BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yüzme Turu

Yüzme Turu

Yüzme turu organizasyonları hakkında bilmek ve görmek isteyeceğiniz her şey bu sayfada mevcuttur. Yüzmek için nerelere gidildiği ve ne kadar ücret talep edildiği ile menü olarak nelerin sunulduğunu yazının devamında okuyacaksınız. Fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişim kurmanız gerekmiyor çünkü şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için saatlik ve günlük yat kiralama fiyatlarının yanı sıra menü ücretleri ve ekstra hizmetler için sizlerden talep ettiğimiz tüm fiyatları bu sayfada paylaştık. Firmamızla sadece rezervasyon aşamasında iletişim kurarak seçtiğiniz yatın istediğiniz tarihte müsait olup olmadığını yetkililere sorabilir ve müsaitlik varsa kendi adınıza yatı rezerve edebilirsiniz.

YÜZME TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Boğazda ve Adalar koylarında organize ettiğimiz günübirlik yüzme turlarının tamamı kişilere ve gruplara özeldir, dışarıdan bireysel katılım mümkün değildir. Yani haftanın belirli günleri belirli yerlerden hareket eden karışık katılımlı yüzme turu hizmetimiz yoktur. Küçük ya da kalabalık gruplar filomuzdaki yatları kiralayarak kendilerine özel organizasyonlar düzenler.

SICAKLARI EĞLENCELİ HALE ÇEVİRİN

Bunaltıcı yaz sıcaklarını keyifli bir hale çevirmenin en iyi yolu günübirlik olarak düzenlenen yüzme turu organizasyonlarıdır. Sevgilinizle iki kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzla birilikte boğazın temiz ve serin sularında yüzmenin tadını çıkarın! Ayrıca önemli misafirlerinizi de yüzme turunda ağırlayarak kurduğunuz ticari ve dostane ilişkileri pekiştirebilirsiniz.

BOĞAZDA YA DA ADALAR KOYLARINDA DENİZE GİRİN

Denize girmek için ya boğaz ya da adalar koylarına gidilmektedir. Her ikisine birden aynı gün içerisinde gidilme ihtimali yoktur çünkü mesafe oldukça uzundur. Her ikisinde de suyun en temiz ve serin olduğu yerler seçilerek yüzmenin el elverişli olduğu yerlere demir atılmaktadır. Aralarındaki tek fark Adalar yüzme turu fiyatları boğazdaki yüzme turundan biraz daha yüksektir.

