BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Kahvaltı

Yatta Kahvaltı

Yatta kahvaltı organizasyonları hakkında kişilerin en çok merak ettiği sorular ve ayrıntılı cevaplarının yanında video ve fotoğraflarla zenginleştirilmiş bu makaleyi sonuna kadar okursanız kahvaltı turlarıyla ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerinin ortadan kalkacağına garanti verebiliriz. Son derece yalın bir dil kullanarak yaptığımız anlatım sayesinde kahvaltı turu esnasında boğazda nerelerin gezileceğini, turun nerede başlayıp nerelerde son bulabileceğini, menüde nelerin olduğunu ve saatlik yat kiralama ücretlerini öğrenmiş olacaksınız. Serpme kahvaltı turuna ödemeniz gereken ücretleri öğrenmek için bizi aramanız ya da mail göndererek beklemeniz gerekmiyor çünkü yazının devamında yat kiralama fiyatları, menü ve ek hizmetler için firmamızın talep ettiği tüm ücretler net bir şekilde yazılmıştır. Organize ettiğimiz tüm turlar için şeffaf bir fiyat politikası izliyoruz ve fiyatları bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz. Bütçeniz ve zevkiniz için en uygun olan yatı seçtikten sonra, istediğiniz gün ve saatler arasında yatın müsaitlik durumunu öğrenmek ve rezervasyon talebinizi iletmek için ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler yazının devamında sizleri bekliyor..

KAHVALTI TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Kahvaltı turları gruplara ve kişilere özel olarak organize edilmektedir. Eşinizle ya da sevgilinizle baş başa 2 kişilik romantik ortamda kahvaltı yapabileceğiniz gibi daha kalabalık bir arkadaş ve misafir grubuyla da kahvaltı turu organize edebilirsiniz. Karışık katılımlı kahvaltı turlarımız yoktur. Özel yat değil de bireysel katılımın mümkün olduğu büyük gemilerden arıyorsanız internet üzerinde araştırma yaparak bulabilirsiniz.

ZENGİN KAHVALTI MENÜSÜYLE GÜNE ZİNDE BAŞLAYIN

Boğazın temiz ve iştah açıcı havası ile büyüleyici manzarası eşliğinde lüks bir yatta kahvaltı yaparak güne başlamak eşsiz bir tecrübe olacak. Kahvaltı menümüz oldukça zengin ve kalite bir içeriğe sahiptir ancak müşteri talebi gelirse özel siparişler de alınarak menüye dahil edilebilirler. Masaya konulan tüm yiyecekler tazedir ve en iyi markalar tercih edilmiştir.

BİREYSEL VE KURUMSAL TÜM ORGANİZASYONLAR

Lüks yatla boğaz turu yaparken sevgilinizle, eşinizle iki kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzla birlikle herhangi bir özel neden olmadan kahvaltı turu organize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kahvaltı turları eşliğinde son derece romantik bir ortamda sevgilinize evlenme teklifi edip hayat arkadaşınızla evlilik yıldönümü kutlaması yapabileceğiniz gibi aile arasında ya da tüm arkadaşlarınıza doğum günü partisi verebilir, boğazda ya da Adalar koylarında yüzme turu organize edebilir, şirketinizin önemli misafirlerini toplantı ya da iş yemeği görüşmesi ile ağırlayabilirsiniz. Kısacası aklınıza gelen tüm bireysel ve kurumsal kahvaltı organizasyonları için şirketimizden 12 ay boyunca tekne kiralama hizmeti alarak kahvaltı yapabilirsiniz.

