BİZE ULAŞIN 0212 277 53 63

Yatta Nişan

Yatta Nişan

Yatta nişan organizasyonları hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını: fiyatlar, menü detayları, güzergah bilgisi, video ve fotoğrafları bu sayfada yayınladık. İhtiyacınız olan her şeyi öğrenmek için burada yazılanları sonuna kadar sabırla okumanız yeterli olacaktır. Fiyat teklifi almak için bizi arayıp mail göndererek zaman kaybetmenize hiç gerek yok çünkü saatlik yat kiralama fiyatlarının yanı sıra kokteyl ve yemek menüler ile ekstra hizmetler için ödenmesi gereken tüm ücretleri net bir şekilde tüm ziyaretçilerle paylaşıyoruz.

Neden mi ? Çünkü kişiye göre farklı fiyat politikası uygulamayıp herkese aynı fiyat tekliflerini sunduğumuz için verdiğimiz hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri herkesin görebileceği bir ortamda yayınlamakta hiç bir sakınca görmedik. Organizasyonun nerede başlayıp nerede bitebileceği, servis olarak nelerin sunulacağı, tur süresince boğazda nerelerin gezeceği gibi bilmek isteyeceğiniz her şeyi ve daha fazlasını burada bulacaksınız.

EVLİLİK YOLUNDA ATILAN İLK ADIMLAR İÇİN EN ÖZEL ORTAM

Evlilik yolunda attığınız bu ilk ve anlamlı adımı sadece siz ve misafirlerinize özel olarak hazırlanan lüks yatlarda son derece makul ücretler ödeyerek organize edebilirsiniz. Nişan merasimini aile içi küçük bir davetle ya da tüm dostların katıldığı kalabalık bir organizasyon şeklinde düzenleyebilirsiniz. Kokteyl ve yemek menüsü ya da menüsüz sade bir yat gezisi eşliğinde.. Demode hale gelmiş ve yüksek bütçeler isteyen otel, restoran ve benzeri mekanlara ödeyeceğiniz ücretin çok daha azını ödeyerek çok daha kaliteli bir nişan merasimi düzenleyebilme imkanını sizlere 12 ay boyunca sunuyoruz.

Yatta Nişan Fiyatları

KİRALIK YATLARALKOLSÜZALKOLLÜ
BOĞAZ ÇOCUĞU3900 TL4900 TL
KARAYEL4300 TL5300 TL
POYRAZ4700 TL5700 TL
Üst kısımdaki yatta nişan fiyatları:

– 10 kişilik
– 4 saatlik
– Alkolsüz ve alkollü kokteyl menüler
– Balon süslemesi
– Nişan süresince ücretsiz video ve fotoğraf çekimi hizmetlerini kapsamaktadır.

Kaptan ve yakıt ücretlere fiyatlara dahildir, ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

Yatta nişan fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ NİŞAN PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yatta nişan organizasyonları için kiraya verdiğimiz ekonomik ve lüks yatların saatlik ve günlük kiralama fiyatları ile menüler ve tüm ekstra hizmetler için talep ettiğimiz ücretleri tek sayfada görmek için fiyatlar linkine tıklayabilir, sistem üzerinden kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet seçimleriniz işaretleyerek hızlı bir şekilde kendiniz özel bir yatta nişan paketi hazırlamak isteseniz yatkiralama.net sayfasına gidebilirsiniz. Açılış sayfasında karşınıza çıkacak olan ilk fiyatlar 2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü ve ekstrası olmayan standart yat kiralama fiyatlarıdır. Bu yat turu tercihleri kendinize göre belirlediğiniz an ödemeniz gereken toplam ücret ekranda belirir.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum yat kiralama süresi nedir

  En az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.

 • İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim

  Kiralık yatların rezervasyon durumu müsait olduğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, kiralık yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 150 TL'dir.

 • Yatta ses sistemi var mı

  Evet, kiralık yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Kiralık yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak kiralık yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm kiralık yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz kiralık yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz kiralık yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir, ofisimize ya da yata gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 3 ya da 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Kiralık yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  YAT KİRALAMA

  İstanbul yat kiralama şirketi olarak uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz lüks yatları uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır. Konum olarak Adalar ve Boğazda yat kiralama talepleri daha yoğun olduğu için kiralık yatlar buralarda konumlandırılmıştır. Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü turları başta olmak üzere bireysel ve kurumsal tüm yat organizasyonları için kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.