YÜZME TURU İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatta siz ve arkadaşlarınız hariç hiç kimse olmaz (kaptan ve servis elemanı hariç).
 • Hafta içi ya da hafta sonu hangi gün isterseniz günübirlik yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.
 • Anlık gelen tekne kiralama taleplerine karşılık verebilsek de önceden rezervasyon yaptırılması daha sağlıklıdır.
 • Yüzmek için Boğazda Poyrazköy ya da Adalar sahillerine gidilir.
 • Yüzme turu organizasyonları genelde sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 arası sürmektedir ancak talep olursa başlangıç saati daha erkene alınabilir. Yatın akşamki tur programı müsaitse ücreti ödenerek süre uzatması yapılabilir.
 • Akşam yapılan organizasyonlar 19:00’dan itibaren başladığı için müşterilerin en geç 18:00’da yattan inmesi gerekir.
 • Hastalık ve kıyafet değişimi gibi zaruri haller dışında kamaralar kullanıma açılmaz, konaklama hizmeti yoktur.
 • Yüzülecek yere gidene kadar güzergah üzerinde boğaz turu da yapılmış olur.
 • Firmamızdan kahvaltı ve öğlen yemeği talep edebileceğiniz gibi sadece yat kiralaması yaparak kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilerek yatların mutfak ekipmanları kullanıldığında firmamızın tavsiye ettiği adette garson hizmetinin alınması zorunludur. Kaç adet garson almanız gerektiği, teknede kaç misafir olduğu ile doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterli olacaktır ve ödenmesi gereken ücret 150 TL’dir. Garson arkadaşlar hem tur süresince servis yapar, hem de tur bitince malzemeleri, mutfağı ve tekneyi temizler. Ancak yiyeceklerle birlikte kendi mutfak ekipmanlarınızı (bardak, tabak, çatal, bıçak, kaşık) da getirirseniz garson alma durumu mecburiyetten çıkarak müşteri tercihine bağlı olur.
 • Zengin ve kaliteli içeriğe sahip kokteyl, kahvaltı ve yemek menülerimizin detayları menüler bölümündedir ve tam olarak menü içerikleri şu şekildedir: Kahvaltı menü: peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, bal, kaymak, reçel, tereyağı, torku banada çikolata, haşlanmış yumurta, menemen, salam, sigara böreği, paçanga böreği, domates söğüş, salatalık söğüş, ekmek, poğaça, simit, sınırsız çay ve kahve ikramı. Kokteyl menü: zengin karışık kuruyemiş, cip çeşitleri, karışık mevsim meyveleri, salatalık söğüş, havuç söğüş ve limitsiz içecekler (kola, fanta, meyve suları, soda). Yemek menü: 5 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz içecekler (kola, fanta, soda, su, meyve suları).
 • Yüzme turlarında alkollü içecekler menülere dahil değildir, ekstra olarak satışı yapılmaktadır.
 • Gün boyu yatın ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, kendi müziklerinizi cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Yatların ses sistemlerinde AUX girişi olduğu için cep telefonunuzdan da müzik dinleyebilme imkanınız vardır.
 • Hareket noktası olarak yatların bağlı oldukları yerler (Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz, Haliç vb.) ve en fazla 10 dakika süren yakın mesafedeki noktalar kullanılır. Uzak yerlerin kullanılması istenirse yolda geçen süre organizasyon süresinden sayılır ya da ek ücretler talep edilir. Firmamız sadece güzergah üzerindeki ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullanır. İskele ve marina gibi ücretli yerlerden alınma ve bırakılmak isteyen kişiler buralarda ödenecek ücreti ödemelidirler. Yüzülecek olan yere giden güzergah üzerinde olan her yer başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanılabilir.
 • Seçtiğiniz yatı yerinde görmek için firmamızı arayıp randevu alarak en kısa süre içinde görebilirsiniz.
 • Yüzme turu rezervasyonu için, organizasyona ödenecek toplam ücretin yarısının kaparo olarak firmamıza gönderilmesi gerekir. Kaparo ödemesi alınmadan rezervasyon talepleri işleme konulmaz, en fazla 2 günlük geçici opsiyonlar alınabilir. Yaz aylarında özellikle hafta sonu tatil günlerinde yüzme turu organize etmek için yatları günlük olarak kiralamak isteyen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Kiralamak istediğiniz yatı müsait durumda yakalamak ve istediğiniz tarih için rezerve etmek istiyorsanız aceleci davranmalı ve en kısa süre içinde harekete geçmelsiiniz.
 • Müşterilerin özel nedenlerinden kaynaklanan rezervasyon iptali durumlarında daha önce firmamıza gönderilen kaparo ödemesi geri iade edilmez, bizde kalır. Ancak yatın arıza yapması ya da yüzme turu yapılmasına elverişli olmayan yağışlı ve şişli hava koşulları olduğu durumlarda taraflar arasında istişare yapılarak aynı ayarda bir başka yat verilebilir, tur yatların müsait durumda olduğu başka bir tarihe ertelenebilir ya da kaparo geri iade edilebilir.
 • Ödemeyi şirket ofisimize gelerek elden verebilir ya da EFT/Havale yaparak banka hesabımıza gönderebilirsiniz. Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz, kredi kartı ile ödeme yapabilme imkanı maalesef yoktur.
 • Fiyatlar bölümüne gelerek filomuzdaki ekonomik ve lüks yatların saatlik ve günlük kiralama ücretleri ve menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm fiyatları görebilirsiniz. Yüzme turları için tüm yatlar günlük olarak kiraya verildiğinden fiyatlar sayfasındaki “Günlük Boğaz” ya da “Günlük Adalar” ücretlerine bakmanız gerekiyor. Yüzme turları 10:00 – 18:00 arası 8 saat üzerinden yapılır. Ancak hafta içi sabah saatlerinde 3-4 saatlik kiralama yaparak Beykoz koylarında da denize girebilirsiniz. Hafta sonları tam gün olarak kiralama yapılır, saatlik kiralama yapılmaz.
 • Kaptan ve yakıt ücretleri fiyatlara dahildir, ek bir ücret talep edilmez.
 • Yüzme turu fiyatları %18 KDV içermez!
 • İletişim linkindeki rezervasyon bilgilerini kullanarak ekibimizle irtibat kurabilirsiniz.
 • Yüzme turları dışında hizmet verdiğimiz tüm özel turların listesi organizasyonlar sayfasında yazılıdır. Daha buraya yazamadığınız tüm yemekli ve yemeksiz turlar için 12 ay kesintisiz olarak özel tekne kiralama hizmeti veriyoruz.

