BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta İş Yemeği

Yatta İş Yemeği

Yatta iş yemeği organizasyonları hakkında fiyatlar dahil bilmek isteyeceğiniz her şeyi bu sayfada sizler için yayınladık. Yazılanları sonuna kadar okursanız iş yemekleri ve toplantı turları için özel olarak hazırladığımız yemek menüsü detaylarını, yemek süresince boğazda gezilecek olan sahilleri, daha önce organize ettiğimiz turlarda çekilmiş video ve fotoğraflar ile filomuzdaki ekonomik ve lüks yatların saatlik kiralama ücretlerini öğreneceksiniz. Fiyat öğrenmek için bize mail göndermeniz ya da telefon açmanız gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri burada bulacaksınız. Firmamızı sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak ve müsaitse rezerve etmek için arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izletip tüm müşterilere aynı fiyat tekliflerini sunduğumuz için rakamları net bir şekilde bu sayfada yayınlamakta hiç bir sakınca görmedik.

KAHVALTI, ÖĞLEN YA DA AKŞAM YEMEĞİ EŞLİĞİNDE

Tüm kurumsal davet, toplantı ve yemek organizasyonlarınızı kokteyl, kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde isterseniz 2 kişilik baş başa bir ortamda isterseniz çok daha kalabalık bir katılımın olacağı büyük bir grupla organize edebilirsiniz. Şirket yemekleri, bayi toplantıları, motivasyon geceleri ve benzeri tüm kurumsal organizasyonlar firmamızdan en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ortaklarınızla kurduğunuz ticari ilişkileri birkaç adım ileti götürerek dostane bir çizgide ilerletmek için yat organizasyonları çok faydalı olacaktır. Şirket çalışanlarınız için organize edeceğiniz motivasyon geceleri sayesinde performans artışı yakalayacağınızdan endişeniz olmasın. Özellikle İstanbul’a dışarıdan gelen misafirlerinizi boğazda lüks bir yat gezisi ile ağırlamak son derece şık bir davranış olacaktır.

