BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yatta Yılbaşı

Yatta Yılbaşı

Yeni yıla iki kıta arasında organize ettiğimiz mükemmel bir yatta yılbaşı organizasyonu ile girin ve tüm seneniz öyle geçsin!
Sevgilinizle baş başa olabileceğiniz gibi arkadaşlarınız, aileniz ya da iş arkadaşlarınızla da yılbaşı partisi organize edebilirsiniz.

 • Yılbaşı partisi organizasyonları sadece gruplara özeldir, münferit katılımlı turlarımız yoktur.
 • Yatta kendi grubunuz haricinde yabancı hiç kimse olmaz (kaptan ve garsonlar hariç).
 • Yatta yılbaşı organizasyonları için minimum yat kiralama süresi 4 saattir.
 • Gündüzden itibaren istediğiniz saatler arasında kiralama yapabilirsiniz.
 • Saat başı kiralama ücretini ödeyerek dilediğiniz kadar süre uzatması yapabilirsiniz.
 • Yatlarda konaklama imkanı yoktur. Zorunlu halleder (sağlık problemi ve kıyafet değişimi) dışında kamaralar açılmaz.
 • Yılbaşı kutlaması süresince kıyıya yakın mesafeden güzergah üzerinde boğaz turu yapılacaktır.
 • Firmamızdan menü ve eğlence hizmetleri talep edebileceğiniz gibi bunları kendiniz de temin edebilirsiniz
 • Dışarıdan malzeme getirilip yatın mutfak ekipmanları kullanılacaksa belli sayıda garson hizmeti alınması gerekir.
 • Zengin içeriğe sahip yemek ve kokteyl menülerimizin detaylarına menüler bölümünden bakabilirsiniz.
 • Yemek ve eğlence esnasında arzu edilirse sakin bir yer olan Beykoz koyunda mola verilebilir.
 • Yatın ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, kendi müziklerinizi cd ve usb ile getirebilirsiniz.
  AUX girişi de olduğundan cep telefonlarından da müzik dinletisi yapılabilir.
 • Canlı müzik, DJ performans, oryanyal show, süsleme, havai fişek, lazer gösterisi, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri ekstra ücrete tabidir. Ancak bu hizmetlerin bizden alınma mecburiyeti yoktur, arzu edenler kendileri de temin edebilir.
 • Hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla yatların bağlı oldukları yerler yani Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Beykoz’dur. Ancak bu semtlere yakın mesafedeki yerler de (İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi ve Üsküdar) fiyat farkı uygulanmadan başlangıç ve bitiş yeri olarak kullanılabilirler. Uzat mesafedeki yerler kullanılacaksa ek ücretler ödenmesi gerekecektir. Marina ve iskele gibi ücretli yerler kullanılacaksa, buralardaki ücretleri müşteriler ödeyeceklerdir.
 • Parti devam ederken tura katılmak isteyen misafirler olursa en yakın yere yanaşarak yata alınabilirler.
 • Beğendiğiniz yatı bizzat yerinde görmek isterseniz firmamızdan hemen randevu alabilirsiniz.
 • Yatta yılbaşı rezervasyonu için firmamıza %50 kaparo gönderilmesi gerekir. Kaparo almadan kesinlikle rezervasyon yapmıyoruz. Ödemeyi yapmak için ofisimize gelebilir ya da banka hesabımıza gönderebilirsiniz. Nasıl arzu ederseniz..
 • FİYATLAR bölümünde yazılı olan ücretler yılbaşı partileri için geçerli değildir.
  Yılbaşı organizasyonları hakkında fiyat teklifi almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.
 • Yatta yılbaşı fiyatları %18 KDV içermez!
 • Yılbaşı partisi ve kutlaması organizasyonları dışında her türlü akşam yemeği ve kahvaltı organizasyonlarının yanı sıra doğum günü, düğün, mezuniyet, fasıl, yüzme turu ve benzeri özel turlar için de yat kiralama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizin tam listesine organizasyonlar bölümünden ulaşabilirsiniz.
ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.