BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Kahvaltı

Yatta Kahvaltı

Yatta kahvaltı organizasyonları hakkında kişilerin en çok merak ettiği sorular ve ayrıntılı cevaplarının yanında video ve fotoğraflarla zenginleştirilmiş bu makaleyi sonuna kadar okursanız kahvaltı turlarıyla ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerinin ortadan kalkacağına garanti verebiliriz. Son derece yalın bir dil kullanarak yaptığımız anlatım sayesinde kahvaltı turu esnasında boğazda nerelerin gezileceğini, turun nerede başlayıp nerelerde son bulabileceğini, menüde nelerin olduğunu ve saatlik yat kiralama ücretlerini öğrenmiş olacaksınız. Serpme kahvaltı turuna ödemeniz gereken ücretleri öğrenmek için bizi aramanız ya da mail göndererek beklemeniz gerekmiyor çünkü yazının devamında yat kiralama fiyatları, menü ve ek hizmetler için firmamızın talep ettiği tüm ücretler net bir şekilde yazılmıştır. Organize ettiğimiz tüm turlar için şeffaf bir fiyat politikası izliyoruz ve fiyatları bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz. Bütçeniz ve zevkiniz için en uygun olan yatı seçtikten sonra, istediğiniz gün ve saatler arasında yatın müsaitlik durumunu öğrenmek ve rezervasyon talebinizi iletmek için ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler yazının devamında sizleri bekliyor..

KAHVALTI TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Kahvaltı turları gruplara ve kişilere özel olarak organize edilmektedir. Karışık katılımlı kahvaltı turlarımız yoktur. Özel yat değil de bireysel katılımın mümkün olduğu büyük gemilerden arıyorsanız internet üzerinde araştırma yaparak bulabilirsiniz.

ZENGİN KAHVALTI MENÜSÜYLE GÜNE ZİNDE BAŞLAYIN

Boğazın temiz ve iştah açıcı havası ile büyüleyici manzarası eşliğinde lüks bir yatta kahvaltı yaparak güne başlamak eşsiz bir tecrübe olacak. Kahvaltı menümüz oldukça zengin ve kalite bir içeriğe sahiptir ancak müşteri talebi gelirse özel siparişler de alınarak menüye dahil edilebilirler. Masaya konulan tüm yiyecekler tazedir ve en iyi markalar tercih edilmiştir.

BİREYSEL VE KURUMSAL TÜM ORGANİZASYONLAR

Lüks yatla boğaz turu yaparken sevgilinizle, eşinizle iki kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzla birlikle herhangi bir özel neden olmadan kahvaltı turu organize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kahvaltı turları eşliğinde son derece romantik bir ortamda sevgilinize evlenme teklifi edip hayat arkadaşınızla evlilik yıldönümü kutlaması yapabileceğiniz gibi aile arasında ya da tüm arkadaşlarınıza doğum günü partisi verebilir, boğazda ya da Adalar koylarında yüzme turu organize edebilir, şirketinizin önemli misafirlerini toplantı ya da iş yemeği görüşmesi ile ağırlayabilirsiniz. Kısacası aklınıza gelen tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlar için şirketimizden 12 ay boyunca tekne kiralama hizmeti alarak kahvaltı yapabilirsiniz.

KAHVALTI İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatta siz ve misafirleriniz dışında hiç kimse olmaz (kaptan ve garonlar hariç).
 • Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kahvaltı yapmak için saatlik ve günlük tekne kiralama hizmeti veriyoruz.
 • Sabah erken saatlerde yapılması planlanan bir kahvaltı organizasyonu için en az bir önceki akşamdan rezervasyon yapılması daha sağlıklı olur. Sabah saatlerinde aniden gelişen yat kiralama taleplerine de olumlu cevap verebiliyoruz.
 • Kıyafet değişimi ve sağlık problemleri dışında kamara kullanımına izin verilmez, konaklama imkanı yoktur.
 • Yatta kahvaltı organizasyonu için yat kiralama süresi en az 2 saattir ve istenilen saatle başlatılabilir.
 • 2 saatten daha kısa sürmesi istenen kahvaltı turlarında da yine 2 saatlik kira bedeli ödenir.
 • Kahvaltı esnasında süre uzatılmak istenirse, yatın programı müsaitse ücreti ödenerek süre uzatılabilir.
 • Kahvaltı organizasyonu süresince kıyıya en yakın mesafeden güzergah üzerinde (Avrupa yakası için Yeniköy-Beşiktaş, Anadolu yakası için de Üsküdar-Beykoz arası) süre yettiği kadar boğaz turu yapılır.
 • Arzu ederseniz sadece yat kiralayıp, kendi kahvaltılıklarınızı yanınızda getirebilirsiniz.
 • Dışarıdan kahvaltılık getirilip yatın tabak, çatal, bıçak ve benzeri mutfak malzemelerinin kullanılmak istendiği durumlarda firmamızdan garson hizmeti alınma zorunluluğu vardır. Kaç adet garson alınması gerektiği firmamız sizlere iletecektir ve bu sayı kahvaltıya kaç kişinin katıldığı ile doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan turlarda 1 garson ihtiyaçları karşılamaya yetecektir ve ücret olarak garson başı 150 TL ödenmesi gerekir. Garsonlar kahvaltı boyunca servis yapar, tur bitince de yatı, mutfağı ve kullanılan malzemeleri temizler. Ancak kahvaltılıklarla birlikte kendi mutfak ekipmanlarınızı ya da kullan-at tarzı plastik malzemeler getirirseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkar, müşteri talebi olursa organizasyona dahil edilir.
 • Son derece zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menümüzün detayları menüler bölümündedir ve net olarak şöyledir: Kahvaltı menüsü: peynir ve zeytin çeşitleri, bal, kaymak, reçel, tereyağı, torku banada çikolata, haşlanmış yumurta, menemen, salam, sigara böreği, paçanga böreği, d