YÜZME TURU FİYATLARI

Aşağıdaki rakamlar 10:00 – 18:00 saatleri arasında Adalar ve boğazda yapılacak olan günlük yüzme turları için kuru yat kiralama ücretleridir. Menü ya da başka herhangi bir ekstra hizmet fiyatlara dahil edilmemiştir. Yiyecek ve içecekleri kendiniz de getirebilirsiniz, firmamızdan da talep edebilirsiniz. Karar sizin..

Yat 1 : Adalar: 3000 TL – Boğaz: 2500 TL
Yat 2 : Adalar: 2500 TL – Boğaz: 2500 TL
Yat 3 : Adalar: 2750 TL – Boğaz: 2500 TL
Yat 4 : Adalar: 4000 TL – Boğaz: 3500 TL
Yat 5 : Adalar: 2700 TL – Boğaz: 2500 TL
Yat 6 : Adalar: 3500 TL – Boğaz: 3000 TL
Yat 7 : Adalar: 4250 TL – Boğaz: 3750 TL
Yat 8 : Adalar: 2250 TL – Boğaz: 2000 TL
Yat 9 : Adalar: 2250 TL – Boğaz: 2000 TL
Yat 10 : Adalar: 2500 TL – Boğaz: 2200 TL
Yat 11 : Adalar: 3000 TL – Boğaz: 2500 TL
Yat 12 : Adalar: 2250 TL – Boğaz: 2000 TL
Yat 13 : Adalar: 3000 TL – Boğaz: 2500 TL
Yat 14 : Adalar: 3000 TL – Boğaz: 2500 TL
Yat 15 : Adalar: 2000 TL – Boğaz: 1750 TL
Yat 16 : Adalar: 4500 TL – Boğaz: 4250 TL
Yat 17 : Adalar: 2500 TL – Boğaz: 2250 TL
Yat 18 : Adalar: 2600 TL – Boğaz: 2300 TL

Yiyecek ve içecekleri de firmamızdan talep edecek olursanız, yat kirasına ilaveten kişi başı menü ücreti olarak:
Kahvaltı menüsüne 75 TL, Kokteyl menüye 50 TL ve Yemek menüsüne de 100 TL ödemeniz gerekir.
Menü fiyatlarına limitsiz alkolsüz içecekler dahil olup, alkollü içeceklerin satışı ekstra olarak yapılmaktadır.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

Kendinize özel bir yüzme turu organize etmek isterseniz fiyat öğren linkine tıklayıp karşınıza çıkan ekrandan kişi sayısı, süre, yiyecek ve içecek tercihlerini yaparsanız hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz. Açılan sayfada görülen fiyatlar 2 kişilik, 2 saat süren ve alkolsüz yemek menüsünün seçildiği standart yat kiralama fiyatlarıdır. Bu tercihleri kendinize göre seçtiğiniz an tüm yatlar için talep ettiğimiz ücretleri ekranda göreceksiniz.

NE ZAMAN İSTERSENİZ ARAYIN

Burada yazılı olanlar dışında aklınıza takılan bir şeyler varsa 7/24 ne zaman isterseniz 0212 277 53 63 ve 0532 353 53 54 numaralarını arayabilirsiniz. Attığınız maillere seri bir şekilde cevap alamayabilirsiniz ama telefon açarak bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Popüler yazışma uygulaması olan Whatsapp’ı sadece görsel paylaşımlar yapmak, rezervasyon detaylarını not almak ve teyit etmek için kullanıyoruz. Whatsapp’dan “Yüzme turları hakkında bilgi almak istiyorum” şeklinde detaylı bir cevap isteyen mesaj yazarsanız cevap alamama ihtimaliniz çok yüksektir çünkü her zaman ayrıntılı mesaj yazacak kadar vaktimiz olmayabiliyor. Detaylı anlatımlar için telefon açabilir ya da bu sayfada yazılanları tekrar okuyabilirsiniz. Sitedeki fiyatlara bakarak kendiniz için uygun gördüğünüz yatı seçtikten sonra istediğiniz gün müsait olup olmadığını sormak için Whatsapp’dan mesaj yazabilirsiniz.