KAHVALTI İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatta siz ve misafirleriniz dışında hiç kimse olmaz (kaptan ve garonlar hariç).
 • Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kahvaltı yapmak için saatlik ve günlük tekne kiralama hizmeti veriyoruz.
 • Sabah erken saatlerde yapılması planlanan bir kahvaltı organizasyonu için en az bir önceki akşamdan rezervasyon yapılması daha sağlıklı olur. Sabah saatlerinde aniden gelişen yat kiralama taleplerine de olumlu cevap verebiliyoruz.
 • Kıyafet değişimi ve sağlık problemleri dışında kamara kullanımına izin verilmez, konaklama imkanı yoktur.
 • Yatta kahvaltı organizasyonu için yat kiralama süresi en az 2 saattir ve istenilen saatle başlatılabilir.
 • 2 saatten daha kısa sürmesi istenen kahvaltı turlarında da yine 2 saatlik kira bedeli ödenir.
 • Kahvaltı esnasında süre uzatılmak istenirse, yatın programı müsaitse ücreti ödenerek süre uzatılabilir.
 • Yatta kahvaltı organizasyonu süresince kıyıya en yakın mesafeden güzergah üzerinde boğaz turu yapılır.
 • Arzu ederseniz sadece yat kiralayıp, kendi kahvaltılıklarınızı yanınızda getirebilirsiniz.
 • Dışarıdan kahvaltılık getirilip yatın tabak, çatal, bıçak ve benzeri mutfak malzemelerinin kullanılmak istendiği durumlarda firmamızdan garson hizmeti alınma zorunluluğu vardır. Kaç adet garson alınması gerektiği firmamız sizlere iletecektir ve bu sayı kahvaltıya kaç kişinin katıldığı ile doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan turlarda 1 garson ihtiyaçları karşılamaya yetecektir ve ücret olarak garson başı 150 TL ödenmesi gerekir. Garsonlar kahvaltı boyunca servis yapar, tur bitince de yatı, mutfağı ve kullanılan malzemeleri temizler. Ancak kahvaltılıklarla birlikte kendi mutfak ekipmanlarınızı ya da kullan-at tarzı plastik malzemeler getirirseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkar, müşteri talebi olursa organizasyona dahil edilir.
 • Son derece zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menümüzün detayları menüler bölümündedir.
 • 4 saat ve üzeri süren turlarda kahvaltı yapılacağı esnada Beykoz koyunda mola verilir.
 • Kahvaltı esnasında dinlemek istediğiniz müzikler varsa cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirebilirsiniz. Ses sisteminde AUX girişi olduğu için cep telefonunuzu ses sistemine bağlayarak da istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.
 • Ek ücretler ödeyerek canlı müzik (keman, gitar, fasıl ekibi), süsleme, pasta, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini firmamızdan alabileceğiniz gibi isterseniz bunları dışarıdan kendiniz de organize edebilirsiniz.
 • Hareket noktaları genelde yatların bağlı oldukları yerler: Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz, Haliç yakın mesafedeki sahiller olan İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Anadolu Hisarı, Beylerbeyi, Üsküdar, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü ve Karaköy semtleridir. Yatların bağlı olduğu yerlere uzak mesafedeki yerler kullanılmak istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ücretli yerler (marina, iskele vb.) kullanılacaksa buralarda ödenmesi gereken ücretler müşterilere aittir.
 • Kahvaltı turu devam ederken katılmak isteyen misafirler olursa müsait bir yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Firmamızdan randevu alarak beğendiğiniz yatı bağlı olduğu yerde bizzat görebilirsiniz.
 • Yatta kahvaltı rezervasyonu için toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo olarak gönderilmesi gerekir. Kaparo ödemesi gönderilmediği takdirde rezervasyon talepleri işleme konulmaz, kısa süreli opsiyonlar alınabilir. Hızlı bir şekilde kaparo alınamazsa yat için diğer müşterilerden gelen kiralama talepleri değerlendirilir. 12 ay boyunca özellikle yaz sezonunda filomuzdaki tüm ekonomik ve lüks yatlar yoğun talep görmektedir. İçinde kahvaltı yapmak istediğiniz yatı müsait durumda bulmak, istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek istiyorsanız acele etmeli ve mümkün olan en kısa süre içinde rezervasyon talebi için ekibimizle temas kurmalısınız. Bir başkası seçtiğiniz yatı kiralamadan..
 • Ödeme yapmak için önünüzde 2 seçenek bulunuyor; ofisimize gelip birebir görüşerek bir yandan kahvenizi yudumlarken elden ödeme yapabileceğiniz gibi sitemizin en alt kısmındaki Finansbank Enpara hesabına para transferi yaparak da ödeme işlemini halledebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanının olmadığını bilmenizi isteriz.
 • Müşteriler özel sebeplerini gerekçe göstererek rezervasyon iptali yapmak istedikleri durumlarda, ilk aşamada firmamıza göndermiş oldukları kaparo ücretini geri alamayacaklardır. Bu ödeme firmamızda kalır çünkü zaten bu gibi durumlarla karşılaşıldığında firmamızın mağdur olmaması için kaparo ödemesini alıyoruz. Ancak yatın arıza yaptığı durumlarda ve seyir yapılmasına engel olacak derecede şiddetli yağış, sis ve benzeri çok olumsuz hava koşullarının olduğu zamanlarda taraflar arasında durum değerlendirmesi yapılarak ya aynı kalitede başka bir yat verilir, ya organizasyon başka bir tarihe ertelenir ya da alınan kaparo müşteriye geri iade edilir.
 • Sabah saatlerinde organize ettiğimiz kahvaltı turları dışında hava karardıktan sonra akşam saatlerinde organize etmeyi planladığınız, ihtiyacınız olan her türlü akşam yemeği turları için de tüm sene özel yat kiralama hizmeti veriyoruz. Organize ettiğimiz turların tam listesine organizasyonlar linkinden bakabilirsiniz. Tüm organizasyonlar gruplara özeldir, münferit katılımlı turlarımız bulunmuyor.
 • İletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için firmamızla temas kurabilirsiniz.

YATTA KAHVALTI FİYATLARI

YATLARALKOLSÜZALKOLLÜ
YAT 11600 TL1700 TL
YAT 21300 TL1400 TL
YAT 31700 TL1800 TL
YAT 42000 TL2100 TL

Üstteki kahvaltı paketi fiyatları 2 kişinin katıldığı 2 saatlik boğaz turu esnasında alkolsüz kahvaltı menüsü ve masa süslemesi hizmetlerini içermektedir. Kahvaltı süresince ekibimiz amatör olarak fotoğraf ve video çekimi hizmeti de verecektir. Ayrıca ses sistemini de ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Filomuzdaki kiralık yatların tamamını liste halinde görerek saatlik ve günlük kiralamalar için yapılması gereken ödemeleri öğrenmek isterseniz fiyatlar sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Kahvaltıya katılacak olan kişi sayısını, ne kadar süreceğini, menü ve ekstra talep edeceğiniz hizmetleri işaretleyerek kendinize özel daha geniş kapsamlı bir kahvaltı paketi hazırlamak isterseniz yatkiralama.net linkine tıklayarak karşınıza çıkan fiyat hesaplama tablosundan işaretleme yapmanız yeterlidir. Ana sayfada göreceğiniz ilk ücretler 2 saat, 2 kişi, alkolsüz yemek menüsü ve hiçbir ek hizmet seçilmemiş standart yat turları içindir. Bu seçimleri kendinize göre işaretlediğiniz an kahvaltı turunuz için şirketimize ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini hemen göreceksiniz.. Bu kadar kolay!

Belirtilen fiyatlara kaptan ve yakıt ücretleri de dahildir, bunlar için ilave ücret talep edilmez.

Yatta kahvaltı fiyatları %18 KDV içermez!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.