BİZE ULAŞIN 0212 277 53 63

Yatta İş Yemeği

Yatta İş Yemeği

Yatta iş yemeği organizasyonları hakkında fiyatlar dahil bilmek isteyeceğiniz her şeyi bu sayfada sizler için yayınladık. Yazılanları sonuna kadar okursanız iş yemekleri ve toplantı turları için özel olarak hazırladığımız yemek menüsü detaylarını, yemek süresince boğazda gezilecek olan sahilleri, daha önce organize ettiğimiz turlarda çekilmiş video ve fotoğraflar ile filomuzdaki ekonomik ve lüks yatların saatlik kiralama ücretlerini öğreneceksiniz.

Fiyat öğrenmek için bize mail göndermeniz ya da telefon açmanız gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri burada bulacaksınız. Firmamızı sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak ve müsaitse rezerve etmek için arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izletip tüm müşterilere aynı fiyat tekliflerini sunduğumuz için rakamları net bir şekilde bu sayfada yayınlamakta hiç bir sakınca görmedik.

KAHVALTI, ÖĞLEN YA DA AKŞAM YEMEĞİ EŞLİĞİNDE

Tüm kurumsal davet, toplantı ve yemek organizasyonlarınızı yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde isterseniz 2 kişilik baş başa bir ortamda isterseniz çok daha kalabalık bir katılımın olacağı büyük bir grupla organize edebilirsiniz. Şirket yemekleri, bayi toplantıları, motivasyon geceleri ve benzeri tüm kurumsal organizasyonlar firmamızdan en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ortaklarınızla kurduğunuz ticari ilişkileri birkaç adım ileti götürerek dostane bir çizgide ilerletmek için yat organizasyonları çok faydalı olacaktır. Şirket çalışanlarınız için organize edeceğiniz motivasyon geceleri sayesinde performans artışı yakalayacağınızdan endişeniz olmasın. Özellikle İstanbul’a dışarıdan gelen misafirlerinizi boğazda lüks bir yat gezisi ile ağırlamak son derece şık bir davranış olacaktır.

Yatta İş Yemeği Fiyatları

KİRALIK YATLARKAHVALTIYEMEK
BOĞAZ ÇOCUĞU1700 TL1800 TL
KARAYEL1900 TL2000 TL
POYRAZ2100 TL2200 TL

Üstteki yatta iş yemeği fiyatları:

– 2 kişilik katılım
– 2 saatlik boğaz turu
– Alkolsüz kahvaltı ve yemek menüsü ikramlarını kapsar.

Kaptan ve yakıt ücretleri bu rakamlara dahil edilmiştir, ekstra ücret ödenmeyecektir.

Yatta iş yemeği fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ İŞ YEMEĞİ PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yatta iş yemeği için kiraya verdiğimiz yatların saatlik ve günlük kiralama fiyatları ile menüler ve sunduğumuz tüm ekstra hizmet bedellerini tek sayfada görmek isterseniz fiyatlar linkine tıklayabilirsiniz. Sistem üzerinden kişi sayınız, tur süreniz, menü ve içecek tercihleriniz ile varsa ekstra hizmet taleplerinizi işaretleyerek hızlıca paket oluşturmak için yatkiralama.net sayfasına gidebilirsiniz. Açılış sayfasındaki fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet talebi olmayan iş yemekleri içindir. Bu değişkenleri kendi turunuza göre belirleyerek site üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.