İŞ YEMEĞİ İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatlar siz ve misafirlerinize özel olarak büyük bir özenle hazırlanır.
 • Yat personeli (kaptan, servis elemanları) hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz.
 • Müsait durumda olan tüm yatları istediğiniz tarih ve saatler arasında kiralayabilirsiniz. Sadece ilkbahar ve yaz aylarında değil sonbahar ve kış aylarında da saatlik ve günlük tekne kiralama hizmeti veriyoruz.
 • Anlık olarak gelişen tekne kiralama taleplerine büyük çoğunlukla olumlu yönde dönüş yapabilsek de akşam ve geç saatlerde organize etmek istediğiniz iş yemeği ve toplantılar için gündüz erken saatten kaparo göndererek rezervasyon yaptırmanız sağlıklı olacaktır. Aksi halde personel yattan ayrılmış olursa seyir yapılması imkansız olabilir.
 • Yatlarda konaklama hizmeti yoktur. Sağlık problemleri ve kıyafet değişimleri hariç kamaralar kullanıma açılmaz.
 • Yatta iş yemeği ve toplantı organizasyonları için yat kiralama süresi en az 2 saat olmalıdır. Çok daha kısa süreli kiralama yapılmak istendiğinde de yine 2 saatlik kiralama ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
 • Yatların programı müsait olduğu sürece ücretini ödeyerek istediğiniz kadar süre uzatması yapabilirsiniz
 • Yatta iş yemeği süresince yatlar güzergah üzerinde kıyıya yakın mesafeden düşük seyir hızında boğaz turu yaparlar.
 • Firmamızdan kahvaltı, yemek ya da kokteyl menü hizmeti alarak kiralama yapabileceğiniz gibi yatı kuru olarak kiralayıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Arzu edenler kendi catering firmalarıyla da çalışabilirler.
 • Dışarıdan yiyecek ve içecek malzemesi getirildiğinde belli sayıda garson hizmetinin alınması zorunludur. Garsonlar hem servis yapıldığı esnada yardım edecek, hem de organizasyon sonunda mutfak ekipmanlarını temizleyeceklerdir. 1 adet garson için ödenmesi gereken ücret 150 TL’dir.
 • Firmamızın özel kahvaltı, yemek ve kokteyl menü detaylarına menüler bölümünden bakabilirsiniz.
 • 4 saat ve daha uzun sürecek olan turlarda yemek molası için sakin bir yer olan Beykoz koyu tercih edilir.
 • Dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa CD ya da USB ile yanınızda getirmenizde bir sakınca yoktur çünkü yatların ses sistemi ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Ses sistemlerinde AUX girişi olduğu için arzu edenler cep telefonlarından da müzik dinleyebilir. Canlı müzik olarak fasıl ekibi ya da DJ performans talepleri olursa ekstra ücretler ödenmesi gerekir.
 • Ekstra ücretler ödenerek özel süsleme, lazer gösterisi, hava fişek, oryantal show, pasta, fotoğraf ve video kaydı hizmeti alınabilir. Ancak bu hizmetlerin firmamızdan alınma mecburiyeti yoktur. Arzu edenler kendileri de temin edebilirler.
 • Yemek ve toplantı organizasyonlarında başlangıç ve bitiş noktası olarak çoğunlukla yatların bağlı olduğu yerler yani Bebek, Kuruçeşme, Arnavutöy ve Beykoz semtleri kullanılmaktadır. Ayrıca bu sahillere 5-10 dakikalık yakın mesafedeki İstinye, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi ve Üsküdar kıyıları da fiyat farkı almadan kullanılabilir. Daha uzak yerlerin kullanılması talep edildiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekebilir. Marina ve iskele gibi ücretli yerlerin kullanılmasını talep eden kişiler, buralarda ödenmesi gereken ücretli ödemekle yükümlüdürler çünkü firmamız sadece ücretsiz yerleri kullanır.
 • Yemek ve eğlence devam ederken tur katılmak isteyen kişiler olursa en yakın müsait yere yanaşarak yata alabiliriz.
 • Seçtiğiniz yatı bizzat yerinde görmek için firmamızdan randevu alabilirsiniz.
 • Yatta iş yemeği rezervasyonu için firmamıza %50 kaparo ödemesi göndermeniz gerekmektedir. Ödemeyi İstinye’deki ofisimize gelerek kahvenizi yudumlarken elden yapabileceğiniz gibi banka hesabımıza da gönderebilirsiniz. Kaparo almadığımız sürece geçici opsiyonlar alıp, kesin rezervasyon yapmadığımızı bilmenizi isteriz!
 • Müşterilerin kendi şahsi sebeplerini gerekçe göstererek organizasyonu iptal etmek istediklerinde daha önce şirketimize yaptıkları kaparo ödemesini geri alamazlar. Kiralanan yatla ilgili teknik sorunlar ya da boğazda seyir yapılmasını engelleyen aşırı yağış ve sisli hava koşullarında müşterilerle görüşülerek organizasyon ya başka tarihe ertelenir ya da alınan kaparo geri iade edilir. Bu durumda öncelik müşterilerin talebindedir..
 • Organize ettiğimiz tüm bireysel ve kurumsal turların listesine organizasyonlar bölümünden bakabilirsiniz.
 • İletişim bölümündeki bilgiler rezervasyon talebinizi iletmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.
 • FİYATLAR bölümüne gelerek kişi sayınız, tur süreniz, menü ve içecek tercihleriniz ile varsa ekstra hizmet taleplerinizi işaretlerseniz iş yemeği ve toplantı organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretleri detaylı olarak görebilirsiniz. Açılış sayfasındaki fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmeti talebi olmayan iş yemekleri içindir. Bu değişkenleri kendi turunuza göre belirleyerek site üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Yatta iş yemeği fiyatları %18 KDV içermez!
 • ORGANİZASYONLAR
  SIK SORULAN SORULAR
  • Minimum yat kiralama süresi nedir

   En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

  • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

   Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

  • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

   Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

  • Kiralık yatta ses sistemi var mı

   Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

  • İstediğim yerden alıyor musunuz

   Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

  • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

   Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

  • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

   Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

  • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

   Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

  • Rezervasyon için ne yapmalıyım

   Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

  • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

   Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

  GÜZERGAH
  BEYKOZ - ÜSKÜDAR

  Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
  Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

  SARIYER - BEŞİKTAŞ

  Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
  Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - Beşiktaş  Güzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

  Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
  Mail : bekir@bogazturu.com
  İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
  Sarıyer - İstanbul
  Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
  Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.