BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Nişan

Yatta Nişan

Yatta nişan organizasyonları hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını: fiyatlar, menü detayları, güzergah bilgisi, video ve fotoğrafları bu sayfada yayınladık. İhtiyacınız olan her şeyi öğrenmek için burada yazılanları sonuna kadar sabırla okumanız yeterli olacaktır. Fiyat teklifi almak için bizi arayıp mail göndererek zaman kaybetmenize hiç gerek yok çünkü saatlik yat kiralama fiyatlarının yanı sıra kokteyl ve yemek menüler ile ekstra hizmetler için ödenmesi gereken tüm ücretleri net bir şekilde tüm ziyaretçilerle paylaşıyoruz. Neden mi ? Çünkü kişiye göre farklı fiyat politikası uygulamayıp herkese aynı fiyat tekliflerini sunduğumuz için verdiğimiz hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri herkesin görebileceği bir ortamda yayınlamakta hiç bir sakınca görmedik. Organizasyonun nerede başlayıp nerede bitebileceği, servis olarak nelerin sunulacağı, tur süresince boğazda nerelerin gezeceği gibi bilmek isteyeceğiniz her şeyi ve daha fazlasını burada bulacaksınız.

EVLİLİK YOLUNDA ATILAN İLK ADIMLAR İÇİN EN ÖZEL ORTAM

Evlilik yolunda attığınız bu ilk ve anlamlı adımı sadece siz ve misafirlerinize özel olarak hazırlanan lüks yatlarda son derece makul ücretler ödeyerek organize edebilirsiniz. Nişan merasimini aile içi küçük bir davetle ya da tüm dostların katıldığı kalabalık bir organizasyon şeklinde düzenleyebilirsiniz. Kokteyl ve yemek menüsü ya da menüsüz sade bir yat gezisi eşliğinde.. Demode hale gelmiş ve yüksek bütçeler isteyen otel, restoran ve benzeri mekanlara ödeyeceğiniz ücretin çok daha azını ödeyerek çok daha kaliteli bir nişan merasimi düzenleyebilme imkanını sizlere 12 ay boyunca sunuyoruz.

NİŞAN İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yat, organizasyon günü siz ve davetlileriniz için özel olarak hazırlanır.
 • Kaptan, servis elemanları ve misafirleriniz hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz.
 • Yatta nişan organizasyonları için minimum yat kiralama süresi 2 saattir.
 • Rezervasyon yaptırarak istediğiniz gün ve saatler arasında 7/24 organize edebilirsiniz.
 • Nişan devam ederken ekstra ücret ödenerek süre uzatması yapılabilir.
 • Yatlarda konaklama imkanı yoktur. Hastalık ve kıyafet değişimi gibi zorunlu haller dışımda kamaralar kullanılamaz.
 • Nişan merasimi süresince yatlar güzergah üzerinde kıyıya yakın mesafeden boğaz turu yapar.
 • Nişan törenini firmamızdan kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği servisi alarak organize edebileceğiniz gibi bizden sadece yat kiralama hizmeti alarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz.
 • Dışarıdan yiyecek ve içecek getirildiği durumlarda firmamızdan garson hizmeti alınması mecburidir.
 • Nişan pastasını firmamızdan talep edebileceğiniz gibi kendiniz de yaptırabilirsiniz.
 • Standart kahvaltı, kokteyl ve yemek menülerimizin detayları menüler sayfasında yazılıdır.
 • 4 saat ve daha uzun süre nişanlarda yemek molası Beykoz koyunda verilmektedir.
 • Müzik sisteminden ek ücret ödemeden faydalanabilir, nişan boyunca dinlemek istediğiniz şarkıları cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunu da ses sistemine bağlayarak müzik dinleyebilirsiniz.
 • Teknenin süslenmesi, canlı müzik ekipleri (fasıl, gitar, keman vb.), lazer gösterisi, pasta, DJ performans, oryantal, fotoğraf ve video çekim hizmetlerini ek ücret ödeyerek organizasyona dahil edebilirsiniz. Ancak bu ek hizmetlerin firmamızdan temin edilme zorunluluğu bulunmamaktadır. Arzu eden kişiler dışarıdan kendileri de temin edebilirler.
 • Organizasyon hareket ve bitiş noktası olarak genelde yatların bağlı oldukları yerleri (Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz, Haliç) ya da 5-10 dakikalık yakın mesafedeki sahilleri (İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Karaköy) kullanıyoruz. Yatların bağlı oldukları yerlere uzak mesafedeki yerlerden başlangıç ya da bitiş yapılması istenirse ek ücretler ödenmesi gerekir. İskele, marina ve benzeri yerlerin kullanılmasını talep eden kişiler de buralarda ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. Firma olarak boğazdaki ücretsiz alış-bırakış imkanı olan yerleri kullandığımızı bilmenizi isteriz.
 • Nişan devam ederken tur katılmak isteyenler olursa en yakın yanaşma imkanı olan yerden yata alınabilirler.
 • Beğendiğiniz yatı mümkün olan en kısa süre içinde birebir görmek için firmamızdan randevu alabilirsiniz.
 • Yatta nişan rezervasyonu için yapılması gereken ilk şey: organizasyon için ödenmesi gereken toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo olarak gönderilmesidir. Kaparoyu banka hesabımıza gönderebileceğiniz gibi ofisimize gelerek kahvenizi içerken elden de verebilirsiniz. Kaparo almadan kesinlikle rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz. Bu nedenle kaparo göndererek seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında rezerve edebilirsiniz.
 • FİYATLAR bölümündeki fiyat hesaplama kısmından yatta nişan için ödemeniz gereken toplam ücretleri öğrenebilirsiniz. Ana ekranda göreceğiniz fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ek hizmet seçilmemiş standart yat kiralama organizasyonları içindir. Buradaki rakam ve tercihleri kendi nişanınıza göre belirleyerek anında site üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Yani fiyat teklifi almak için bizi aramanıza ya da mail göndermenize gerek yok!
 • Yatta nişan fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim bölümündeki telefon, mail ve açık adres bilgilerini kullanarak firmamızla irtibat kurabilirsiniz.
 • Nişan törenlerinin yanında düğün eğlenceleri, evlenme teklifi organizasyonları ve evlilik yıldönümü kutlamaları için de firmamızdan özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Organizasyona ettiğimiz tüm turların listesine organizasyonlar bölümünden bakabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz olarak düzenlediğimiz tüm turlar burada listelenmiştir.
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Kiralık yata dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Kiralık yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralık yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks kiralık yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.