TÜM GÖRSELLER KENDİ ÇEKİMİMİZDİR

Bu sayfada gördüğünüz video ve fotoğrafları ekip arkadaşlarımız daha önce organize ettiğimiz yüzme turlarında profesyonel kamera ve cep telefonları ile amatör olarak çekmişlerdir. Hepsi firmamıza ait olup başka site ve benzeri mecralarda kullanılması suçtur. Bu video ve fotoğrafları başka yerlerde görürseniz lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi bilgilendirin.

ORGANİZASYONLAR
SIK SORULAN SORULAR
 • Minimum kiralama süresi nedir

  Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

 • İstediğim saatte kiralayabilir miyim

  Yatların rezervasyon durumu müsait olduğu sürece istediğiniz saatte kiralama imkanınız vardır. Hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim

  Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı

  Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz

  Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.

 • İstediğim yerden alıyor musunuz

  Yatlar için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy). Ancak yakın mesafelerdeki (5-10 dakikalık) yerlerden de fiyat farkı almadan alım yapabiliriz (Rumeli Hisarı, Beylerleyi, Kuleli vb.). Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücret müşterilere aittir.

 • Nereleri gezeceğiz

  Kiralama süresinin yettiği kadar Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar arasında kalan sahiller kıyıya yakın şekilde düşük seyir hızında gezilir.

 • Yatı önceden görebilir miyim

  Evet, firmamızdan randevu alarak yatları bağlı oldukları yerde en kısa süre içinde görebilirsiniz.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt masrafları sitemizde yazan fiyat bilgilerine dahildir. Bunlar için ek bir ücret ödenmez.

 • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım

  Mümkün olan en kısa süre içinde! Kesinlikle rezervasyonu son günlere bırakmayın! Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonları tüm yatlarımız yoğun talep görür. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa süre için rezervasyon yapmak için ekibimizle temas kurmalısınız.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyım

  Seçtiğiniz yatı rezerve etmek için ön koşul firmamıza kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo miktarı; organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon için en kısa sürede yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için aceleci davranmalı ve son günlere bırakmamalısınız.

 • Kredi kartıyla ödeyebilir miyim

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Ödemeyi banka hesabımıza gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz.

GÜZERGAH
BEYKOZ - ÜSKÜDAR

Paşabahçe - Çubuklu - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Kandilli -
Çengelköy - Beylerbeyi - Kuzguncuk - Üsküdar

SARIYER - BEŞİKTAŞ

Yeniköy - İstinye - Emirgan - Baltalimanı - Rumeli Hisarı -
Bebek - Arnavutköy - Kuruçeşme - Ortaköy - BeşiktaşGüzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir tur olması gerekir. Daha kısa sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlarımız müşteri isteklerini de dikkate alarak Beşiktaş ya da Yeniköy tarafına doğru yol alarak, sürenin yettiği kadar bir güzergah belirler. Yatlar organizasyon süresince düşük hızda, kıyıya en yakın mesafeden boğaz turu yaparlar. Geziye hangi yakadan başlangıç yapıldıysa, geriye dönüş diğer yakadan yapılarak her iki yakanın da mümkün olduğu kadar görülmesi sağlanır.

Gsm : 0532 353 53 54 Tel : 0212 277 53 63
Mail : bekir@bogazturu.com
İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B
Sarıyer - İstanbul
Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan
Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YAT KİRALAMA

Boğazda ve İstanbul sularında 2-30 kişilik kahvaltı, kokteyl ve yemekli düzende hizmet verebilen ekonomik ve lüks yatlarda tüm bireysel ve kurumsal turları organize edebilirsiniz. Filomuzdaki tüm kiralık yatlar 12 boyunca hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Kiralamayı istediğiniz tarihte saatlik ve günlük olarak gündüz ya da gece saatlerinde yapabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetimiz yoktur. Özel yat kiralama fiyatları da dahil olmak üzere sitemiz; yatta doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu, iftar, düğün, fasıl, akşam yemeği, mezuniyet ve kahvaltı turu ile ilgili her türlü bilgi, fotoğraf ve videoları içerir.