BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Mezuniyet

Yatta Mezuniyet

Hayatınızda büyük bir yere sahip okul yıllarınıza yakışır bir veda yapmak için yatta mezuniyet organizasyonu düzenleyin!
İsterseniz sadece öğrenci arkadaşlarınızın olacağı, isterseniz öğretmen ve velilerin de katılım sağlayacağı veda geceleri..
Tüm arkadaşlarınızla birlikte kep atma töreninizi boğazda lüks bir yatla gezi yaparken organize etmek paha biçilmez olacak!
Okul partisi, sene sonu eğlencesi (yıl sonu balosu), mezuniyet kutlaması ve dönem yemekleri için 12 ay yat kiralama fırsatı!
İlkokul, lise ve üniversite öğrencisi arkadaşları boğaz turu eşliğinde yemekli ya da yemeksiz olacak şekilde ağırlıyoruz.

 • Yatları sadece sizin grubunuza özel olarak hazırlıyoruz.
 • Yatta öğrenci grubunuz hariç yabancı hiç kimse olmaz (kaptan ve garsonlar hariç).
 • Yatta mezuniyet organizasyonları için yat kiralama süresi en az 2 saattir.
 • Yatın o günkü programı müsait ise ücreti ödenerek süre uzatması yapılabilir.
 • Önceden rezervasyon yaptırarak istediğiniz tarih ve saatler arasında 7/24 organize edebilirsiniz.
 • Kıyafet değişimi ve sağlık sorunları dışında kamaralar kullanıma açılmaz. Konaklama imkanı yoktur.
 • Mezuniyet organizasyonu süresinde güzergah üzerinde boğaz turu yaparak kıyılar düşük seyir hızında gezilir.
 • Yatları yemek ya da kokteyl menü hizmeti alarak kiralama imkanınız vardır. Arzu ederseniz menüsüz kuru yat olarak kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Kendi catering firmanızla da çalışabilirsiniz. Dışarıdan malzeme getirildiği durumlarda firmamızdan garson hizmeti alınması zorunludur.
 • Mezuniyet pastanızı siz de yaptırabilirsiniz, firmamızdan da talep edebilirsiniz.
 • Hünerli ellere sahip aşçılarımızın hazırladığı yemek ve kokteyl menülerin detayları menüler bölümünde yazılıdır.
 • 4 saat ve daha fazla süren yemekli mezuniyet gecelerinde yemek molası için Beykoz koyu tercih edilir.
 • Eğlence için yatın ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, dinlemek istediğiniz şarkılar varsa CD ya da USB ile yanınızda getirebilirsiniz. Tüm yatların ses sistemlerinde AUX girişi de bulunduğu için cep telefonlarından da şarkılar dinletilebilir.
 • Canlı müzik (fasıl ekibi, kemancı, gitarist), DJ, oryantal, lazer show, havai fişek gösterisi, profesyonel video ve fotoğraf çekimi talebi olursa ekstra ücret ödenmesi gerekir. Ancak bu ekstraları kendiniz de dışarıdan temin edebilirsiniz.
 • Yatın özel olarak süslenmesi istenirse ekstra ücretler ödenir ama isterseniz süslemeyi de kendiniz yapabilirsiniz.
 • Başlangıç ve bitiş noktası yatlar için genellikle Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Rumeli Hisarı, İstinye, Beykoz, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi ve Üsküdar semtleridir. Farklı yerlerin kullanılması istenirse ilave ücretler ödenmesi gerekir. Marina ve iskele gibi ücretli yerlerdeki masrafları müşteriler karşılar. Firmamız sadece ücretsiz yerleri kullanmaktadır.
 • Mezuniyet devam ederken tur katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşılarak yata alınabilirler.
 • Beğendiğiniz yatı bağlı olduğu yerde görmek için firma yetkililerimizden randevu talep edebilirsiniz.
 • Yatta mezuniyet rezervasyonu için toplam ücretin yarısının kaparo ödemesi olarak firmamıza gönderilmesi gerekir. Kaparo ödemesi almadan kesin rezervasyon yapmıyor, 1 ya da 2 günlük geçici opsiyonlar alabiliyoruz.
  Ödemeyi banka hesabımıza eft ya da havale yoluyla gönderebileceğiniz gibi ofisimize gelerek elden de verebilirsiniz.
 • FİYATLAR bölümündeki kutucuklara kişi sayısı, tur süresi, menü seçimi, içecek seçimi ve ekstra hizmet taleplerinizi girdiğinizde mezuniyet geceniz için ödemeniz gereken toplam ücretleri görebilirsiniz. Fiyat teklifi almak için firmamızı aramanıza hiç gerek yok! Açılış ekranındaki fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet seçilmemiş mezuniyet kutlaması içindir. Bu rakamları kendi turunuza göre belirleyerek anında fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.
 • Yatta mezuniyet fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki telefon, mail ve açık adres bilgilerini kullanarak rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz.
 • Mezuniyet turları dışında her türlü öğlen ve akşam yemeği organizasyonları ile kahvaltı turları için de 12 ay boyunca hizmet vermekteyiz. Doğum günü, yüzme turu, iftar ve benzeri yemekli/yemeksiz tüm organizasyonlar!

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.