçecek olan zaman tur süresinden düşülür ya da yolda geçecek olan zaman için ek ücret alınır. Ayrıca firmamız boğazda sadece ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullanmaktadır. İskele ve marina gibi ücretli yerlerin kullanılmasını talep eden kişiler buralardaki ücretleri ödemekle yükümlüdür.
 • Eğlence devam ederken tur katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Beğendiğiniz tüm yatları bağlı olduğu yerde birebir görme imkanınız da vardır. Bunun için yapılması gereken tek şey; firmamıza telefon açılarak görmek istenilen yatın numarası ile birlikte belirtilmesidir. Ekibimizden arkadaşlar size yatı mümkün olan en kısa süre içinde gezdirecektir. Siz o an müsaitseniz hemen bile görebilirsiniz.
 • Yatta fasıl rezervasyonu için ön koşul toplam ücretin yarısının kaparo ödemesi olarak firmamıza gönderilmesidir. Kaparo almadığımız sürece kesin rezervasyon yapmıyor, sadece 1-2 günlük geçici opsiyonlar alabiliyoruz. Özellikle yaz aylarındaki tekne kiralama talep yoğunluğunu da göz ardı etmeden hareket etmeli ve seçtiğiniz yatı bir başkası kiralamadan önce erken davranıp kendiniz için rezerve etmelisiniz. Haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptıran kişiler de vardır.
 • Ödemeyi İstinye’deki merkez ofisimize gelerek elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza da yatırabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmadığı için ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Yarısını rezervasyon yaparken, kalan yarısını da organizasyon günü teknede nakit olarak alıyoruz.
 • Müşterilerin özel sebeplerinden kaynaklanan rezervasyon iptallerinde alınan kaparo ücreti geri iade edilmemektedir. Yatın arıza yaptığı durumlarda aynı kalitede bir başka yat verilir. Gezi yapmaya el verişli olmayan aşırı yağış, sis ve benzeri hava koşulları olduğunda taraflar arasında görüşme yapılarak ya tur talep edilen başka bir gün ve saate ertelenir ya da alınan kaparo ücreti geri iade edilir.
 • Fasıl dışında organize ettiğimiz tüm turların detaylı listesine organizasyonlar sayfasından bakabilirsiniz.
 • İletişim kısmındaki bilgileri kullanarak ekibimizle temas kurabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

YATTA FASIL FİYATLARI

YATLARALKOLSÜZ KOKTEYLALKOLLÜ KOKTETLALKOLSÜZ YEMEKALKOLLÜ YEMEK
YAT 13900 TL4400 TL4400 TL4900 TL
YAT 23350 TL3850 TL3850 TL4350 TL
YAT 34150 TL4650 TL4650 TL5150 TL
YAT 44700 TL5200 TL5200 TL5700 TL

Üstteki fasıl paketi fiyatları 10 kişilik bir katılımın olduğu ve 4 saat süren boğaz turu eşliğinde: alkollü/alkolsüz menüler, 4 kişilik profesyonel fasıl ekibi ve ses sistemi kullanımı hizmetlerini kapsamaktadır. Daha fazla ya da az kişinin olacağı fasıl programı organize etmek isterseniz sunduğumuz diğer tüm hizmetler ve filomuzdaki tüm kiralık yatların saatlik ve günlük kiralama ücretleri fiyatlar sayfasında detaylı olarak yazılıdır. Sayfaya giriş yaparak inceleyebilirsiniz!

Sitemizin ana sayfası yani yatkiralama.net adresindeki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi fasıl paketinizi hızlıca oluşturabilir ve online olarak şirketimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ana sayfaya giderek üst kısımdaki tablodan kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmetleri işaretlediğiniz an filomuzdaki tüm yatların ücretlerini karşınızda bulacaksınız. İşaretleme yaparken ekstra hizmetler kısmından fasıl ekibini işaretlemeyi unutmayın. Karşınıza çıkan ilk ekranda göreceğiniz toplam fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik yat turu esnasında alkolsüz yemek menüsü ikram edilen ve hiçbir ekstra hizmetin dahil edilmediği standart yat gezisi fiyatlarıdır. Fiyat tablosunu kendi tercihlerinize göre doldurarak anında fiyatları öğrenebilirsiniz.

Kaptan ve yakıt masrafı için ekstra ücret ödenmez.

Yatta fasıl fiyatları %18 KDV içermez!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.