BİZE ULAŞIN 0532 353 53 54

Yüzme Turu

Yüzme Turu

Yüzme turu organizasyonları hakkında bilmek ve görmek isteyeceğiniz her şey bu sayfada mevcuttur. Yüzmek için nerelere gidildiği ve ne kadar ücret talep edildiği ile menü olarak nelerin sunulduğunu yazının devamında okuyacaksınız. Fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişim kurmanız gerekmiyor çünkü şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için saatlik ve günlük yat kiralama fiyatlarının yanı sıra menü ücretleri ve ekstra hizmetler için sizlerden talep ettiğimiz tüm fiyatları bu sayfada paylaştık. Firmamızla sadece rezervasyon aşamasında iletişim kurarak seçtiğiniz yatın istediğiniz tarihte müsait olup olmadığını yetkililere sorabilir ve müsaitlik varsa kendi adınıza yatı rezerve edebilirsiniz.

YÜZME TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Boğazda ve Adalar koylarında organize ettiğimiz günübirlik yüzme turlarının tamamı kişilere ve gruplara özeldir, dışarıdan bireysel katılım mümkün değildir. Yani haftanın belirli günleri belirli yerlerden hareket eden karışık katılımlı yüzme turu hizmetimiz yoktur. Küçük ya da kalabalık gruplar filomuzdaki yatları kiralayarak kendilerine özel organizasyonlar düzenler.

SICAKLARI EĞLENCELİ HALE ÇEVİRİN

Bunaltıcı yaz sıcaklarını keyifli bir hale çevirmenin en iyi yolu günübirlik olarak düzenlenen yüzme turu organizasyonlarıdır. Sevgilinizle iki kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzla birilikte boğazın temiz ve serin sularında yüzmenin tadını çıkarın! Ayrıca önemli misafirlerinizi de yüzme turunda ağırlayarak kurduğunuz ticari ve dostane ilişkileri pekiştirebilirsiniz.

BOĞAZDA YA DA ADALAR KOYLARINDA DENİZE GİRİN

Denize girmek için ya boğaz ya da adalar koylarına gidilmektedir. Her ikisine birden aynı gün içerisinde gidilme ihtimali yoktur çünkü mesafe oldukça uzundur. Her ikisinde de suyun en temiz ve serin olduğu yerler seçilerek yüzmenin el elverişli olduğu yerlere demir atılmaktadır. Aralarındaki tek fark Adalar yüzme turu fiyatları boğazdaki yüzme turundan biraz daha yüksektir.

YÜZME TURU İÇİN YAT KİRALAMA KOŞULLARI

 • Yatta siz ve arkadaşlarınız hariç hiç kimse olmaz (kaptan ve servis elemanı hariç).
 • Hafta içi ya da hafta sonu hangi gün isterseniz günübirlik yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.
 • Anlık gelen tekne kiralama taleplerine karşılık verebilsek de önceden rezervasyon yaptırılması daha sağlıklıdır.
 • Yüzmek için Boğazda Poyrazköy ya da Adalar sahillerine gidilir.
 • Yüzme turu organizasyonları sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 arası sürmektedir. Yatın akşamki tur programı müsaitse ücreti ödenerek süre uzatması yapılabilir.
 • Akşam yapılan organizasyonlar 19:00’dan itibaren başladığı için müşterilerin en geç 18:00’da yattan inmesi gerekir.
 • Hastalık ve kıyafet değişimi gibi zaruri haller dışında kamaralar kullanıma açılmaz, konaklama hizmeti yoktur.
 • Yüzülecek yere gidene kadar güzergah üzerinde boğaz turu da yapılmış olur.
 • Firmamızdan kahvaltı ve öğlen yemeği talep edebileceğiniz gibi sadece yat kiralaması yaparak kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilerek yatların mutfak ekipmanları kullanıldığında firmamızın tavsiye ettiği adette garson hizmetinin alınması zorunludur. Kaç adet garson almanız gerektiği, teknede kaç misafir olduğu ile doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterli olacaktır ve ödenmesi gereken ücret 150 TL’dir. Garson arkadaşlar hem tur süresince servis yapar, hem de tur bitince malzemeleri, mutfağı ve tekneyi temizler. Ancak yiyeceklerle birlikte kendi mutfak ekipmanlarınızı (bardak, tabak, çatal, bıçak, kaşık) da getirirseniz garson alma durumu mecburiyetten çıkarak müşteri tercihine bağlı olur.
 • Zengin ve kaliteli içeriğe sahip kokteyl, kahvaltı ve yemek menülerimizin detayları menüler bölümündedir ve tam olarak menü içerikleri şu şekildedir: Kahvaltı menü: peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, bal, kaymak, reçel, tereyağı, torku banada çikolata, haşlanmış yumurta, menemen, salam, sigara böreği, paçanga böreği, domates söğüş, salatalık söğüş, ekmek, poğaça, simit, sınırsız çay ve kahve ikramı. Kokteyl menü: zengin karışık kuruyemiş, cip çeşitleri, karışık mevsim meyveleri, salatalık söğüş, havuç söğüş ve limitsiz içecekler (kola, fanta, meyve suları, soda). Yemek menü: 5 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz içecekler (kola, fanta, soda, su, meyve suları).
 • Yüzme turlarında alkollü içecekler menülere dahil değildir, ekstra olarak satışı yapılmaktadır.
 • Gün boyu yatın ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, kendi müziklerinizi cd ya da usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Yatların ses sistemlerinde AUX girişi olduğu için cep telefonunuzdan da müzik dinleyebilme imkanınız vardır.
 • Hareket noktası olarak yatların bağlı oldukları yerler (Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz, Haliç vb.) ve en fazla 10 dakika süren yakın mesafedeki noktalar kullanılır. Uzak yerlerin kullanılması istenirse yolda geçen süre organizasyon süresin