BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta İş Yemeği

Yatta İş Yemeği

Yatta iş yemeği organizasyonları hakkında fiyatlar dahil bilmek isteyeceğiniz her şeyi bu sayfada sizler için yayınladık. Yazılanları sonuna kadar okursanız iş yemekleri ve toplantı turları için özel olarak hazırladığımız yemek menüsü detaylarını, yemek süresince boğazda gezilecek olan sahilleri, daha önce organize ettiğimiz turlarda çekilmiş video ve fotoğraflar ile filomuzdaki ekonomik ve lüks yatların saatlik kiralama ücretlerini öğreneceksiniz. Fiyat öğrenmek için bize mail göndermeniz ya da telefon açmanız gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri burada bulacaksınız. Firmamızı sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak ve müsaitse rezerve etmek için arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izletip tüm müşterilere aynı fiyat tekliflerini sunduğumuz için rakamları net bir şekilde bu sayfada yayınlamakta hiç bir sakınca görmedik.

KAHVALTI, ÖĞLEN YA DA AKŞAM YEMEĞİ EŞLİĞİNDE

Tüm kurumsal davet, toplantı ve yemek organizasyonlarınızı kokteyl, kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde isterseniz 2 kişilik baş başa bir ortamda isterseniz çok daha kalabalık bir katılımın olacağı büyük bir grupla organize edebilirsiniz. Şirket yemekleri, bayi toplantıları, motivasyon geceleri ve benzeri tüm kurumsal organizasyonlar firmamızdan en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ortaklarınızla kurduğunuz ticari ilişkileri birkaç adım ileti götürerek dostane bir çizgide ilerletmek için yat organizasyonları çok faydalı olacaktır. Şirket çalışanlarınız için organize edeceğiniz motivasyon geceleri sayesinde performans artışı yakalayacağınızdan endişeniz olmasın. Özellikle İstanbul’a dışarıdan gelen misafirlerinizi boğazda lüks bir yat gezisi ile ağırlamak son derece şık bir davranış olacaktır.

İŞ YEMEĞİ İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatlar siz ve misafirlerinize özel olarak büyük bir özenle hazırlanır.
 • Yat personeli (kaptan, servis elemanları) hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz.
 • Yatta iş yemeği ve toplantı organizasyonları için yat kiralama süresi en az 2 saat olmalıdır.
 • Müsait durumda olan tüm yatları istediğiniz tarih ve saatler arasında kiralayabilirsiniz.
 • Yatların programı müsait olduğu sürece ücretini ödeyerek istediğiniz kadar süre uzatması yapabilirsiniz
 • Yatlarda konaklama hizmeti yoktur. Sağlık problemleri ve kıyafet değişimleri hariç kamaralar kullanıma açılmaz.
 • İş yemeği süresince yatlar güzergah üzerinde kıyıya yakın mesafeden düşük seyir hızında boğaz turu yaparlar.
 • Firmamızdan kahvaltı, yemek ya da kokteyl menü hizmeti alarak kiralama yapabileceğiniz gibi yatı kuru olarak kiralayıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Arzu edenler kendi catering firmalarıyla da çalışabilirler.
 • Dışarıdan yiyecek ve içecek malzemesi getirildiğinde belli sayıda garson hizmetinin alınması zorunludur. Garsonlar hem servis yapıldığı esnada yardım edecek, hem de organizasyon sonunda mutfak ekipmanlarını temizleyeceklerdir.
 • Firmamızın özel kahvaltı, yemek ve kokteyl menü detaylarına menüler bölümünden bakabilirsiniz.
 • 4 saat ve daha uzun sürecek olan turlarda yemek molası için sakin bir yer olan Beykoz koyu tercih edilir.
 • Dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa CD ya da USB ile yanınızda getirmenizde bir sakınca yoktur çünkü yatların ses sistemi ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Ses sistemlerinde AUX girişi olduğu için arzu edenler cep telefonlarından da müzik dinleyebilir. Canlı müzik olarak fasıl ekibi ya da DJ performans talepleri olursa ekstra ücretler ödenmesi gerekir.
 • Ekstra ücretler ödenerek özel süsleme, lazer gösterisi, hava fişek, oryantal show, pasta, fotoğraf ve video kaydı hizmeti alınabilir. Ancak bu hizmetlerin firmamızdan alınma mecburiyeti yoktur. Arzu edenler kendileri de temin edebilirler.
 • Yemek ve toplantı organizasyonlarında başlangıç ve bitiş noktası olarak çoğunlukla yatların bağlı olduğu yerler yani Bebek, Kuruçeşme, Arnavutöy ve Beykoz semtleri kullanılmaktadır. Ayrıca bu sahillere 5-10 dakikalık yakın mesafedeki İstinye, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi ve Üsküdar kıyıları da fiyat farkı almadan kullanılabilir. Daha uzak yerlerin kullanılması talep edildiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekebilir. Marina ve iskele gibi ücretli yerlerin kullanılmasını talep eden kişiler, buralarda ödenmesi gereken ücretli ödemekle yükümlüdürler çünkü firmamız sadece ücretsiz yerleri kullanır.
 • Yemek ve eğlence devam ederken tur katılmak isteyen kişiler olursa en yakın müsait yere yanaşarak yata alabiliriz.
 • Seçtiğiniz yatı bizzat yerinde görmek için firmamızdan randevu alabilirsiniz.
 • Yatta iş yemeği rezervasyonu için firmamıza %50 kaparo ödemesi göndermeniz gerekmektedir. Ödemeyi İstinye’deki ofisimize gelerek kahvenizi yudumlarken elden yapabileceğiniz gibi banka hesabımıza da gönderebilirsiniz. Kaparo almadığımız sürece geçici opsiyonlar alıp, kesin rezervasyon yapmadığımızı bilmenizi isteriz!
 • FİYATLAR bölümüne gelerek kişi sayınız, tur süreniz, menü ve içecek tercihleriniz ile varsa ekstra hizmet taleplerinizi işaretlerseniz iş yemeği ve toplantı organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretleri detaylı olarak görebilirsiniz. Açılış sayfasındaki fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmeti talebi olmayan iş yemekleri içindir. Bu değişkenleri kendi turunuza göre belirleyerek site üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Yatta iş yemeği fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki bilgiler rezervasyon talebinizi iletmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.
 • Organize ettiğimiz tüm bireysel ve kurumsal turların listesine organizasyonlar bölümünden bakabilirsiniz.
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.